Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anomaly Rogue - Nepřijatý

3 posters

Goto down

Anomaly  Rogue - Nepřijatý Empty Anomaly Rogue - Nepřijatý

Příspěvek  anomaly Thu Nov 03, 2011 11:13 pm

[WoW]
Nick:Anomaly
Level:80
Zameranie (PvP/PvE):Pve
Class:Rogue
Jaké máš zkušenosti s touto class?:Myslim že hodně dobré, vyzkoušel jsem hodně buildů, až sem se ustálil na nynějším. Rogue je pro mě main char cca 3 roky

Talenty: assa 51/18/2 prozatim asi nejlepší build co sem vyzkoušel, rád si necham poradit, off comb build 20/51/0
Staty:3739AP , Haste 343, Hit cap, crit 39,15%, base: str 127 , ag 1147, sta 1144.
Zkušenosti v dungoch: Full Tbc dungy, Wotlk dungy +HC v pohodě , Naxx(10/25), OS(10/25+3), EoE(10), UD(25 Vezzax, 10 Hodir) dle možností předchozí guild, ale myslím že zkušenosti na dobrý úrovni, rád se naučim jinačí taktiky než mam zažito.
Jak dlouho hraješ WoW:5 let.
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov - GS nepište):Mix UD/10,25 Head naxx, daggery z UD trash a XT25 normal.

Předcházejicí guilda/y:Sentinel of Darkness
Důvod odchodu z předcházející guildy:Obrovský propad guildy, kolaps vedení a podřízení se novým lidem z jiné rozpadlé guildy, upřednostňování známostí před zkušeností, nerozhodnost GuM.

[Real Informace]
Věk:20 let
Znáš někoho z Exalted?:Neznám ale chtěl bych znát ;-)
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Reálným jménem sem Tomáš, studuju elektro Vš v Plzni, Hraju aktivně florbal už 10 let, zatím mi to nikdy nepřekáželo ve wow, rád si popovídam s rozumnýma lidma, který se chovají přiměřeně svému věku, radši ve hře píšu, ale když je potřeba domluvím se na TS, Mumble. Pár let se věnuju grafické úpravě takže kdyby někdo chtěl profilovku ze hry, může být Smile.Viktorián a Indián :-) Hodně holduju sportu, ale při pohledu na mě by si to všichni nemysleli Very Happy Když už mám napsat vše co mě napadne, tak asi i to že rád vařím Smile a podle reakcí kamarádů jak v realu tak ve wow je se mnou asi sranda. Wow si chodím užít a ne se hádat a stresovat jako poslední dobou v minulé guildě. Kdyby jste se zeptali v Sentinelech co si o mě myslí, dozvíte se že umím vybouchnout, to se stalo jedinkrát...dnes když už mě vytočilo neustálé rýpání do mojí osoby ,,náplavou´´ . Ale získal jsem tam schopnost organizování více jak 5ti lidí, rád zajdu i nižší raidy za účelem equipnutí slabších členů. Pokud zrovna neni zkouškové období bývám online docela často, někdy denně. Společně se mnou odešel ze Sentinelů a k Vám se hlásí i hráč Meclinka se kterým se osobně znám a je to hodně kvalitní Mage Smile rád bych abychom se oba mohli začlenit do Exalted a mohli pomoct když bude s čím. Prozatím díky.

anomaly
Scout
Scout

Počet príspevkov : 1
Join date : 03. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Anomaly  Rogue - Nepřijatý Empty Re: Anomaly Rogue - Nepřijatý

Příspěvek  Yetty Thu Nov 03, 2011 11:57 pm

Tady to samé. Ungo začne hrát. Roguny nám asi taky nechybí či?
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Anomaly  Rogue - Nepřijatý Empty Re: Anomaly Rogue - Nepřijatý

Příspěvek  Gigant Fri Nov 04, 2011 1:58 am

Z čistě akademického hlediska, co je u tebe hit cap ? Btw neuvedl jsi expertise (a když tak koukám na hodnotu uvedenou na armory, ani se ti nedivim Very Happy ), máš divně sockety, chybí ti glyph of TOT(místo FOK), enchant na chestce, botách a zbrani se mi nezdá, a buď se mi armory špatně zobrazuje nebo nemáš díru v pásku.

Jinak yetty má pochopitelně pravdu, rogue nám už asi tak rok a půl nechybí...Ungo sice bude hrát asi pořád jen napůl, ale i to je dost...obecně melee je teďka dostatek.

Nepřijat

Gigant
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 649
Join date : 25. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Anomaly  Rogue - Nepřijatý Empty Re: Anomaly Rogue - Nepřijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru