Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Youngneil - Paladin - Nepřijatý

+2
Stejk
Youngneil
6 posters

Goto down

Youngneil - Paladin - Nepřijatý Empty Youngneil - Paladin - Nepřijatý

Příspěvek  Youngneil Fri Oct 07, 2011 3:24 pm

[WoW]
Nick: Youngneil
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): PvE
Class: Paladin
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Dlhé. Paladina hrávam od vanilly, konkréthe Holy som začal na TBC a od vtedy sa ho držím. Do príchodu WOTLK som hral prevažne PvP, kde som nazbieral veľa znalostí o Holy talentoch a healingu generálne. Čo sa týka WOTLK PvE, mám, samozrejme, kompletnú znalosť spellov a ich kombinácií, a.k.a. trikov, znalosť o equipe/consumables a statoch a aj instanciach, ale to rozpíšem do príslušnej kapitoly.

Talenty: 52/17/2 – Klasický HL Holy Špec, asi nie je čo dodať.
Staty: Unbuffed – Int:1301, Sta: 1050, Bonus Healing: 2093, Holy Crit Rating: 19,47%, Haste: 659, MP5: 415
Zkušenosti v dungoch: Naxx, EoE, OS a všetky ich inkarnácie. Ulduar je trocha dlhšia kapitola. Teoretické vlastnosti mám na všetky okrem Algalona a Mimirona HM, keďže by mi to v minulosti bola strata času. Praktické znalosti: Ignis (10/25), Razorscale (10/25), XT (10/10HM/25/25HM), Iron council (10HM/25/25HM), Kologarn (10/25), Hodir (10/25), Thorim (10/10HM/25), Freya (10/10(+2)/25), Mimiron (10/25), General Vezax (10/10HM/25). Samozrejme som bol aj niektoré HM a Yogga na progress, ale praktickou skúsenosťou volám iba úspešné.
Jak dlouho hraješ WoW: Neviem presne, ešte pred originálnym Naxx.
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): Chardev Cca 4450gs, záleží od verzie. Čo sa týka eq, nie som na 100% spokojný. Okrem toho že mám ešte veľa upgradeov, som si vedomý že mi chýba BiS enchant na braces, pretože pri enchantovaní ním enchanter nedisponoval a jeho existencie som si všimol až nedávno(nedisponujem žiadným enchanterom ATM, no vysoká priorita). Taktiež hodlám zameniť rocket boots za štandardné zrýchlenie, na wowheade som sa dočítal že nitro boost efekt nemôže zlyhať v instanciach cez WOTLK (buď fáma alebo bug zo strany nášho serveru(na šťastie som to zistil pred encounterom...)).

Předcházejicí guilda/y: Drunken Hamsters, No Remorse
Důvod odchodu z předcházející guildy: Drunken Hamsters - disband. Asi na lvl 40 som bol príjemne prekvapený keď som našiel starých známych z FunnyWorldu v guilde na čele s Dandelionom. Po doxpení ma hneď prijali a mal som zábavu v pre mňa novo objavenom Ulduare. Prvé náznaky začali v polovici prázdnin, keď začala deklinujúca aktivita, ľudia prestali chodiť a začali odchádzať až sa to zredukovalo na kemping v Dalarane. Značná časť zdravého jadra na čele s Fanghornom sa rozhodla migrovať v prípade rozpustenia (ktorej súčasťou som bol aj ja, pred tým než plán čiastočne stroskotal a ja som potreboval friggin‘ drink). Guilda bola rozpustená odchodom Dandeliona. No Remorse – odchod po cca 2 dňoch. Destinácia migrujúceho jadra. Ľudia prítomní na prvom raide mi podali zmiešaný feedback a po prvých známkach odchodu jadra som pullol svoju Semper Infidelis kartu, ktorú som si rezervoval u Fanghorna. Ako som už spomínal, už som nemal náladu.

[Real Informace]
Věk: 17,5
Znáš někoho z Exalted?: Dandelion – pozná ma pomerne dlho (ingame) a myslím že má so mnou dostatok skúseností aby vedel usúdiť či mám v PvE nejakú budúcnosť. Dúfam že sa na moju prihlášku vyjadrí.
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Volám sa Viktor, som die-hard racionalista. Mám zvláštny zvyk spisovať alebo hovoriť svoje myšlienky, bez ohľadu na to aký zmysel dávajú a sklon rozanalyzovať veci na sračky. Mám rád hudbu (post-rock, ambient electro, technický metal) a fikciu, ktorá nepatrí do 90-percentnej časťi Strugeonovho pravidla. Ešte medzi moje záujmy patrí psychológia a trocha biológie. Som dosť excentrický človek a samozvaný filantrop (mám rád všetkých ľudí, okrem väčšiny tých čo poznám). Chodím na Obchodnú Akadémiu(nenávidím ju), kde balancujem na hrane prospechu a vytváram si tuposť na iróniu tohto života. Mimochodom, nie som taký nihilista ako sa môže na prvý pohľad zdať. A tiež rád píšem, hocičo, okrem fikcie.

Ešte pár podstatných vecí: K raidovacím časom – piatky a soboty mám technicky voľné celé. Menší konflikt nastáva pri ostatných dňoch, kedy zvyčajne chodím off 22:00. Samozrejme ešte uvidím čo sa s tým dá robiť, ak to robí problém. Mumble – pasívna účasť.
Na záver by som chcel povedať že toto je môj prvý pokus o prihlášku tak prosím o menšiu zhovievavosť, ak niečo chýba alebo som sa niekde pomýlil, prosím povedzte. A samozrejme, ak je nejaká otázka, nejasnosť, hocičo, stačí napísať, rád odpoviem.

Youngneil
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 04. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Youngneil - Paladin - Nepřijatý Empty Re: Youngneil - Paladin - Nepřijatý

Příspěvek  Stejk Fri Oct 07, 2011 4:29 pm

hipster
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Youngneil - Paladin - Nepřijatý Empty Re: Youngneil - Paladin - Nepřijatý

Příspěvek  Youngneil Fri Oct 07, 2011 4:31 pm

Stejk napsal:hipster

Hipster? Pf, príliš mainstream.


Naposledy upravil Youngneil dne Fri Oct 07, 2011 4:35 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : gramatika)

Youngneil
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 04. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Youngneil - Paladin - Nepřijatý Empty Re: Youngneil - Paladin - Nepřijatý

Příspěvek  goris Fri Oct 07, 2011 4:54 pm

:DDD
Too hip to be a hipster

za seba mozem povedat ze som sice dost tolerantny, ale ked niekto napise "ja som potreboval friggin‘ drink" alebo "mi podali zmiešaný feedback" otvara sa mi vo vrecku nozik. Menej je niekedy viac. A v tomto pripade urcite.
goris
goris
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 973
Join date : 25. 05. 10
Age : 34
Bydlisko : Poprad

Návrat nahoru Goto down

Youngneil - Paladin - Nepřijatý Empty Re: Youngneil - Paladin - Nepřijatý

Příspěvek  Vrabko Fri Oct 07, 2011 5:17 pm

Proti.
Emo mám radsej.
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Youngneil - Paladin - Nepřijatý Empty Re: Youngneil - Paladin - Nepřijatý

Příspěvek  Youngneil Fri Oct 07, 2011 6:11 pm

goris napsal:

za seba mozem povedat ze som sice dost tolerantny, ale ked niekto napise "ja som potreboval friggin‘ drink" alebo "mi podali zmiešaný feedback" otvara sa mi vo vrecku nozik. Menej je niekedy viac. A v tomto pripade urcite.

Ospravedlňujem sa za žargón. Človek nachytá veľa nezvyčajných slov na internete a niektoré sú oveľa presnejšie ako zaužívané slová. Ale myslím si že to s tým nožíkom je príliš extrémne. Je fakt hlúpe hodnotiť človeka podľa pár fráz a určite by to nebolo také zlé na druhý pohľad. No ak ma chceš naďalej nenávidieť, ušetrím prácu a prihlášku stiahnem. Nechcem byť v guilde s ľudmi kde ma nemajú radi. A mimochodom, to s tým hipsterom bol vtip, skôr som intelektuál.

Youngneil
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 04. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Youngneil - Paladin - Nepřijatý Empty Re: Youngneil - Paladin - Nepřijatý

Příspěvek  goris Fri Oct 07, 2011 6:25 pm

no ono s tym nozikom je to skor fraza ako realita. Proste mne osobne taketo anglickoslovenske vyjadrovanie vadi, dviha mi krvny tlak atd atd, ale ako si si mohol vsimnut nenapisal som ti nie. A urcite sa neda povedat ze by som ta nenavidel :D ved ta nepoznam.
A ospravedlnovat sa blbcovi na internete za to aky si, to tiez nemusis ;)
goris
goris
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 973
Join date : 25. 05. 10
Age : 34
Bydlisko : Poprad

Návrat nahoru Goto down

Youngneil - Paladin - Nepřijatý Empty Re: Youngneil - Paladin - Nepřijatý

Příspěvek  Youngneil Fri Oct 07, 2011 6:35 pm

goris napsal:no ono s tym nozikom je to skor fraza ako realita. Proste mne osobne taketo anglickoslovenske vyjadrovanie vadi, dviha mi krvny tlak atd atd, ale ako si si mohol vsimnut nenapisal som ti nie. A urcite sa neda povedat ze by som ta nenavidel Very Happy ved ta nepoznam.
A ospravedlnovat sa blbcovi na internete za to aky si, to tiez nemusis Wink

Ok, som rád že sme našli nejakú spoločnú pôdu. Len mimochodom slovo "feedback" som už počul od ľudí, čo sa nevedeli ani pozdraviť po anglicky, tak som si myslel že je dostatočne importované. Veď jeden by mal fakt problémy nájsť originálne slovenské slovo.

Youngneil
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 04. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Youngneil - Paladin - Nepřijatý Empty Originalita - je u mne PLUS

Příspěvek  Melwen Mon Oct 10, 2011 10:05 am

+ originalita myšlení
+ zajímavé až vtipné vyjadřování - umíš opravdu hezky psát! Smile
+ zkušenosti

- věk

Když se to vezme kolem a kolem, jsem spíš PRO dát šanci (až/jakmile bude místo pro tuto class). bounce

Melwen
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 158
Join date : 22. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

Youngneil - Paladin - Nepřijatý Empty Re: Youngneil - Paladin - Nepřijatý

Příspěvek  Vip Mon Oct 10, 2011 3:19 pm

Kratce ,

holypalochu dost.

Neprijat

Lock and Move
Vip
Vip
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 469
Join date : 04. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Youngneil - Paladin - Nepřijatý Empty Re: Youngneil - Paladin - Nepřijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru