Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ether - Enhc Shaman - Přijatý

5 posters

Goto down

Ether - Enhc Shaman - Přijatý Empty Ether - Enhc Shaman - Přijatý

Příspěvek  Ether- Sun Oct 23, 2011 2:25 pm

[WoW]
Nick:Ether http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&cn=Ether&gn=No+Remorse
Level:80
Zameranie (PvP/PvE):PvE Enhc , PvE Resto , teraz už PvP iba výnimočne.
Class:Shaman
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Šamana som vyexpil na každom datadisku,vždy ako enhc. Viem čoho je šaman schopný ,preto je mojím cieľom podať maximálny výkon a neohroziť pri tom seba ani raid. Čo sa healovania týka, považujem sa za priemerného healera , nesklamem , ale ani neohúrim.
Talenty: Enhc 18/53/0 , idem na improved windfury totem keďže v mojej súčasnej raid grupe chýba improved icy talon od DK a vlastne DK-čka všeobecne.Inak pretty much overený štandard. Resto 0/13/58.
Staty: Bez totemov : 4545 AP, 34.25% crit, 257 hit rat., 15/15 (3.75%/3.75%)expertise, 1337-1542 damage. Keďže 37-42% mojho celkového dmg je tvorený spellmi ,tak je pre šamana dôležité hitcapnúť spelly. Proti 83lvl bossovi je základ 17% spell miss->446hit ratingu , modify race Dranei +1% to hit , modify shadow priest(alebo balančák) +3% to hit = 13% čiže 341 hit ratingu.Chýba mi 84 hit ratingu a som si toho vedomý.Z fóra a nakoniec aj z recountu som zistil že twin expertise cap by mal byť 5% ,t.j. chýba mi 44 ratingu.


Zkušenosti v dungoch:TBC raidy,Wotlk raidy,UD po yogga 2fáza.
Jak dlouho hraješ WoW:pomaly sa to blíži k 4rokom
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.):
average ilvl 221.38 , prioritized for AP-Crit-Haste ,socketed for AP, UD10/25 gear
Předcházejicí guilda/y:No Remorse,Power of Madness
Důvod odchodu z předcházející guildy: Hľadám stabilnú guildu s kvalitnou organizáciou.
[Real Informace]
Věk:24
Znáš někoho z Exalted?:Nie.
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie):Volám sa Michal ,som študent denného štúdia VŠ Žilina, som nekonfliktný a vždy sa snažím pomôcť ľudom ktorý nemajú jasno v mechanike tejto hry a vyjadria záujem.Mám rád theorycraft (http://elitistjerks.com/f79/) a nadmerné používanie macier. Mám Mumble,TS,VNT , raid time 19:00+ mi vyhovuje. Dúfam v pozitívnu odozvu a snáď som nič nezabudol Smile .


Naposledy upravil Stejk dne Mon Oct 24, 2011 9:28 am, celkově upraveno 2 krát (Reason for editing : (slovná skladba))
Ether-
Ether-
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 23. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Ether - Enhc Shaman - Přijatý Empty Re: Ether - Enhc Shaman - Přijatý

Příspěvek  Koty Sun Oct 23, 2011 4:43 pm

Tenhle cement vypada lip Wink
Koty
Koty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 2631
Join date : 21. 12. 08
Age : 32
Bydlisko : Rožnov pod Radhoštěm

Návrat nahoru Goto down

Ether - Enhc Shaman - Přijatý Empty Re: Ether - Enhc Shaman - Přijatý

Příspěvek  goris Sun Oct 23, 2011 5:12 pm

Zilincan ! pozna elitistjerks ! ENHA SHAMAN ! inv !

(ja som ZA prijatie)
goris
goris
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 973
Join date : 25. 05. 10
Age : 34
Bydlisko : Poprad

Návrat nahoru Goto down

Ether - Enhc Shaman - Přijatý Empty Re: Ether - Enhc Shaman - Přijatý

Příspěvek  Yetty Sun Oct 23, 2011 5:44 pm

Zas ňákej maďar.... PRO
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Ether - Enhc Shaman - Přijatý Empty Re: Ether - Enhc Shaman - Přijatý

Příspěvek  Gigant Mon Oct 24, 2011 1:16 am

Zdá se mi, že máš na chestce enchant +8 stats, tak změnit pochopitelně na +10...jinak se zdá vše v pohodě
Přijat.

Gigant
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 649
Join date : 25. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Ether - Enhc Shaman - Přijatý Empty Re: Ether - Enhc Shaman - Přijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru