Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Huor - Paladin - Neprijatý

+14
Taria
Stejk
Yetty
Kaicuslav
Vrabko
Nolf
JudgeDeath
kinxslion
goris
Kacutr
Vip
volrine
Dandelion
Huor
18 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Huor - Paladin - Neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Huor-paladin

Příspěvek  volrine Thu Jan 26, 2012 5:52 pm

Toto je docela oříšek.
Jde o to, že jediné, co ti můžu nabídnout je "podřadná" role kterou jsem již popsal.
Opravdu NEBUDU střídat tanky na Main 25, protože všichni 3 kluci stabilně chodí a dělají, co mají (a to fakt dobře).Takže si ten HM loot 100% zaslouží.Takže do Main 25 pouze za retri/holy(nechci to na tebe házet Gorisi, promiň).
Chci chodit s altem 10 i 25, protože mě po delší době začal fakt bavit, ale jen kvuli tomu nebudu nabírat specálního tanka, jak už tu někteří řekli, bylo by to ode mně(nás) nefér a sobecké.Ano, je to sobecké například od lidí, co chcou chodit třetí desítku a 25 altrun, tlačíte na špatných místech....byl tu člověk, co mě spamoval 14 dni jestli mu vemu alta, nakonec jsem ho vzal a neviděl jsem ho tankovat snad nic(už fakt nevím).
Takže za tanka po delším rozmýšlení PROTI .
volrine
volrine
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 223
Join date : 11. 08. 09
Bydlisko : UH

Návrat nahoru Goto down

Huor - Paladin - Neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Huor - Paladin - Neprijatý

Příspěvek  Gigant Thu Jan 26, 2012 6:33 pm

Vrabko napsal:
Lenže tá druhá 25 bude furt druhou 25, a tých ľudí to časom omrzí a budú chcieť mať kvalitu main raidu zo soboty. A nebudeme si klamat ale od čias Naxu a 2 vyrovnaných raidov má súčasná situácia ďaleko. Samozrejme, čo sa týka tankov do 10 s tým súhlasím. Jediný prínos vidím v tom, že by sme mohli mať kvalitnejšie 10 do TOC hc 10. Ale ako tu už niekto spomínal, asi by to nebolo fér, nabrať niekoho s tým, že protadina akútne nepotrebujeme, lebo máme kvalitných a aktívnych. Huor tu teraz napíše,že sa prispôsobí čomukoľvek, ale vieme ako dlho to takto ľudí baví.

S tímto plně souhlasím. Chceme mít sice i druhou 25ku na solidní úrovni, ale chceme tak dosáhnout cestou kvalitních altů než nabíraním nových mainů. Volrinův postoj je z hlediska tanků zcela oprávněný, vychází totiž správně z úvahy první 25ky. Dande má pravdu ohledně holy specu. Zbývá tedy finální verdikt který rozhodne, a to sice Gorisův, pokud má dojem že se uživí další retri paladin(vedlejším efektem by pak byl možný tank na jiné raidy než sobotní ud25). Mě osobně se přihláška líbí, a byl bych PRO přijetí. Ale jak říkám, rozhodnutí je na Gorisovi.

Gigant
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 649
Join date : 25. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Huor - Paladin - Neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Huor - Paladin - Neprijatý

Příspěvek  goris Thu Jan 26, 2012 6:36 pm

Nechcem hovorit za Vipa, ale predpokladam ze ani Holy paladin nieje zrovna to co by nam chybalo, samozrejme uvidime co v nedelu napise.

Ja ti, v pripade retri mainspecu, dam finalne rozhodnutie v piatok, alebo sobotu. Najprv musim totiz zistit co zas vyriesili raid leadri na mumbli a preco
o tom my ostatni nic nevieme Evil or Very Mad
Diky za trpezlivost.
goris
goris
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 973
Join date : 25. 05. 10
Age : 34
Bydlisko : Poprad

Návrat nahoru Goto down

Huor - Paladin - Neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Huor - Paladin - Neprijatý

Příspěvek  Muzko Thu Jan 26, 2012 7:40 pm

goris napsal: Najprv musim totiz zistit co zas vyriesili raid leadri na mumbli a preco o tom my ostatni nic nevieme

vie o tom aj gigant a neviete o tom preto ze to nie je nic oficialne... verim ze sa na tuto temu este urcite budeme bavit sirsie

Muzko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 743
Join date : 13. 09. 11
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Huor - Paladin - Neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Huor - Paladin - Neprijatý

Příspěvek  Gigant Thu Jan 26, 2012 7:57 pm

goris napsal:Nechcem hovorit za Vipa, ale predpokladam ze ani Holy paladin nieje zrovna to co by nam chybalo, samozrejme uvidime co v nedelu napise.

Ja ti, v pripade retri mainspecu, dam finalne rozhodnutie v piatok, alebo sobotu. Najprv musim totiz zistit co zas vyriesili raid leadri na mumbli a preco
o tom my ostatni nic nevieme Evil or Very Mad
Diky za trpezlivost.

Nešlo o nic zásadního. Pár lidí tvrdilo že je nás málo a měli bysme nabrat víc lidí. Já řekl, že to je v kompetenci leaderů aby zajistili dostatek lidí na raid a že bych nerad, aby na raid byl moc velký přetlak(neříkám žádný). Dále jsem zopakoval svůj postoj, a to sice nenabírat hráče s tím že se dostanou jen do druhé 25ky. Myslím že víc sme nedohadovali...nebo si to už nepamatuju.

Gigant
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 649
Join date : 25. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Huor - Paladin - Neprijatý - Stránka 2 Empty Huor-paladin

Příspěvek  Huor Sat Jan 28, 2012 12:16 pm

Ok diky za vas cas cakam teda na konecne rozhodnutie.

Huor
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 24. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Huor - Paladin - Neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Huor - Paladin - Neprijatý

Příspěvek  Lukasek Sat Jan 28, 2012 5:09 pm

Tak za me rozhodne PRO. Na Vrabkuv trolling typu co je z uniQue to je low, ani nebudu reagovat, o tom si myslim sve, matiku s nim znova (od zakladky si ji asi neprocvicoval, a to uz je asi doba) projizdet nebudu, to by bylo taky na dlouho...
A ted k veci.
1) Huora moc dobre znam a vim ze se jedna o kvalitniho hrace
2) K cemu je rank test, ano forum je uzasna vec, ale nejvic se ukaze stejne az ve hre a zrovna v tomto pripade je takova dlouha diskuze, tak proc nevyuzit test naplno? Bud zapadne a najde se pro nej misto, nebo ne...
3) Tanku je mozna dostatek, ale na jednu 25 a 2 desitky, a pak uz je to spatny (bohuzel sem se kvuli tomu nepodival do 10ky uz 3 ID) a druha 25 snad ani nepotrebuje komentar, kdo tam byl, at si vzpomene, dle meho nazoru proste malo. Pokud je Huor ochotnej toto akceptovat, proc ne, bude na testu a uvidime jak se s tim popere a jeste kdyz muze chodit i pripadne jako DMG v 1. 25 (coz se vztahuje hlavne k bodu 4)
4) Az otevrou novou instanci, kdo z vas tu bude kazdej den?
5) Nejakej mesic zpet nas v inv time bylo na raid 35, ted se nas sleze tak akorat.

Lukasek
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 457
Join date : 05. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Huor - Paladin - Neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Huor - Paladin - Neprijatý

Příspěvek  fidget Sat Jan 28, 2012 6:43 pm

Pro Vrabka je vše low Very Happy
Já bych byl pro kombinaci Retri/Tank, ale chtělo by se podívat třeba na dnešní účast....

Za mě malé PRO
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Huor - Paladin - Neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Huor - Paladin - Neprijatý

Příspěvek  Vrabko Sat Jan 28, 2012 7:17 pm

Lukášku ja som nepovedal čo je z unique je low ale že sme nabrali 15 ludi a ostali nám 2. (ani jeden z vas vtedy nemal prehlaď o tom nábore)
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Huor - Paladin - Neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Huor - Paladin - Neprijatý

Příspěvek  goris Sun Jan 29, 2012 3:17 am

Mrzi ma to, ale nekoniec som sa rozhodol PROTI. Prepac ze som to takto natahoval. Nebudem ta uz nudit dovodmi, ktore tu boli stale opakovane, proste momentalne nemame miesto a aj ked som najprv vahal, dnesny raid ma o tom presvedcil.
Zaujem si cenim(e) a prajem(e) vela stastia niekde inde.
goris
goris
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 973
Join date : 25. 05. 10
Age : 34
Bydlisko : Poprad

Návrat nahoru Goto down

Huor - Paladin - Neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Huor - Paladin - Neprijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru