Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Boldwin - paladin - Přijatý

+2
Yetty
Boldwin
6 posters

Goto down

Boldwin - paladin - Přijatý Empty Boldwin - paladin - Přijatý

Příspěvek  Boldwin Sat Oct 08, 2011 2:59 pm

[WoW]
Nick: Boldwin
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): Veškerou pozornost soustředím do PVE ( samozřejmě mam i pvp build )
Class: Paladin
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Za Paladina hraju od TBC, zhruba od založení twinstaru přitom jsem většinu, dá se říct celou tu dobu věnoval dpsku. Tankovani jsem se samozřejmě nikdy nevyhýbal, vždycky se snažím aby kvalitativně equip odpovídal pravě progresující instanci kdyby bylo potřeba.
Talenty: Retribution Pve(11,5,55) / Retribution Pvp - kdyby bylo potřeba, tak mužu přehodit off spec na Pve prot (5,57,9)
Staty:
Retribution : Strength:1820; Agility:96; Stamina:1484; Intelect:117; Spirit:114; Armor:13805; Damage:1815/2171; Speed:2.77(443 haste); Attack power:4075; Hit rating:271(8.26%); Crit chance:29.28%; Expertise:19(157+Glyph of Seal of Vengeance)

Protection: Strength:1305; Agility:108; Stamina:2720; Intelect:97; Spirit:104; Armor:26063; Defense:544; Dodge:22,98%; Parry:20,83%; Block:19,91%; Health 33954

Zkušenosti v dungoch: Mam projité všechny dostupné instance a kde jsem ještě nebyl a nevyzkoušel to mam nastudované přes různé topicy, fora, wowheadu a tankspotu. S taktikami v současném UD nemám žádny problem, vlastně až na algalona mam všechny bosse projíte včetně HM.
Jak dlouho hraješ WoW: Wow jsem začal hrávat už na základní škole ale o skutečném hraní se dalo mluvit až po přechodu na TS. S roční přestavkou jsou to už 4 roky mého pusobení na wow sceně.
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): Co se equipu týče myslím že je ještě dost věcí které bych chtěl zlepšit například celkové navýšení strengthu, critu a hastu, ale s tím co mám jsem zatím v rámci mozností spokojen. Jinak kromě wristu all items item level 219+

Předcházejicí guilda/y: Public Enemies, Unholy, Defend of the Ancients
Důvod odchodu z předcházející guildy: Dlouhodobé řešení nevyřešitelného problému(nedostatek lidi) - Unholy, Od defendu jsem odešel jednoduše z toho důvodu že jsem se chtěl vrátit k alikum a protože už horda neposkytuje tak kvalitní PVE zázemí na čemž mi záleží - jinak určitě kvalitní guildy

[Real Informace]
Věk: 19
Znáš někoho z Exalted?: Muzka a pár lidí co si pamatuju ještě za své působení u ali. jinak spíš ne. Možná z bgček.
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Jmenuju se Patrik a jsem z malého městečka na severu Moravy zvaného Šumperk. K wow jsem přišel jako slepy k houslím při velice zábavné hodině informatiky v už nějakem článku o MMORPG.. Při nainstalování jsem byl doslova ohromen jak grafikou tak nestutečně rozsáhlou škálou možností kterou wow vyvyšuje nad ostantími online RPG. Jinak jsem docela puntičkář a chtěl bych se zlepšovat ve svém retri oboru jak jen to půjde. Co se postavy týče mam tam vyskilované všechny profky mam také udělané všechny potřebné repky na enchanty a rcpty do jwc. Mezi mé hlavní profese patří Jwc / Eng .. podle mě nejlepší profky na retri palacha, ale samozřejmě každy podle svého gusta Smile. Jinak mam samozřejmě mnoho jinych aktivit jako posilovna, přítelkyně atd.. rad zajdu s kamarády na sednout na pivko .) ale na wow si samozřejmě vždycky rád čas a místo najdu Smile

Boldwin
Scout
Scout

Počet príspevkov : 2
Join date : 07. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Boldwin - paladin - Přijatý Empty Re: Boldwin - paladin - Přijatý

Příspěvek  Yetty Sat Oct 08, 2011 3:00 pm

Docela smůlka. Teď se nabral jak protpala tak retripala.
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Boldwin - paladin - Přijatý Empty Re: Boldwin - paladin - Přijatý

Příspěvek  Muzko Sat Oct 08, 2011 3:27 pm

ako som uz pisal na guild chate, kvalitny hrac s perfektnym dps... prijatim Palu sa asi situacia trosku zkomplikovala a viem ze celkovo melee je dost ale mozem ho len odporucit Smile

Muzko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 743
Join date : 13. 09. 11
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Boldwin - paladin - Přijatý Empty Re: Boldwin - paladin - Přijatý

Příspěvek  kinxslion Sun Oct 09, 2011 1:41 am

Tak zatim nevim co si myslet reference jsou k tobe dobre, ale ty gemy me trochu odrazuji, jedine vyuzitelne jsou 16str popripade epicke na silu a jeden prismatick 6all stats, meta 21agi + 3% zvyseny dmg. Zatim bych to nechal otevrene.
kinxslion
kinxslion
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 179
Join date : 05. 09. 10
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Boldwin - paladin - Přijatý Empty Dobrá přihláška

Příspěvek  Melwen Mon Oct 10, 2011 9:45 am

spíše PRO. (Pokud bude místo).

Melwen
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 158
Join date : 22. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

Boldwin - paladin - Přijatý Empty Re: Boldwin - paladin - Přijatý

Příspěvek  Gigant Tue Oct 11, 2011 11:15 pm

Přijatý

Gigant
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 649
Join date : 25. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Boldwin - paladin - Přijatý Empty Re: Boldwin - paladin - Přijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru