Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bestiana Lock - Nepřijatý

+2
goris
Bestiana
6 posters

Goto down

Bestiana Lock - Nepřijatý Empty Bestiana Lock - Nepřijatý

Příspěvek  Bestiana Fri Dec 02, 2011 11:34 am

[WoW]
Nick: Bestiana

Level: 80

Zameranie (PvP/PvE): Pvp Destro, Pve Hybrid

Class: Warlock

Jaké máš zkušenosti s touto class?: Řekl bych, že hybrida umim, pokud se pletu rád se poučím.Smile Talenty mám správně s přihlédnutím na redukci agra a potřeby raidu dostat vytuněné lentilky:) Gliphy mám ty které mají význam. Jen chybí eq dle představ, abych vytočil více. Samozřejmostí jsou enche hlavy, ramen, kalhot, díra navíc v opasku. Zbytek nutno vidět in game.

Talenty: http://arsenal.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Phobos&cn=Bestiana&gn=Dragon+Balls

Staty: některé momentální staty: stamina 1139(cca 20,7k), intelect 939(cca 18k), spirit 696, bonus damage 2852, hit cap 448, haste 918/ 1440 při procu trinketu, crit 93 (19,36% fire, 14,36 ostatní)

Zkušenosti v dungoch: Mám mezery v taktikách v UD. Tzn že neznám taktiky u Algalona a Yogg-Sarona., ale jsem poměrně učenlivý, jen se k nim už potřebuju konečně dostat. Jinak mám skrze addony upravené ui. Některé z addonů, které používám a mohly by vás případně zajímat DBM, Omen, GC, EPGP, Recount, TMW, NTK, Prat, PitBull, Bartender4, atd.

Jak dlouho hraješ WoW: cca 3 roky

Equip (kvalita EQ, počet epic itemov - GS nepište): Pve eq: 8 x 213, 3 x 219, 6 x 226. Vím, že by to mohlo být lepší, ale i přes to v bývalých guildách mi zaručil tento eq přední příčky v dmg

Předcházejicí guilda/y: Guardians of Faith, Drabon Balls
Důvod odchodu z předcházející guildy: Důvodem proč bych chtěl změnit guildu je, že bych si přál zahrát v klidu bez obav toho, že tankům budu brát neustále agro. Proto také bych chtěl znovu začít využívat věci jako jsou flasky a scrolly.a UD už konečně dojít až do konce. No a v neposlední řadě se chci posunout dál a něco se nového naučit co třeba nevim a případně poznat pár nových pohodových lidí.

[Real Informace]
Věk: 30

Znáš někoho z Exalted?: s některými lidmi jsem si psal, ale asi se s nikým přímo osobně neznám

Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Muž, svobodnej, běloch, hetero, prodejce nemovitostí, zpěvák power speed metalu, pařmen wow(toužící vytvořit nejsilnějšího hybrida na twinu)Very Happy Jinak se jmenuju Martin a jsem z maloměsta známého jako Hlinsko. Bydlím momentálně s otcem, mám přítelkyni, psa a jsem odnaučenej kuřák, mám rád čokoládu, hudbu, jídlo a chvíle, kdy twin nepadá a nelaguje.Smile


Naposledy upravil Bestiana dne Fri Dec 02, 2011 4:37 pm, celkově upraveno 1 krát

Bestiana
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 02. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

Bestiana Lock - Nepřijatý Empty Re: Bestiana Lock - Nepřijatý

Příspěvek  goris Fri Dec 02, 2011 11:51 am

neviem ako sme na tom s warlockmi, ale tato prihlaska sa mi paci. Ak Fidget uzna ze uzivime warlocka ja som PRO
goris
goris
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 973
Join date : 25. 05. 10
Age : 34
Bydlisko : Poprad

Návrat nahoru Goto down

Bestiana Lock - Nepřijatý Empty Re: Bestiana Lock - Nepřijatý

Příspěvek  Bestiana Fri Dec 02, 2011 12:00 pm

Díky za info i podporu.

Bestiana
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 02. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

Bestiana Lock - Nepřijatý Empty Re: Bestiana Lock - Nepřijatý

Příspěvek  Vrabko Fri Dec 02, 2011 12:34 pm

Som PRE.
S tým, že by si mal druhú vetvu support Demo. Na test určite, a musíš počítať s tým, že ako test to budeš mať spočiatku ťažšie dostať sa pravidelne do 25 manu, 10 man by nebol problém. (chodíme 3x10 many, docela úspešné - na všetkých Algalon down) Raid time 19:23:00 piatok - nedeľa cez týždeň nejaká ta 10. vyhovuje?


P.S. inak tie potreby stať sa niečím najlepším majú blízko k equip huntingu a takých sme tu už mali, tak snáď to nemyslíš tak.
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Bestiana Lock - Nepřijatý Empty Re: Bestiana Lock - Nepřijatý

Příspěvek  Eldoran Fri Dec 02, 2011 12:55 pm

Bestiana napsal:Jinak se jmenuju Martin a jsem z maloměsta známého jako Hlinsko.

LOLec, fakt? Mas na mysli Hlinsko okres Chrudim nebo nejaky jiny? Protoze z toho jsem i ja. A protoze je to fakt malomesto, tak podle veku muzem bejt teoreticky i spoluzaci - meli jsme na zakladce ve tride Martinu pozehnane Wink

Jinak prihlaska sympaticka .)
Eldoran
Eldoran
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 152
Join date : 11. 08. 10
Bydlisko : Hlinsko (Pardubicky kraj)

Návrat nahoru Goto down

Bestiana Lock - Nepřijatý Empty Re: Bestiana Lock - Nepřijatý

Příspěvek  Bestiana Fri Dec 02, 2011 2:04 pm

Vrabko napsal:Som PRE.
S tým, že by si mal druhú vetvu support Demo. Na test určite, a musíš počítať s tým, že ako test to budeš mať spočiatku ťažšie dostať sa pravidelne do 25 manu, 10 man by nebol problém. (chodíme 3x10 many, docela úspešné - na všetkých Algalon down) Raid time 19:23:00 piatok - nedeľa cez týždeň nejaká ta 10. vyhovuje?


P.S. inak tie potreby stať sa niečím najlepším majú blízko k equip huntingu a takých sme tu už mali, tak snáď to nemyslíš tak.


Samozřejmě nejsem proti s tím že bych měl druhou větev Demo, pokud se na to okamžitě nespěchá. Jinak za 10 many budu i možná pro začátek radši, protože bych se s vámi alespoň trochu sehrál a doučil se mezery v taktikách, protože mi přijde že každá gilda má taktiky v některých detailech jiné. Raid time si myslím vyhovuje. Jinak budu rád i za zkoušku u vás, protože bych se rád posunul někam dál a udělal si přehled.

Ty potřeby stát se tím nejlepším je myšleno s humorem, spíš budu rád, když nebudu s dmg na prvních příčkách, protože bych byl zklamaný, kdyby tomu tak bylo. Věřím totiž tomu, že existují silnější clasy než loci. Eq chápu jako možnost se posunout dál v možnosti snadněji projít raidem. Samozřejmě Eq se bránit nebudu.

Bestiana
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 02. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

Bestiana Lock - Nepřijatý Empty Re: Bestiana Lock - Nepřijatý

Příspěvek  Bestiana Fri Dec 02, 2011 2:08 pm

Eldoran napsal:
Bestiana napsal:Jinak se jmenuju Martin a jsem z maloměsta známého jako Hlinsko.

LOLec, fakt? Mas na mysli Hlinsko okres Chrudim nebo nejaky jiny? Protoze z toho jsem i ja. A protoze je to fakt malomesto, tak podle veku muzem bejt teoreticky i spoluzaci - meli jsme na zakladce ve tride Martinu pozehnane Wink

Jinak prihlaska sympaticka .)



Jasný, jsem z Hlinska ok Chrudim.Smile Chodil jsem na Resslovku. Martin tam byl ještě jeden. Nejsem si jistý, jestli jsme byli na stejný škole, ale jinak věřím, že se známe.Smile Pokud znáš kapelu Mogul:)

Bestiana
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 02. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

Bestiana Lock - Nepřijatý Empty Re: Bestiana Lock - Nepřijatý

Příspěvek  JudgeDeath Fri Dec 02, 2011 5:59 pm

u nas na prvnich prickach nebudes.Ty obsazuje vetsinou ungo a speller Very Happy .
ale jinak jsem proti imho mame locku dost.Navic za affli vytocis stejne jako za hybrida pri stejny urovni eq imho...proste hybrid je mrtvej spec po oprave priority soulfire,ale nekteri se s tim nemuzou srovnat...

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 35
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Bestiana Lock - Nepřijatý Empty Re: Bestiana Lock - Nepřijatý

Příspěvek  Bestiana Fri Dec 02, 2011 7:05 pm

JudgeDeath napsal:u nas na prvnich prickach nebudes.Ty obsazuje vetsinou ungo a speller Very Happy .
ale jinak jsem proti imho mame locku dost.Navic za affli vytocis stejne jako za hybrida pri stejny urovni eq imho...proste hybrid je mrtvej spec po oprave priority soulfire,ale nekteri se s tim nemuzou srovnat...

Tím si mě udělal radost, protože mě mrzí, když vidím locky na prvních příčkách.Smile
Souhlasím, že locků máte dost, díval jsem se na ně. Takže souhlasím s tím, že pakliže by byl další lock navíc, pak je opravdu gildě zbytečnej. Afflinu jsem nezkoušel, abych byl upřímný, neláká mě to. A ani jsem ji nejspíš nepotkal. Nebudu tvrdit tedy co je lepší, je to samozřejmě možné. Jinak dokud to neuvidim, že vytočí stejně nebo víc při stejné úrovni eq, tak neuvěřim tomu, že hybrid je mrtvej.Smile

Bestiana
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 02. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

Bestiana Lock - Nepřijatý Empty Re: Bestiana Lock - Nepřijatý

Příspěvek  fidget Fri Dec 02, 2011 7:29 pm

Locků máme akorát, takže bych tě nevyužil.
Hodně štěstí jinde.
Nepřijat

Lock a přesun pls
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Bestiana Lock - Nepřijatý Empty Re: Bestiana Lock - Nepřijatý

Příspěvek  Bestiana Fri Dec 02, 2011 7:54 pm

fidget napsal:Locků máme akorát, takže bych tě nevyužil.
Hodně štěstí jinde.
Nepřijat

Lock a přesun pls

Naprosto souhlasím. Pokud bych byl nevyužitý, tak za takovýchto podmínek, bych tu ani být nechtěl.

Díky a také přeji hodně štěstí tobě a celé gildě.

Bestiana
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 02. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

Bestiana Lock - Nepřijatý Empty Re: Bestiana Lock - Nepřijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru