Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Divinka (Pala /Holy/Prot/Retri) - Nepřijatá

+5
goris
Dandelion
Stejk
Coca
Divinka
9 posters

Goto down

Divinka (Pala /Holy/Prot/Retri) - Nepřijatá Empty Divinka (Pala /Holy/Prot/Retri) - Nepřijatá

Příspěvek  Divinka Fri Jan 20, 2012 9:36 pm

Nick: Divinka
Level: 80
Zameranie (PvE): Main- Prot/ Off-Retri/Holy
Class: Paladin
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Paladina ovládám, ve všech směrech všechny 3 specy
Talenty: Prot 0/59/12
Staty: 33819 HP unbuf v protu /Holy,Retri (přikláním se v OFFspecu k přání Guildy)
Zkušenosti v dungoch: Ovládám vše od HC až po UD 25 Vezaxe (Yogg/Algon) taktiky poznám ale nebyla příležitost setkat se snima =)
Jak dlouho hraješ WoW: WOW hraju už skoro rok a pul

Equip (kvalita EQ, počet epic itemov - GS nepište): Eq mám slušný ve všech Specích ale není to ještě dokonalý . EQ/v protu UD 10/25 Holy od HC po UD 25 Retri UD 10/naxx 25 http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&n=Divinka

Předcházejicí guilda/y: RoL,GoF,UP....(Reborn Of Legends, Guardians Of Faith, Uncontrolled Power)
[Real Informace]
Věk: 18
Znáš někoho z Exalted?: Coca,Tiara (Coca mě navedla na podání přihlášky)
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie):Takže, Jmenuji se Verča.... ale zvykla jsem si na jméno Divča ^^ sem celkem komunikativní ráda pomáhám.. když mužu... jsem spíše klidnější typ člověka...
WoW Mě baví.. jsem tady každý den (pokud škola dovolí) sem před maturitama takže zanedlouho bude hodně učení. Dále.. ráda poslouchám hudbu... Sem typ co ráda sportuje =D ... a jiný prkotinky .. mám ráda zábavu.. srandy nikdy není dost.. ale.. to má taky své hranice ... a mimo Info.. poslední dobou se mi pokazil PC takže frčím na NTB kde není funkční mikrák a sem ráda že jde jen odposlech.(Snad to není velký problém)


Spozdravem: "Divča" cat







Divinka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 2
Join date : 20. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Divinka (Pala /Holy/Prot/Retri) - Nepřijatá Empty Re: Divinka (Pala /Holy/Prot/Retri) - Nepřijatá

Příspěvek  Coca Fri Jan 20, 2012 9:46 pm

Určite pro Smile Smile
Coca
Coca
Knight
Knight

Počet príspevkov : 83
Join date : 19. 10. 11
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Divinka (Pala /Holy/Prot/Retri) - Nepřijatá Empty Re: Divinka (Pala /Holy/Prot/Retri) - Nepřijatá

Příspěvek  Stejk Fri Jan 20, 2012 10:57 pm

Proti Pala classy máme celkem obsazené. Navíc mám pocit, že během chvilky prostřídala dost gild (myslím že v UP byla oficír). Raději bych loajálnější hráče.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Divinka (Pala /Holy/Prot/Retri) - Nepřijatá Empty Podotknutí

Příspěvek  Divinka Sat Jan 21, 2012 12:13 am

Z Guild sem odešla sama .. nelíbil se mi kolektyv... a v uncontrolled power sem se vzdala hodnosti náboráře a odešla jsem z G kvuli neschopnosti GuMka a 1 člena Dipose

Divinka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 2
Join date : 20. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Divinka (Pala /Holy/Prot/Retri) - Nepřijatá Empty Re: Divinka (Pala /Holy/Prot/Retri) - Nepřijatá

Příspěvek  Dandelion Sat Jan 21, 2012 1:05 am

PROTI
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Divinka (Pala /Holy/Prot/Retri) - Nepřijatá Empty Re: Divinka (Pala /Holy/Prot/Retri) - Nepřijatá

Příspěvek  goris Sat Jan 21, 2012 5:49 am

Dufam ze sa Coca nenahneva Very Happy ale ja som tiez proti prijatiu. Hlavnym dovodom je pre mna momentalny stav paladinov, ktorych je viac nez dost. Mozno by som si dal povedat, ak by sa prihlasil Retri a totalne by ohuril prihlaskou. Ty si ale prot a to ma privadza k druhemu faktu, a sice, ze mame velmi aktivnych tankov, ktori malokedy vynechaju 25 man raid a pre dalsieho proste nemame miesto.
goris
goris
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 973
Join date : 25. 05. 10
Age : 34
Bydlisko : Poprad

Návrat nahoru Goto down

Divinka (Pala /Holy/Prot/Retri) - Nepřijatá Empty Re: Divinka (Pala /Holy/Prot/Retri) - Nepřijatá

Příspěvek  Nolf Sun Jan 22, 2012 4:28 pm

Tak podle mě by se tank na třetí desítku a altovní 25ku hodil, ale jde o to, jak ty alt runy myslíte vážně... A jestli je Divinka schopná se smířit s tím, že bude chodit převážně alt run...
Nolf
Nolf
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 368
Join date : 05. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Divinka (Pala /Holy/Prot/Retri) - Nepřijatá Empty Re: Divinka (Pala /Holy/Prot/Retri) - Nepřijatá

Příspěvek  Gigant Sun Jan 22, 2012 4:31 pm

Jsem proti nabírání hráčů s tím, že se dostanou jen na altovní raidy. Pokud pro ní je místo, jsem pro, pokud ne, nedá se nic dělat.

Gigant
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 649
Join date : 25. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Divinka (Pala /Holy/Prot/Retri) - Nepřijatá Empty Re: Divinka (Pala /Holy/Prot/Retri) - Nepřijatá

Příspěvek  Gigant Wed Jan 25, 2012 6:59 pm

Zdá se mi že se usídlila v gildě Sanctuary.

Gigant
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 649
Join date : 25. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Divinka (Pala /Holy/Prot/Retri) - Nepřijatá Empty Re: Divinka (Pala /Holy/Prot/Retri) - Nepřijatá

Příspěvek  Smradoch Wed Jan 25, 2012 9:10 pm

fuj dívka, něco takového snad v guildě tolerovat nebudeme, ne?
Smradoch
Smradoch
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 870
Join date : 08. 11. 09
Age : 39
Bydlisko : vstanu z podlahy a posadím se do křesla

http://omgprocmnezasezabilhordakkdyzjsembylafkvBG.cz

Návrat nahoru Goto down

Divinka (Pala /Holy/Prot/Retri) - Nepřijatá Empty Re: Divinka (Pala /Holy/Prot/Retri) - Nepřijatá

Příspěvek  Vip Thu Jan 26, 2012 10:08 am

Ave,

rad bych ti dal sanci se ukazat, nicmene mam urcite obavy vzhledem k terminu blizicich se maturit abychom neslapli vseci vedle. Zustan urcite ve spojeni s Cocou, Tarii i jinymi z guildy. Obcas do 25 raidu dobirame pratele mimo guildu.

Aktualne NE

Vip
Vip
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 469
Join date : 04. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Divinka (Pala /Holy/Prot/Retri) - Nepřijatá Empty Re: Divinka (Pala /Holy/Prot/Retri) - Nepřijatá

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru