Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Akiss - Rogue - Nepřijatý

3 posters

Goto down

Akiss - Rogue - Nepřijatý Empty Akiss - Rogue - Nepřijatý

Příspěvek  Akiss Wed Oct 19, 2011 12:21 am

[WoW]
Nick:Akiss
Level:80
Zameranie (PvP/PvE):Assassination/Assassination
Class:Rogue
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Od začátku WotLKu ji hraji (na TBC Holy Paladin)

Talenty:PVE: 51/18/2 a PVP: 44/2/25, ty mam ale na arény, do BG si rád zajdu za subtletyho. A teď zkouším i Combat PVE.
Staty:452 Haste, 36.84% Crit, 3799 Attack Power
Zkušenosti v dungoch:Samozřejmě Naxx10/25, OS10/25, VOA10/25, Ulduar mám 12/13 na 10/25man, za sebou mám taky HM XTčko, HM Council, HM Hodira a HM Thorima, na 10man.
Jak dlouho hraješ WoW:Jak jsem říkal, od TBC, nevim přesně, nějak okolo 2.3.0, to bude... 3-4 roky? =)
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.):4587 PvE a 4746 PvP - PvE: Většinou Ulduar 25, kromě pár itemů, které jsou buď z Naxx 25 či Ulduaru 10.

Předcházejicí guilda/y:Revenge
Důvod odchodu z předcházející guildy:Důvod přechodu je takový, že lidi s EQuipem a mozkem, ti co to uměli odešli. Nabralo se spousta nových 3500 GSkových lidí, kteří neznají ani taktiky, no s těma se HM chodit či progresovat nedá, tak jsem zvolil střední cestu, alta (shadow/disco) si stále nechám v Revenge a s mainem přejdu sem. Chci progressovat, chci chodit HMka, a s nějakou stálejší partou, s vámi je to myslím možné =)

[Real Informace]
Věk:15
Znáš někoho z Exalted?:Ne
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie):Jmenuju se Pavel, jsem z vesnice u Sokolova (Karlovarský kraj). Do školy jezdim do Lokte, studuji IT. Mezi mé koníčky patří: šachy, cyklistika, PC. Kromě WoW ještě hraji strategii na styl W3DotA hru League of Leagends.

Na každý pád doufám v kladnou odpověď, já budu šťastný a vy budete mít o jedno ďábelské DPS víc ;D
Děkuji, Akiss



Akiss
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 18. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Akiss - Rogue - Nepřijatý Empty Re: Akiss - Rogue - Nepřijatý

Příspěvek  kinxslion Wed Oct 19, 2011 8:10 am

Rogun je dostatecne mnozstvi, ale kdyz zvazim moznost mit s kym na raidu hrat sachy prez wow tak by to nebylo tak zle.
Muj verdikt kdyz me porazis tak by sem ti dal sanci lol!
kinxslion
kinxslion
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 179
Join date : 05. 09. 10
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Akiss - Rogue - Nepřijatý Empty Re: Akiss - Rogue - Nepřijatý

Příspěvek  Akiss Wed Oct 19, 2011 2:29 pm

kinxslion napsal:Rogun je dostatecne mnozstvi, ale kdyz zvazim moznost mit s kym na raidu hrat sachy prez wow tak by to nebylo tak zle.
Muj verdikt kdyz me porazis tak by sem ti dal sanci lol!

To potěší teda =D

Akiss
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 18. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Akiss - Rogue - Nepřijatý Empty Re: Akiss - Rogue - Nepřijatý

Příspěvek  Gigant Wed Oct 19, 2011 2:34 pm

Chybí ti uvedeny některé klíčové staty, popis equipu podle gear score mě absolutně nezajímá, ale to vše je irelevantní...další rogue totiž momentálně není třeba. Nepřijat.

Gigant
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 649
Join date : 25. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Akiss - Rogue - Nepřijatý Empty Re: Akiss - Rogue - Nepřijatý

Příspěvek  Akiss Wed Oct 19, 2011 3:36 pm

Dobrá, čekal jsem to, ale děkuji za váš čas

Akiss
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 18. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Akiss - Rogue - Nepřijatý Empty Re: Akiss - Rogue - Nepřijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru