Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Darkdeviil-warlock - Nepřijatý

+6
Dandelion
JudgeDeath
Stejk
Saxobeat
Vrabko
Darkdeviil
10 posters

Goto down

Darkdeviil-warlock - Nepřijatý Empty Darkdeviil-warlock - Nepřijatý

Příspěvek  Darkdeviil Wed Nov 23, 2011 2:29 pm

[WoW]
Nick: Darkdeviil
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): PVE ....... s pvp bohaté zkušenosti z dřívějška
Class: Warlock
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Velké.Na předchozím serveru jsem měl taky locka,takže tohle už je druhej.Takže ho znám jako svoje
boty.

Talenty: Destro/demo + affli(3% hit)
Staty: 19.2K Hp , 17,2K Many, SP 2201 , Haste 394 , crit 18,7 % , 156 hit
Zkušenosti v dungoch: Až po Ulduar znám perfektně,co se UD týče sem viděl jen pár videjí na wowhead a osobně mam za sebou 2 bosse down.Ale učím se rychle stačí mi vše jednou říct,či to jednou vidět na videjku.
Jak dlouho hraješ WoW: Uff...asi tak 6 let? přesně nevím,od pre-TBC
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov - GS nepište): Full Epic,3/5 Valorous + 1/5 Heroes ,Jen botky mam ještě pvp,zatim jsem pve lepší nepotkal.Full enchanted + eng
Nejlepší asi takhle http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&n=Darkdeviil

Předcházejicí guilda/y: Maiden Trip
Důvod odchodu z předcházející guildy: Bohužel se tato guilda pomalu ale jistě rozpadá,když jsem do ní vstupoval před cca 4 měsíci,bylo tam 130 aktivních členů,chodili se raidy atd.Teď je členů 73,většinou sem online sám,nebo nás neni víc jak 5,hlavní tahouni sou pryč....

[Real Informace]
Věk: 22
Znáš někoho z Exalted?: Osobně ne,zkrze hru taky ne ... Smile
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Jsem od Karlových Varů.Jméno mé je Jirka,u wowka trávím čas podle možností,jelikož jsem te´d bez práce a mam na krku byt,úvěr apod ,tak se mi volný čas odvíjí hodně od pracovních nabídek .Rád poradím,znám toho už za tu dobu dost co se wow týče.Dle času i pomohu když je altům třeba.Ale čas si udělat umím,když je to v rozumnou dobu.Miluju sporty ,sám aktivně parkour/3run.. rychlý auta a krásný ženský Smile Hudba je mi blízká taneční,sám sem producent a DJ,ale o to víc dovedu ocenit i kvalitní kousky z jiných žánrů. Bydlim sám,nepiju,nekouřim ..... nevim co dál bych Vám tu vyprávěl,číslo bot Vás asi zajímat nebude Smile)

Tak nakonec asi jen,že bych rád zapadl do této kvalitní guildy,plné schopných lidí.Rád bych přiložil ruku k dílu. Přeji Vám pěkný den.



Darkdeviil
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 23. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Darkdeviil-warlock - Nepřijatý Empty Re: Darkdeviil-warlock - Nepřijatý

Příspěvek  Vrabko Wed Nov 23, 2011 2:54 pm

Za pure destro PRE na test aj keď mínus vidím v znalosti Ud, zato prihláška pekná, prejav to samé.
Niektoré hardmody potrebuješ nachodiť a ver mi že raz vidieť alebo zažiť zrejme nestačí. Až na Algalona 25 už prakticky farmíme vrátane hardmodov, aj keď ten mirek z piatku tomu síce nenasvedčuje, ale je to tak, tak si myslím, že pár novicov by nebolo na škodu.


Ešte by ma zaujímalo, v prípade, že si nájdeš prácu, je šanca byť aktívny v našom raid time? piatok - nedeľa 19:00 - 23:00?


Naposledy upravil Vrabko dne Wed Nov 23, 2011 3:09 pm, celkově upraveno 5 krát
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Darkdeviil-warlock - Nepřijatý Empty Re: Darkdeviil-warlock - Nepřijatý

Příspěvek  Saxobeat Wed Nov 23, 2011 3:01 pm

jestli za to destro bude umět točit jsem pro

Saxobeat
Scout
Scout

Počet príspevkov : 28
Join date : 21. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Darkdeviil-warlock - Nepřijatý Empty Re: Darkdeviil-warlock - Nepřijatý

Příspěvek  Stejk Wed Nov 23, 2011 4:06 pm

Ani jeden achiev z Ulduaru 10/25. Pár z Naxxu. Chybějící SoH repka (ne, tailoring nemá). Když k tomu připočítám přihlášku, jsem proti.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Darkdeviil-warlock - Nepřijatý Empty Re: Darkdeviil-warlock - Nepřijatý

Příspěvek  JudgeDeath Wed Nov 23, 2011 4:21 pm

proti

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 35
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Darkdeviil-warlock - Nepřijatý Empty Re: Darkdeviil-warlock - Nepřijatý

Příspěvek  Darkdeviil Wed Nov 23, 2011 4:31 pm

Sak sem psal ze z UD mam za sebou jen 2 bosse down...neměl jsem moc příležitost se do UD dostat.... Do UD Vás nikdo nechce pokud Vás nezná,nemáte 4500 GS + nebo nemáte soběstačnou guildu která si to složí sama.... Sad
A na repce se SoH se pracuje....bohužel zatím krátce,takže jsem někde u Mending fences.....
K těm achievum z naxxu nemam co říct.... znam naxx nazpamět + i tankovací taktiky sám sem to tankoval nespočetněkrát.
Jen bych rád dodal,že na twinstaru jsem ani ne od začatku roku,takže toho času si tu nahnat achievy atd moc nebylo,když to vemu že sem doexpil 80-ku někdy před létem....

Darkdeviil
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 23. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Darkdeviil-warlock - Nepřijatý Empty Re: Darkdeviil-warlock - Nepřijatý

Příspěvek  Darkdeviil Wed Nov 23, 2011 4:35 pm

Vrabko napsal:


Ešte by ma zaujímalo, v prípade, že si nájdeš prácu, je šanca byť aktívny v našom raid time? piatok - nedeľa 19:00 - 23:00?


Určitě ano,rozhodně nechci někam kde budu makat o víkendu přes noc ..... a pařit nechodim... jedině občas žena moje může vyžadovat mou pozornost večer.... ale jelikož studuje 130 Km ode mě a domů jezdí cca jednou za 2 -3 týdny,neměl by být problém.

Darkdeviil
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 23. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Darkdeviil-warlock - Nepřijatý Empty Re: Darkdeviil-warlock - Nepřijatý

Příspěvek  Dandelion Wed Nov 23, 2011 4:51 pm

Locka nám imho treba. Avšak tuna sú dosť veľké nedostatky, či už čo sa týka repiek. Znalosti z UD sú dosť chabé a povedal by som, že toto by bol i dosť veľký problém. Gear by možno i tak nevadil ak to vie.
Osobne som ale PROTI.
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Darkdeviil-warlock - Nepřijatý Empty Re: Darkdeviil-warlock - Nepřijatý

Příspěvek  Thenameless Wed Nov 23, 2011 5:20 pm

Nevim, na taktiky bych zas až tak nekoukal, já, když jste mě přijímali, tak jsem ani omylem neznal taktiku na Mimirona(Ani teoreticky). A teď si nejsem jistej jestli eště ten den co jste mě přijali, no to je jedno. Zkrátka muj první boss s váma byl Mirek HM. Nezdálo se mi, že jsem nějak extra failoval, to samí Freya +3.. Spíš bych řešil ty repky, ale když řiká, že na nich pracuje, proč mu nedat třeba tejden, SoH se dá ztihnout za dva dny, záleží jak moc se tomu věnuje no. + Warloci u nás stále eště nejsou jistota podle mě. Já jsem PRO - Dát mu určitej čas na repky+aby se na netu kouknul na ULD taktiky, pak ho testnout a vědělo by se co a jak.
Thenameless
Thenameless
Scout
Scout

Počet príspevkov : 30
Join date : 07. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Darkdeviil-warlock - Nepřijatý Empty Re: Darkdeviil-warlock - Nepřijatý

Příspěvek  Smradoch Wed Nov 23, 2011 6:25 pm

Guilda není natahovací. Věřím, že jsi šikovný a možná nejlépe ovládáš svého avatara. My máme 3 poměrně aktivní locky (stále sbírají eq) + nováčky, kteří se zdají být rezistentní vůči asimilaci. To(nováččci) bohužel způsobuje, že jich nemůže býti mnoho na jednom raidu, neboť s jejich výskytem roste exponenciálně fail v raidu. V případě, že by jsi dostal šanci se u nás projevit, pravděpodobně se do main raidu nedostaneš (Leda že by jsi se ukázal v desítkách jako nej skilla-hustodémon hráč:-> vzhledem k tomu že ti chybí eq (wow je velmi silně zaměřeno na eq) to budeš mít opravdu velmi těžké).

Nejsem pro nebo proti, jen to nemáš a nebudeš mít lehké.
Smradoch
Smradoch
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 870
Join date : 08. 11. 09
Age : 39
Bydlisko : vstanu z podlahy a posadím se do křesla

http://omgprocmnezasezabilhordakkdyzjsembylafkvBG.cz

Návrat nahoru Goto down

Darkdeviil-warlock - Nepřijatý Empty Re: Darkdeviil-warlock - Nepřijatý

Příspěvek  Koty Wed Nov 23, 2011 7:43 pm

Stejk napsal:Chybějící SoH repka (ne, tailoring nemá).
Nemysel si inscription?

Edit Stejk: jop
Koty
Koty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 2631
Join date : 21. 12. 08
Age : 32
Bydlisko : Rožnov pod Radhoštěm

Návrat nahoru Goto down

Darkdeviil-warlock - Nepřijatý Empty Re: Darkdeviil-warlock - Nepřijatý

Příspěvek  fidget Wed Nov 23, 2011 7:47 pm

Myslim, že by ses u nás neuplatnil
Hodně štěstí jinde
Nepřijat

Lock a přesun
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Darkdeviil-warlock - Nepřijatý Empty Re: Darkdeviil-warlock - Nepřijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru