Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Deathrina-Elemental-Shaman - Nepřijatý

+3
goris
Yetty
Deathrina
7 posters

Goto down

Deathrina-Elemental-Shaman - Nepřijatý Empty Deathrina-Elemental-Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  Deathrina Sat Nov 26, 2011 10:12 pm

[WoW]
Nick:Deathrina
Level:80
Zameranie (PvP/PvE): PvP 40% // PvE 60%
Class: Shaman
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Shamana hraju cca pres rok.

Talenty: Pve Ele//Pvp Ele ale Muzu dat I resto;]
Staty:Spell DMG 2476 hit 309 coz je 11.78% crit 32% haste 450
Zkušenosti v dungoch:Znam EoE,OS,Naxx,Uld vse krom Algalona
Jak dlouho hraješ WoW: asi Tak 6 let s prestavkama Very Happy
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov - GS nepište):
2/5 T7.5 1/5 T8.5 // ruce,neck,totem-226 item level// Head,1trinket,wrist 219 item level // back,waist,feet,1ring,2trinket,zbran,stit 213 item level // 2ring 200 item level
popr.: http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&n=Deathrina

Předcházejicí guilda/y: NEVER SAY NO TO PANDA
Důvod odchodu z předcházející guildy: Kamosovo a moje guilda a uz me nebavilo chodit raidy s world tak jsem se rozhodl zkusit neco lepsiho :]

[Real Informace]
Věk:18
Znáš někoho z Exalted?:Asi urcite neznam mozna jsem vas potkal:D
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Jmenuji se Michal jak uz jsem psal o par radku vejs je mi 18.”Studuji” stredni skolu 3ti rocnik :]. Rad chodim ven nekam na parbu Very Happy Proto taky rad piju absintha . Nerad Sportuju jen Rad posiluju coz sport neni . A ubec nevim co bych vse napsal jsem proste klidnej ne moc ukecanej clovek.
Na konec dodam ze vas raid cas je uplne supr a mam mumble i ts akorat mikrac je problem ten mi nak nefacha.

Deathrina
Scout
Scout

Počet príspevkov : 1
Join date : 26. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Deathrina-Elemental-Shaman - Nepřijatý Empty Re: Deathrina-Elemental-Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  Yetty Sun Nov 27, 2011 1:40 pm

Jsem PRO 3týdenní test ukáže.
Equip sice slabej, ale pokud z toho co má vymáčkne maximum, equip je už maličkost.
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Deathrina-Elemental-Shaman - Nepřijatý Empty Re: Deathrina-Elemental-Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  goris Sun Nov 27, 2011 6:47 pm

zapory:
podla armory chybaju niektore enchanty (boty, ringy, v shouldroch je ten lacny aj ked repku na drahsi mas), diera v opasku a aj co sa tyka gemov.. niesom velky fanda gemovania mp5 za ele shamana.

Chyba Glyph of Lightning bolt co je pre Ele viac-menej povinnost a je urcite ovela lepsi ako Glyph of Elemental mastery.

PvP/PvE 40%/60% sa mi moc nepaci, ale som ochotny si nakecat ze je to blbo polozena otazka :)

klady:
udajne nutne potrebujeme Ele shamana :D


V prihlaske si toho moc nenapisal takze sa mi tazko reaguje na nieco ine. Za mna, ak si myslite ze sa bez toho Ele shamika nevyserieme, PRO, inac proti
goris
goris
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 973
Join date : 25. 05. 10
Age : 34
Bydlisko : Poprad

Návrat nahoru Goto down

Deathrina-Elemental-Shaman - Nepřijatý Empty Re: Deathrina-Elemental-Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  Stejk Sun Nov 27, 2011 7:01 pm

Proti. Nabrat po ukončení progressu hráče, když na raid se schází 30+ lidí je zbytečné ať už má jakoukoliv class. To by musela být hodně vyšší třída, aby to mělo smysl. Tady bych o tom pochyboval už podle přihlášky. Raději bych šetřil místo.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Deathrina-Elemental-Shaman - Nepřijatý Empty Re: Deathrina-Elemental-Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  Dandelion Sun Nov 27, 2011 7:08 pm

Súhlasím zo Stejkom. Dosť ľudí čaká na inv a nedostane sa do raidu. Áno viem presne prečo, ale nabraním nového človeka sa toto neporieši.
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Deathrina-Elemental-Shaman - Nepřijatý Empty Re: Deathrina-Elemental-Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  Ungoliath Sun Nov 27, 2011 8:15 pm

osobně jsem taky spíše proti

Ungoliath
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 131
Join date : 07. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Deathrina-Elemental-Shaman - Nepřijatý Empty Re: Deathrina-Elemental-Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  fidget Sun Nov 27, 2011 10:03 pm

Současné době máme na raidu 35 lidí online, takže by ses bohužel neuživil + nám zřejmě z afk stavu přijdou dva šamani.
Bohužel proti a hodně štěstí jinde.
Nepřijat
Lock a přesun
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Deathrina-Elemental-Shaman - Nepřijatý Empty Re: Deathrina-Elemental-Shaman - Nepřijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru