Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Praistek - Priest - Nepřijatý

+4
Laine
goris
heim
Praistek
8 posters

Goto down

Praistek - Priest - Nepřijatý Empty Praistek - Priest - Nepřijatý

Příspěvek  Praistek Sat Nov 19, 2011 5:28 pm

[WoW]
Nick: Praistek
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): PvE (PvP jsem přestal chodit...)
Class: Priest
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Hraji za Priesta asi 4 a půl roku a podle mě se i dobře orientuji a vyznám ve věcech okolo Priesta... Co se týče rotace a sockety (staty) pro danou specializace ... viz Sh - haste/sp především.
Za Priesta mám asi největší zkušenosti za Shadow, za kterého dokážu vynaložit velmi vysoké poškození / poškození za sekundu...
Kdyby jste se chtěli na něco zeptat, tak napište.

Talenty: Shadow / off talenty mám zatím PvP, jelikož na holy equipu se teprve pracuje...
Staty: 265 hit r. / 830 haste r. / 2048 sp (při vykonávání dmg - periodic dmg či non-periodic dmg se mi zvýší sp až na 3000+ bez buffu...)
Zkušenosti v dungoch: Znám všechny taktiky a nedělají mi problém ani Algalon v UD... Yogg +0 (10 i 25), tak i ostatní raidy jako Naxx/VoA/OS+3/EoE... a další raidy, které ještě nejsou nascriptované na srv Twinstar např: ICC / ToC / FoS / PoS / HoL ;-). Své zkušenosti v UD např: vám můžu i ukázat, když mi dáte příležitost.
Jak dlouho hraješ WoW: 7 a půl let (od roku 2004 přelom Březen/Duben, kdy mě k tomu přivedl spolužák - tehdy WoW classic, trošku jiné sousto než jaký je WoW teď)
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov - GS nepište):
1x 232 lvl item / 7x 226 lvl item / 3x 219 lvl item / 4x 213 lvl item a 1x lvl 200 item (set bonus 4/5 sanctiffication)
Předcházejicí guilda/y: The Power of Madness
Důvod odchodu z předcházející guildy: Guilda se rozpadla na hrstku přátel, kteří sídlí v guildě Allstar Team, kde jsem prozatím a komunikujeme spolu.

[Real Informace]
Věk: 17
Znáš někoho z Exalted?: Coca (Priest) / Hop ( Pala - prot) dřív jsme zakládali world raidy VoA / OS+3 etc... a chodívali spolu ;-)
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Jsem otevřený, nekonfliktní a rádoby komunikativní člověk, který si rád večer zapne WoW, kde si rád pokecám s lidma z guildy nebo s přáteli... Zajdu raidy s guildou, kde si užívám s ní každou chvíli, snažím se taky, aby jsme se dostali, co nejdál ( resp. nejvíc toho zabili, zlepšila se spolupráce guildy) než, aby se někdo hádal s někým, kdo si co veme... popřípadě vyvolávání konfliktů kvůli " blbostem " dalo by se říct... ;-) Rád se bavím a hraji wow kvůli odreagování, pokecu s novými lidmi a užití PvE s guildou, která má velmi dobrou spolupráci a chodí raidy spíše pro to, aby se zlepšila jako celek... Kdyby někoho něco zajímalo třeba i jaké mám koníčky.. co dělám a tak ;-), neváhejte napsat...

Praistek
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 29. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Praistek - Priest - Nepřijatý Empty Re: Praistek - Priest - Nepřijatý

Příspěvek  heim Sun Nov 20, 2011 2:58 am

sorry ale zlte gemy na 16 haste to nie. kde mozes nasves cerveny na SP a kde ne no tak tam SP +haste. JA by som ta nezobral uz len preto ze mas taku drzost pisat si prihlasku a armory kazdemu ukaze ze si stale v starej guilde to ne nonsens proste NE NE A NE. male minus mas za to ze nesi dwarf.

heim
Scout
Scout

Počet príspevkov : 28
Join date : 26. 09. 11
Age : 34
Bydlisko : bratisalva/zilina

Návrat nahoru Goto down

Praistek - Priest - Nepřijatý Empty Re: Praistek - Priest - Nepřijatý

Příspěvek  heim Sun Nov 20, 2011 2:58 am

mozno by ta zachranilo keby si bol s prahy to by si bol kamos spallera

heim
Scout
Scout

Počet príspevkov : 28
Join date : 26. 09. 11
Age : 34
Bydlisko : bratisalva/zilina

Návrat nahoru Goto down

Praistek - Priest - Nepřijatý Empty Re: Praistek - Priest - Nepřijatý

Příspěvek  goris Sun Nov 20, 2011 6:12 am

mne sa tato prihlaska paci. Ak nik nenajde vaznejsie chyby ako Heim bol by som za prijatie.
goris
goris
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 973
Join date : 25. 05. 10
Age : 34
Bydlisko : Poprad

Návrat nahoru Goto down

Praistek - Priest - Nepřijatý Empty Re: Praistek - Priest - Nepřijatý

Příspěvek  Laine Sun Nov 20, 2011 10:59 am

Více méně souhlasím z Heimem, taky se mě pár věcí nelíbí. Taky se mě nelíbí jak si se prezentoval kdyz jsi chtěl vstoupit do ČR. A tady už jsi to zkoušel taky a přihláška ti byla zamítnuta. Stačí jen cituji '' Je mi líto, že nemám ňáký ench na ramena --> nechce se mi dělat repka... --> a nemám ench na ramena zapotřebí ;-) --> jestli umím za svůj class, to můžeš posoudit ve hře ;-) '' Dále topic https://exalted.forumotion.net/t1650-praistek-disco-shadow-nepoijaty?highlight=praistek

Laine
Knight
Knight

Počet príspevkov : 84
Join date : 06. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Praistek - Priest - Nepřijatý Empty Re: Praistek - Priest - Nepřijatý

Příspěvek  Kacutr Sun Nov 20, 2011 11:30 am

Praistek napsal:Jak dlouho hraješ WoW: 7 a půl let (od roku 2004 přelom Březen/Duben, kdy mě k tomu přivedl spolužák - tehdy WoW classic, trošku jiné sousto než jaký je WoW teď)
"Přátelé, bude to již neuvěřitelných 7 let, co se otevřely brány oficiálních serverů WoW s patchem 1.1.0 v Americe (USA, Kanada, Mexiko) a Austrálii (+ Novém Zélandu). Konkrétně se tak stalo 23. listopadu 2004" (viz wowfan)...příště nepiš blbiny ohledně toho jak dlouho hraješ wow Laughing
A píšeš že znáš všechny taktiky, ale podle armory nemáš prakticky žádné HM ečivy...čili taktiky znáš asi jen teoreticky co?
Víš už aspoň která tvá postava je main a která alt (Nefertyty mág).
viz přihláška do ČR http://www.cerna-ruka.cz/forum/viewtopic.php?f=15&t=1685&hilit=praistek

Kacutr
Scout
Scout

Počet príspevkov : 39
Join date : 04. 09. 11
Age : 43
Bydlisko : Milovice

Návrat nahoru Goto down

Praistek - Priest - Nepřijatý Empty Re: Praistek - Priest - Nepřijatý

Příspěvek  Vrabko Sun Nov 20, 2011 12:06 pm

Nemôžem si pomôcť ale toto mi príde ako Pekisov post. Smile


K tomu priestovi. Podľa mňa súčastný stav plne postačuje. Máme kvalitných a aktívnych priestov a nevidím dôvod ďalej rozširovať tieto rady, čo už neplatí o ele shamanoch.
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Praistek - Priest - Nepřijatý Empty Re: Praistek - Priest - Nepřijatý

Příspěvek  Ungoliath Sun Nov 20, 2011 3:12 pm

nepřišli sme v nedávné době o jednoho priesta? :-)

Ungoliath
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 131
Join date : 07. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Praistek - Priest - Nepřijatý Empty Re: Praistek - Priest - Nepřijatý

Příspěvek  Vrabko Sun Nov 20, 2011 4:18 pm

Však jeho to prejde Smile
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Praistek - Priest - Nepřijatý Empty Re: Praistek - Priest - Nepřijatý

Příspěvek  fidget Sun Nov 20, 2011 9:21 pm

Shadow priestu mám tedka dostatek
Hodně štěstí jinde
Nepřijat

Lock a přesun
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Praistek - Priest - Nepřijatý Empty Re: Praistek - Priest - Nepřijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru