Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bored - DK - Prijatý

+4
Vrabko
fidget
Muzko
Berinko
8 posters

Goto down

Bored - DK - Prijatý Empty Bored - DK - Prijatý

Příspěvek  Berinko Thu Dec 22, 2011 10:28 pm

[WoW]
Nick: Bored
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): Som čisto PVE hráč a tomu mám prispôsobené obidva talent buildy
Class: Death Knight
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Za túto classu hrám zhruba pol roka. Vyskúšal som postupne všetky specky ale najviac som si rozumel s Unholy DPS ktoré hrávam aktívne doteraz. Čo sa týka druhých talentov tak tie som zvykol prispôsobovať potrebám guildy. Nerobí mi problém Frost ani Blood DPS. Tankovanie za DK mám tiež vyskúšané, ale po pravde moc ho v obľube nemám.
Talenty: Unholy (1/17/53), Unholy (17/0/54). Momentálne mám oba stromy Unholy a skúšam čo sa po opravách zmenilo. Bežne som ale fungoval s (1/17/53) talentami.
Staty: Str: 1829, AP: 4093, Haste: 9,67% (244 Hr), Expertise: 26, Hit: 7,75% (využívam ešte sladkosti s HE eventu), Crit: 24,4 %
Zkušenosti v dungoch: UD 10 vyprogresované všetky HM okrem mimirona a YS, UD 25 vyprogresované iba HM XT a Iron Council, kill YS na normale mi tiež chýba. Teoretické znalosti z UD Bossov mám všetky ale teória nieje prax, na free servere to platí dvojnásobne. Počas môjho krátkeho pôsobenia na DT som prešiel aj TOC 10/25 normal a vyprogresoval prvých piatich bossov v ICC ešte pred nerfom Cool .
Jak dlouho hraješ WoW: Wow hrám od čias Sargerasu takže to už bude nejakých tých 5 rokov, z toho zhruba pol roka na oficiálnom servere DT.
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov - GS nepište): Equip zložený prevažne s UD 25 a UD 10 HM itemov, samozrejme plne ogemovaných a oenchantovaných (boha to sú slová Very Happy )
Předcházejicí guilda/y: Vo svojej pomerne dlhej hráčskej kariére som hral iba s dvoma kolektívmi ľudí. Na sargerasa a začiatku Twinstaru s kolektívom ľudí z Wellmasters of Warcraft a doteraz s kolektívom ľudí z Lords von Dante, neskôr Public Enemies.
Důvod odchodu z předcházející guildy: Ako asi všetci viete tak situácia hordy na Phobose je viac než biedna, niekoľko krát sme to s guildou Public Enemies skúšali pozdvyhnúť či už sami, alebo za pomoci guild Unholy a Rest, no nepodarilo sa. Teraz to Public Enemies ide skúsiť s jedinou guildou ktorá má na Horde slušný progres. Táto guilda je ale pre mňa hlavne z osobných dôvodov neprijateľná, preto skúšam štastie u Aliancie.

[Real Informace]
Věk: 26
Znáš někoho z Exalted?: Muzko, Boldwin, Shaddy všetkých ako bývalých hráčov PE
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Taakže som Marcel z Martina (nepripomínať ten stupidný song prosím Smile ), mám 26 rokov a pracujem ako logista u súkromnej firmy. Som veľký fanúšik Metalovej hudby, hlavne tej modernejšej a tak trocha aj toho ostatného okolo nej. Mám pomerne pružný pracovný čas takže raidovacím časom sa viem prispôsobiť. Som pomerne tolerantný človek ( roky ako člen vedenia guildy a práca s ľuďmi ma naučila), samozrejme mám na veci svoj názor ale nemám potrebu ho každému vnucovať. Na záver by som chcel ešte dodať že niesom best DK EU ani WORLD takže konštruktívnu kritiku príjmem rád.

S pozdravom Bored (Berinko).

Berinko
Berinko
Knight
Knight

Počet príspevkov : 62
Join date : 22. 12. 11
Age : 39
Bydlisko : Martin

Návrat nahoru Goto down

Bored - DK - Prijatý Empty Re: Bored - DK - Prijatý

Příspěvek  Muzko Fri Dec 23, 2011 1:21 am

tu sa kludne zarucim... v pohode clovek, dps tocit vie a nemam ani strach ze by nezvladal taktiky... za mna urcite PRE


Naposledy upravil Muzko dne Fri Dec 23, 2011 1:31 am, celkově upraveno 1 krát

Muzko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 743
Join date : 13. 09. 11
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Bored - DK - Prijatý Empty Re: Bored - DK - Prijatý

Příspěvek  fidget Fri Dec 23, 2011 1:26 am

Taky pro
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Bored - DK - Prijatý Empty Re: Bored - DK - Prijatý

Příspěvek  Vrabko Fri Dec 23, 2011 1:27 am

Tak sa začúr Very Happy
Som pre. Myslím, že jedno DK navyše uživíme.
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Bored - DK - Prijatý Empty Re: Bored - DK - Prijatý

Příspěvek  Muzko Fri Dec 23, 2011 1:30 am

cuuur cur cur cur cuuuuur cuuur... staci? Very Happy idem si to editnut kym nepride este aj trolldriana Very Happy

Muzko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 743
Join date : 13. 09. 11
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Bored - DK - Prijatý Empty Re: Bored - DK - Prijatý

Příspěvek  JudgeDeath Fri Dec 23, 2011 2:07 am

uz jsem tu.Kde?Kdo?Jak?Proc a s kym? Waaaat?
A ta klidne se aj pocurej kdyz ti to udela dobre xD
A jinak jsem pro pokud to rika muzko...navic se casto stava ze pokud tu neni stejk,tak nemame na raid zadny DyKej Sad

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Bored - DK - Prijatý Empty Re: Bored - DK - Prijatý

Příspěvek  Dandelion Fri Dec 23, 2011 9:00 am

Nieže by som mal niečo proti, ale ide cez RFC prehodiť aj DKčko? Ak áno tak potom pohoda... ak nie, tak tuna bude problém.
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Bored - DK - Prijatý Empty Re: Bored - DK - Prijatý

Příspěvek  goris Fri Dec 23, 2011 10:56 am

ide.
bude to sice uz siedmy main DK ak spravne pocitam, ale prihlaska ma zaujala. Ak potrebujeme DK za mna pro
goris
goris
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 973
Join date : 25. 05. 10
Age : 34
Bydlisko : Poprad

Návrat nahoru Goto down

Bored - DK - Prijatý Empty Re: Bored - DK - Prijatý

Příspěvek  Gigant Fri Dec 23, 2011 10:53 pm

Přijat. Až vyřídíš převod frakce, někomu od nás se ozvi.

Gigant
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 649
Join date : 25. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Bored - DK - Prijatý Empty Re: Bored - DK - Prijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru