Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nausicaa - Resto / Balance Druid- Přijatý

+5
fidget
Muzko
Dandelion
JudgeDeath
Nausicaa
9 posters

Goto down

Nausicaa - Resto / Balance Druid- Přijatý Empty Nausicaa - Resto / Balance Druid- Přijatý

Příspěvek  Nausicaa Tue Feb 28, 2012 11:53 pm

[WoW]
Nick: Nausicaa
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): PvE - Resto, Balance; PvP - Balance
Class: Druid
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Druid je moje první postava a hraju ho už téměř rok. Expil jsem ve Feralu, po doexpení jsem přešel na resto, se kterým jsem raidoval naxx a UD - resto jsem hrál asi 4 měsíce, pak jsem zkusil Balance, který hraju až do teď. Během doby co jsem hrál bala jsme vyzkoušel i Feral tanka, ale resto i bala mě baví víc. Nedávno jsme opět přešel na resto, po konzultaci s Yettym jsem vyzkoušel i jeho talenty a guide (z TS fóra). Mám tedy zkušenosti především s resto, balance a okrajově feral tankem.
Talenty: Resto - 18/0/53; Bala - 55/0/16 (U Balance mám PvP talenty, pokud pro ně nebude prostor, předělám na PvE)
Staty: V resto selfbuffed - 2419 SP, 720 Mp5, 17.36%, 428 haste, 20019 many, 0 hitu; V bala selfbuffed - 2346 SP, 509 Mp5, 25.25%, 418 haste, 222 hitu, 19596 many
Zkušenosti v dungoch: Všechny wotlk dungy, celý naxx, OS, VoA, EoE, UD (kromě Mimirona HM mám odprogresované všechny HM na 10ce + Algalona), první 2 bossové v ToC.
Jak dlouho hraješ WoW: Rok
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov - GS nepište): Resto - 4/5 conq eq, doplňky z UD 25, boty a prsten za triumph emblemy; Bala - 4/5 conq eq, stejne jako u resto, část gearu jiná kvůli statům. V bance mám conq eq a nějaké naxx 25 doplňky na Feral tanka.

Předcházejicí guilda/y: Kingdom of Dragons
Důvod odchodu z předcházející guildy: KoD bych rozdělil na 2 části - lidi co hrají aktivně PvE a lidi co na to s prominutím kašlou, to je jedna z několika věcí co mi vadí. Odcházím i kvůli několika konkrétním individuím z KoD. Vedení KoD bylo ale fajn...

[Real Informace]
Věk: 19
Znáš někoho z Exalted?: Cocu a pár lidí "od vidění"
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Jmenuji se Michal. Chodím na gymnázium do čtvrtého ročníku. Mezi mé zájmy patří anime, přátelé a wow. Very Happy
Nausicaa
Nausicaa
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 199
Join date : 03. 02. 12
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Nausicaa - Resto / Balance Druid- Přijatý Empty Re: Nausicaa - Resto / Balance Druid- Přijatý

Příspěvek  JudgeDeath Tue Feb 28, 2012 11:55 pm

myslim ze se misto uvolnilo a navic ma potrebny eq+zkusenosti.Ja jsem pro

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Nausicaa - Resto / Balance Druid- Přijatý Empty Re: Nausicaa - Resto / Balance Druid- Přijatý

Příspěvek  Dandelion Wed Feb 29, 2012 1:16 am

Vzhľadom na posledné dva týždne som určite ZA.
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Nausicaa - Resto / Balance Druid- Přijatý Empty Re: Nausicaa - Resto / Balance Druid- Přijatý

Příspěvek  Muzko Wed Feb 29, 2012 1:24 am

jednoznacne ZA

Muzko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 743
Join date : 13. 09. 11
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Nausicaa - Resto / Balance Druid- Přijatý Empty Re: Nausicaa - Resto / Balance Druid- Přijatý

Příspěvek  fidget Wed Feb 29, 2012 1:28 am

Pro, v nejhoršim pujde do chlupaté sovy Very Happy
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Nausicaa - Resto / Balance Druid- Přijatý Empty Re: Nausicaa - Resto / Balance Druid- Přijatý

Příspěvek  Smradoch Wed Feb 29, 2012 1:29 am

PRO pokud pve resto/balance
Smradoch
Smradoch
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 870
Join date : 08. 11. 09
Age : 39
Bydlisko : vstanu z podlahy a posadím se do křesla

http://omgprocmnezasezabilhordakkdyzjsembylafkvBG.cz

Návrat nahoru Goto down

Nausicaa - Resto / Balance Druid- Přijatý Empty Re: Nausicaa - Resto / Balance Druid- Přijatý

Příspěvek  goris Wed Feb 29, 2012 11:17 am

za healera pro
goris
goris
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 973
Join date : 25. 05. 10
Age : 34
Bydlisko : Poprad

Návrat nahoru Goto down

Nausicaa - Resto / Balance Druid- Přijatý Empty Re: Nausicaa - Resto / Balance Druid- Přijatý

Příspěvek  Yetty Wed Feb 29, 2012 7:28 pm

Nausica.... jeden z mála co si nechal poradit ohledně resto pve... doporučuju Wink
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Nausicaa - Resto / Balance Druid- Přijatý Empty Re: Nausicaa - Resto / Balance Druid- Přijatý

Příspěvek  Vip Thu Mar 01, 2012 1:36 am

jiz jsem s nim mluvil, jsem PRO

ja se objevim nejdrive v patek. Obvykle byvam mezi 18.30-18.45 k zastizeni pred raidem kde bych te rad ozkousel. bud ready. Pokud te prijme nekde z vedeni drive, osvetli dalsi veci.

bude PRIJAT
Vip
Vip
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 469
Join date : 04. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Nausicaa - Resto / Balance Druid- Přijatý Empty Re: Nausicaa - Resto / Balance Druid- Přijatý

Příspěvek  goris Thu Mar 01, 2012 2:04 am

po prideleni prav na fore si prosim pozri >tento< topic. Najdes tam vsetky podstatne informacie, ktore by ta ako novacika mohli zaujimat Wink
goris
goris
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 973
Join date : 25. 05. 10
Age : 34
Bydlisko : Poprad

Návrat nahoru Goto down

Nausicaa - Resto / Balance Druid- Přijatý Empty Re: Nausicaa - Resto / Balance Druid- Přijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru