Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Carissimus(Flapjack)_warrior - Nepřijatý

+7
Reesee
volrine
Muzko
-Jowan-
Dandelion
goris
carissimus
11 posters

Goto down

Carissimus(Flapjack)_warrior - Nepřijatý Empty Carissimus(Flapjack)_warrior - Nepřijatý

Příspěvek  carissimus Mon Nov 21, 2011 1:20 am

[WoW]
Nick: Carissimus(Flapjack)
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): Fury(PvE)/Prot(PvP)
Class: Warrior
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Class poznam do detailov a viac menej aj vsetky ostatne. Warrior bol ale vzdy moja srdcovka, hram ho od cias Pre-bc a s urcitymi prestavkami az do teraz.

Talenty: 18/53/0 http://arsenal.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Phobos&n=Carissimus&group=1
Staty: Tak staty u damidz warrov su teraz straight forward, spravit hit/expertise cap arpen soft cap s arpen proc trinketom a dalej si tlacit str.
Zkušenosti v dungoch: Na retaile(lajicky offiku) som hral len na pre-bc, a uz od tbc som behal po privatnych serveroch(freeckach), takze cely pre-bc a tbc content poznam az na Sunwell, kedze som ho nikde poriadne spraveny nezazil. Z wotlk poznam vsetky raidy co su teraz In-game tu u nas na Twinstare, az na Ulduar, v ktorom som zatial bol len raz ci dva krat ale taktiky by nemali robit problemy.
Jak dlouho hraješ WoW: Uf, nechcem klamat, zda sa to ako vecnost ^_^ (nebudem teraz googlit ale typujem ze to uz hram aspon dobrych tych 6 rokov) kedze si nie uplne pamatam kedy bolo wow vydane, a kedy som sam zacal.
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov - GS nepište): Tu nastava problem, kedze mam poslabsi equip. Nie som tak prelietavy aby som joinoval inu guildu so zamerom nabrat eq a potom leavol ako nejaky r-tard. To fakt nechcem. World groupy su dalsia vec do ktorej sa nehrniem, a prave pre to hladam schopnu guildu. Eq je teda Full epic, bohuzial ale 9 zo 17 itemov je z PvP.

Předcházejicí guilda/y: Frozen Heroes (bol som tam s druidom Carissimus), ale to uz bolo v skutku davno. Konkretne ale s tymto charom som nemal ziadnu serioznu guildu, kedze som len nedavno zmenil frakciu (Horde PvE je jeden velky zly vtip).
Důvod odchodu z předcházející guildy: /

[Real Informace]
Věk: 20
Znáš někoho z Exalted?: Par ludi urcite a najma srbsku komunitu
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Vzdy som nenavidel taketo predstavovacky v skratke (aj ked som si plne vedomy toho, ze apelujete na to ze cim napaditejsi clovek tym lepsie ^_^) ale som si isty, ze ak by ste o mna mali eventualne zaujem, tak sa urcite blizsie spozname. Taktiez na co sa rozpisovat, kedze podla internych informacii, ste jedna z najziaducejsich a najnarocnejsich guild co Twinstar ma (coz je len pozitivum), a vraj su moje sance na prijatie dost nizke. Predsa len, som naivny clovek a dalej dufam ^_^

Edit: Kedze Goris naznacil, ze by mohli nastat problemy (casoveho rozmedzia), koli mojmu charu Flapjack, prislo mi vhodne vyjadrit sa aj k tejto tematike nech je vsetko all clear. Areny na tejto sezone uz fakt za vela nestoja kedze ludia prestali aktivne hrat, vacsina ludi z top 20 uz je uplne neaktivna, a ked aj proti nam joinu dostaneme od nich +1/+2 rating. Prave pre to sme sa spolu s arena partakom rozhodli s tym v tejto sezone seknut (ak teda samozrejme nepride dalsi sutazivy team co by dosiahol vyssi rating a priblizil sa k nasemu. Uz aj na 3000 rating sa mne osobne nechcelo ist, kedze mi to pride ako strasne hrotenie, ale spomienka to raz bude asi mila ^_^. A prave pre to som presiel s tymto dalsim charom k Alliancii (kedze to je jediny char s ktorym mienim chodit PvE), a skusam to u guildy, ktora mi je najmilsia(hlavne teda koli tej srbskej komunite ^_^).


Naposledy upravil Stejk dne Tue Nov 22, 2011 1:00 am, celkově upraveno 2 krát (Reason for editing : explanation)

carissimus
Scout
Scout

Počet príspevkov : 1
Join date : 21. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Carissimus(Flapjack)_warrior - Nepřijatý Empty Re: Carissimus(Flapjack)_warrior - Nepřijatý

Příspěvek  goris Mon Nov 21, 2011 1:41 am

- gear biedny
- glyphy zle :lol!:
- gemy velmi zle :lol!:
- predpokladam ze clovek s 2v2 ratingom 3k musi velku vacsinu volneho casu travit na postave s ktorou arenuje.. toto by si celkovo este mohol nejak ozrejmit.
+ 2v2 rating 3k svedci o tom ze svoju class zjavne ovlada a mala by tam byt aj velmi dobra schopnost nestat v ohni
+ verim ze ak by aj boli chyby v "rotacii" alebo gearovani alebo podobnych veciach, toto je jeden z hracov ktory bude ochotny zistit si co robi zle a napravit to. Na fore uz na to prostriedky mame.

Ja osobne najvacsi problem vidim v tom ze v guilde sme momentalne dvaja velmi aktivni warriori, ktori sa do protu dostanu len zriedka a preto vacsinou dmguju. Mne sice teraz s Armsom dmg klesa, ale ak by to malo dospiet do extremu urcite radsej respecnem na Fury ako by som do raidu pustal noveho warriora. Preto neviem ci sa pre teba najde miesto.

To vsak nastastie bude musiet posudit Gigant :)
Za mna, ak Gigant uzna ze mame miesto pre warra, resp. ze potrebujeme warra hoci aj bez equipu, ANO.
goris
goris
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 973
Join date : 25. 05. 10
Age : 34
Bydlisko : Poprad

Návrat nahoru Goto down

Carissimus(Flapjack)_warrior - Nepřijatý Empty Re: Carissimus(Flapjack)_warrior - Nepřijatý

Příspěvek  Dandelion Mon Nov 21, 2011 2:26 am

Osobne som PROTI. Bohužial s väčšinou PvPčkarov mám vrámci PvE dosť zlé skúsenosti, nie kvôli PvE skillu ale skôr je to dlhodobou aktivitou a PvE nadšením, ktoré je zvyčajne na úrovni absolutného minima a v celkovom meradle nie sú pre guildu plnohodnotným prínosom.
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Carissimus(Flapjack)_warrior - Nepřijatý Empty Re: Carissimus(Flapjack)_warrior - Nepřijatý

Příspěvek  -Jowan- Mon Nov 21, 2011 3:41 am

OK napisu vam neco jestli nekdo tady umi hrat wara je to ten covek co se k nam hlasi poznam ho uz dulho jeho skill neni problem .... Pokud vam jeho gear dela problem osobne mu zalozim par UL 10 a par Naxx a OS at sezene gear a potom uvidite co a jak misto pro dalseho Fury wara je Je tu len Muzko kteri vic tankuje nez dmguje Limetka neaktivny Goris Arms nahlasim este pull na algalona 25 Muzko v tanku 5% crity NENI !!! pockam na vyjadrene Giganta myslim ze bude rozumet cya Smile
-Jowan-
-Jowan-
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 190
Join date : 11. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Carissimus(Flapjack)_warrior - Nepřijatý Empty Re: Carissimus(Flapjack)_warrior - Nepřijatý

Příspěvek  Muzko Mon Nov 21, 2011 4:13 am

s pristupom pvpckarov k raidom musim suhlasit s dandem... bud nechodia vobec, alebo chodia len ked ich niekto ziada a aj tak sa tvaria aku sluzbu tym ostatnym robia, alebo chodia a po chvili ich to prestane bavit... ale povedzme ze to u teba moze byt ine
ako vacsi problem by som ale videl to ze ta treba equipnut od hlavy az po paty a aj naucit taktiky pretoze 1-2x ist UD fakt nie je dostatocny nacvik na vsetky HM v UD a dokoncenie progressu algalona... v podstate jedine co nam ponukas je skill o ktorom ale svedcia iba tvoje pvp uspechy. Za mna skor proti.

@jowan: ja viac tankujem ako dmgujem? Shocked mozno v 10 ale tam je to prirodzene, je jasne ze sa tam nebudu brat dvaja main tanci... a ci do tanku pojdem ja alebo Goris si dohadujeme vzdy podla fightu a bereme ohlad na support

Muzko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 743
Join date : 13. 09. 11
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Carissimus(Flapjack)_warrior - Nepřijatý Empty Re: Carissimus(Flapjack)_warrior - Nepřijatý

Příspěvek  -Jowan- Mon Nov 21, 2011 5:08 am

no tak hces screen z algalonu 25 mas 9-10 mdps neni 5% crit nevim o cem mlyvime ? Myslim ze ma dostat sancu testnut ho at uvidite jak to ovlada a 100% myslim ze to ovlada pekne Smile
-Jowan-
-Jowan-
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 190
Join date : 11. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Carissimus(Flapjack)_warrior - Nepřijatý Empty Re: Carissimus(Flapjack)_warrior - Nepřijatý

Příspěvek  goris Mon Nov 21, 2011 5:34 am

Jowo ja som na tom Algalonovi nebol kedze som mal vynimocny vikend. (snad ma kazdy pravo prechlastat vikend v ramci oslavovania vlastnych narodenin)
Myslim ze tam nebol ani Volrine co je dalsia vynimocna udalost. Preto ta nestandardna kombinacia tankov a preto absencia 5%critu.

Tento tyzden uz bolo vsetko ok a na algalonovi 5% crit bol. Takisto na Yoggovi kde chcel ist do protu Muzko ale nakoniec som siel ja aby ostal crit buff.
Ked zas zacal hravat Qwertzr mame 5 potencialnych tankov a vacsinou su na 25 online aspon 4 z nich, takze sa to vzdy da zariadit tak aby raid netrpel. Minuly Algalon, ako som uz povedal, bola vynimka.

Muzko moze teda vacsinou Furyovat kolko len chce a neviem neviem ci mame v raide miesto pre troch warriorov. (Ja sa toho svojho nevzdam! :P)
goris
goris
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 973
Join date : 25. 05. 10
Age : 34
Bydlisko : Poprad

Návrat nahoru Goto down

Carissimus(Flapjack)_warrior - Nepřijatý Empty Re: Carissimus(Flapjack)_warrior - Nepřijatý

Příspěvek  -Jowan- Mon Nov 21, 2011 6:08 am

No misto sa najde mozno ve 2 25tke ktera sa da slozit bud nahrada v raide zalezi na Gigantovi no ....
-Jowan-
-Jowan-
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 190
Join date : 11. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Carissimus(Flapjack)_warrior - Nepřijatý Empty Re: Carissimus(Flapjack)_warrior

Příspěvek  volrine Mon Nov 21, 2011 8:14 am

PROTI
Tohle jsem zazil v me byvale gilde.Tento clovek si myslel, že kdyz ma mega rating, tak pred nim budou lidi padat na hubu.V raidu byl tezky podprumer, teda pokud prisel.Po nejake dobe prestal chodit raidy uplne a jedine co prinesl byl spam blabolu o PvP na g chatu. Evil or Very Mad
Ale tohle je na Gigim.
volrine
volrine
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 223
Join date : 11. 08. 09
Bydlisko : UH

Návrat nahoru Goto down

Carissimus(Flapjack)_warrior - Nepřijatý Empty Re: Carissimus(Flapjack)_warrior - Nepřijatý

Příspěvek  Reesee Mon Nov 21, 2011 1:07 pm

Tak urco by se nemeli lidi posuzovat podle zkusenosti s nekym jinym, lihnou se nam krasny novy pravidla a proto by mohl fungovat i test rank ve smyslu ,,nemas za xy ID naky pocet epgp tak gtfo (i ze standby),,
Pokud jedina konkretni zkusenost s timto hracem je ta Jowanova tak sem PRO
Z hlediska potreby dalsiho warra je rozhodnuti samozrejme na Gigantovi...
Reesee
Reesee
Scout
Scout

Počet príspevkov : 22
Join date : 27. 01. 11

Návrat nahoru Goto down

Carissimus(Flapjack)_warrior - Nepřijatý Empty Re: Carissimus(Flapjack)_warrior - Nepřijatý

Příspěvek  Dandelion Mon Nov 21, 2011 4:12 pm

Ono zvrhla sa tuna diskusia o 5% crit buffe, ktorý beriem, že je potrebný a na 25m by sme ho mali mať. Avšak zabúdate nato, že i Feral Druid tento buff do raidu prinesie. Aktuálne máme 2-3 Feral Dmg a 1 Feral Tanka(ok, gear je imho na hranici únostnosti pre HM, ale tak toto by mal riešiť niekto iný). Takže prípadna absencia Gorisa na raide a nutnosť Muzka ísť do Tanka ešte nemusí znamenať žiadnu tragédiu.
Taktiež je už je to dlho, čo nás opustil Nolf a odvtedy som nejako nezaznamenal potrebu ho nahradiť iným Fury Warrom a kedže sa to nejako ani verejne nehľadá, tak asik nie som sám. Ako písal Goris, tak je možné, že chtiac-nechtiac pôjde Fury aj on, čím môže nastať ešte väčší prebytok Fury Warrov.
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Carissimus(Flapjack)_warrior - Nepřijatý Empty Re: Carissimus(Flapjack)_warrior - Nepřijatý

Příspěvek  Saxobeat Mon Nov 21, 2011 6:44 pm

Pro(jestli odmítnete po fokym i flapa tak už se sem má šanci dostat jen Chuck Norris) Smile

Saxobeat
Scout
Scout

Počet príspevkov : 28
Join date : 21. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Carissimus(Flapjack)_warrior - Nepřijatý Empty Re: Carissimus(Flapjack)_warrior - Nepřijatý

Příspěvek  Vrabko Mon Nov 21, 2011 6:47 pm

Chuck Norris u nás už je a hrá za mága.
Btw sme PvE guilda a PvP skill mi je ukradnutý.
Sám som videl ako pvp skillaz nám wajpli nejeden raid.
Rozhodnutie je na Gigantovi, za mna skor PRE (chce ho tu Jowan a Jowan ma tank s ďalekým dostrelom)
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Carissimus(Flapjack)_warrior - Nepřijatý Empty Re: Carissimus(Flapjack)_warrior - Nepřijatý

Příspěvek  goris Mon Nov 21, 2011 8:25 pm

Vrabko napsal:(chce ho tu Jowan a Jowan ma tank s ďalekým dostrelom)

lol!
goris
goris
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 973
Join date : 25. 05. 10
Age : 34
Bydlisko : Poprad

Návrat nahoru Goto down

Carissimus(Flapjack)_warrior - Nepřijatý Empty Re: Carissimus(Flapjack)_warrior - Nepřijatý

Příspěvek  -Jowan- Mon Nov 21, 2011 9:02 pm

no vidis Smile)) jeho skill nemusim pisat jeho skill uvidite je to pohoda covek a je to pre mna veliky + jako mozem tu zobrat Fury wara sa bis EQ kdyz ten covek ani slovo do raidu ne napise ... Ja tu hru este hram kvuli lidma typu Andri Vrabko Ungo Gigi Saxo a dalsi je ich dost at ne spamujem a toho coveka rad uvidim v guilde Dps pro jeho urobim ja !!!
-Jowan-
-Jowan-
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 190
Join date : 11. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Carissimus(Flapjack)_warrior - Nepřijatý Empty Re: Carissimus(Flapjack)_warrior - Nepřijatý

Příspěvek  Thenameless Mon Nov 21, 2011 10:27 pm

Flap je tedy primárně PVP jak jsem pochopil, taky jsem byl, pak jsem se dostal k Wotlku, zase přestal hrát wotlk(Vrátil jsem se k PVP na TBC). Nevěřil jsem, že se na wotlk vrátim, ale stalo se a teď dávám přednost PVE před PVP na 100%, ani se nerozhoduju. Otázka je, jestli flap udělá to samé nebo bude jeden z těch neaktivních. Osobně jsem spíš PROTI
Thenameless
Thenameless
Scout
Scout

Počet príspevkov : 30
Join date : 07. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Carissimus(Flapjack)_warrior - Nepřijatý Empty Re: Carissimus(Flapjack)_warrior - Nepřijatý

Příspěvek  Gigant Tue Nov 22, 2011 12:48 am

Ok pojďme to rozlousknout. Nejdřív vyjádření k argumentům které tu zazněly. 5% crit - jak už nám objasnil Dande, tenhle buff nám stejně dobře dokáže poskytnout feral druid, a zrovna teď začal pořádně hrát Saenara, k dispozici většinou i Nosf, a to nezapomínejme, že na heavy dps fighty typu hodir/vezax jede ferala třeba i Andri. Muzko zdaleka víc hraje dmg než tanka, takže ani tady není třeba se obávat. Čili tento argument můžeme zahodit. Další co zaznělo je pvp preference - byl bych ochotný přivřít oko, protože si myslím že i krutopřísný pvpčkař má právo na zázemí silné pve gildy, pokud prokáže alespoň trochu zájem o raid. Na druhou stranu fakt, že někdo dosáhl aréna ratingu extrémních hodnot mě při rozhodování skutečně neposune ani jedním směrem. Ohledně low gearu - v případě že by byla výrazná potřeba dps wara, taky bych byl s to tento fakt přehlédnout. Nicméně, abych se dostal k hlavnímu bodu, a to sice stav melee dmgerů v gildě, můžeme prohlásit, že současný stav je nad-optimální, neboli poptávka po raidu převyšuje nabídku(všimnout si toho mohl každý kdo musel nebo chtěl někoho střídat v 25ce). Proto, i přes významnou podporu serbian gangu(což byl jeden z důvodů mého poněkud hlubšího zamyšlení), musím bohužel napsat nepřijat

Gigant
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 649
Join date : 25. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Carissimus(Flapjack)_warrior - Nepřijatý Empty Re: Carissimus(Flapjack)_warrior - Nepřijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru