Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Thenameless, 80 lvl, Death knight - Přijatý

5 posters

Goto down

Thenameless, 80 lvl, Death knight - Přijatý Empty Thenameless, 80 lvl, Death knight - Přijatý

Příspěvek  Thenameless Fri Oct 07, 2011 9:24 am

[WoW]
Nick: Thenameless
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): PVE i PVP - Momentálně jsem zaměřený na PVE, kvuli tomu že v dosavadní guildě chtěli DK jak tanka, tak i DPS. Jinak hraju i PVP - Zejména 2v2
Class: Death Knight
Jaké máš zkušenosti s touto class?: No, jelikož je to moje jediná postava doexpená na max lvl, tak mě baví absolutně nejvíc. Nahráno tu mam 40 dní takže si myslim, že ty zkušenosti už mam dostatečné. Někdy si rád pokecám nebo se poradim s CLkem, co vyjde líp jakej item víc využiju atd. O těhlech věcech rád diskutuju.

Talenty:DPS - Unholy/TANK - Blood(Kdyby nebylo nutné tankování, prohodil bych zase na PVP talenty)
Staty:Strength: 1826, Agility 359, Damage: 2051-2444, Hit Rating 247(7,53), Expertise 27
Zkušenosti v dungoch:V guildě Meritum-Sacrum, když ještě fungovala, jsme se dostali na Yogg-Sarona(25), dál bohužel ne. Jinak HM znám u XT,Hodir,Freya,Thorim,Vezzax.
Jak dlouho hraješ WoW:WoW hraju asi už 5 let, počínaje TBC realmem - Tam jsem se zaměřoval hodně na PVP, jinak WOTLK hraju asi jen 2 roky
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.):V DPS EQ mam gs 4558- 2 Itemy z Naxx25, 2Itemy UD10, Zbytek je UD 25. Tank EQ 4448 - Tento EQ je celkově horší, víceméně Opak DPS Equipu.

Předcházejicí guilda/y:The Hobble Sawyers
Důvod odchodu z předcházející guildy: No, začínal jsem V Meritum-Sacrum - tam se mi líbilo až na pár arogantních lidí, ale jako byl tam řád a jakýsi pořádek v celém vedení - Paradoxně se ta guilda rozpadla z důvodu, že RL byl jen jeden a už neměl sílu to organizovat týden, co týden. Pak jsem vystřídal guildy Sanctuary, The Hobble Sawyers - v těchto guildách je dle mého názoru chaos(Nechodilo se na raidy včas, když se řeklo pro příklad XT 25HM - zabíjte sparky, byl jsem snad jedinej, kdo ty sparky zabíjel a to mě štvalo). Takže abych to shrnul, rád bych byl v kolektivu, kde ti lidi prostě vědí, co maj dělat.

[Real Informace]
Věk:19
Znáš někoho z Exalted?: Včera jsem si psal, už nevim nick, na tyto věci mam špatnou paměť, ale byl fakt v pohodě, a řikal, že je prává ruka GuM a že je RL, jestli vám to pomůže Very Happy:D
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Jmenuju se Zdeněk Mašek a jsem 19 letý studen Střední Umělecko-Průmyslové školy a zabívám se oborem Uměleckořemeslná stavba Hudebních nástrojů. Co se týče hry, věnuju se jí až moc, rozhodně víc, než bych měl. Podle mě jsem bezkonfliktový člověk, se smyslem pro Fair play. Bohužel za 7 minut mizim na vlak domů, takže to tu musim zapíchnout, abych ten vlak stihl Very Happy, takže se mějte no a snad se vám budu zamlouvat Smile.

Thenameless
Thenameless
Thenameless
Scout
Scout

Počet príspevkov : 30
Join date : 07. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Thenameless, 80 lvl, Death knight - Přijatý Empty Re: Thenameless, 80 lvl, Death knight - Přijatý

Příspěvek  Vrabko Fri Oct 07, 2011 11:17 am

Práva ruka a najlepší raid leader - to môže byť jedine ANDRIANA. Inak Proti. podľa mňa je DK dosť.
Edit: Jop suhlasím ono to je DK unholy....takŽe PRE na TEST


Naposledy upravil Vrabko dne Fri Oct 07, 2011 12:06 pm, celkově upraveno 1 krát
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Thenameless, 80 lvl, Death knight - Přijatý Empty Re: Thenameless, 80 lvl, Death knight - Přijatý

Příspěvek  JudgeDeath Fri Oct 07, 2011 11:32 am

no jasny kdo jinej xD
no dost DK pokud si pamatuju tak serminator dostal kick a stale za nej neni nahrada...

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 35
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Thenameless, 80 lvl, Death knight - Přijatý Empty Re: Thenameless, 80 lvl, Death knight - Přijatý

Příspěvek  Stejk Fri Oct 07, 2011 11:38 am

Já bych si tím nebyl tak jistý. Melee je celkem dost, ale DK? Unholy je pokud si pamatuji jedno a nejčastěji tankuje. A poslední dobou jsem (nepočítáme-li páteční boom) skoro sám za tuhle classu. Takže je to spíš otázka "máme hodně melee?" Pokud ne, zkontrolovat ingame a řešit podle toho.


Naposledy upravil Stejk dne Fri Oct 07, 2011 12:33 pm, celkově upraveno 1 krát
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Thenameless, 80 lvl, Death knight - Přijatý Empty Re: Thenameless, 80 lvl, Death knight - Přijatý

Příspěvek  JudgeDeath Fri Oct 07, 2011 12:03 pm

jn taky bych rekl ze misto 4 rogun by se mohli vzit 3 roguny a 1 DK Very Happy

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 35
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Thenameless, 80 lvl, Death knight - Přijatý Empty Re: Thenameless, 80 lvl, Death knight - Přijatý

Příspěvek  Gigant Fri Oct 07, 2011 11:59 pm

Přijat + přestane spamovat world.

Gigant
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 649
Join date : 25. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Thenameless, 80 lvl, Death knight - Přijatý Empty Re: Thenameless, 80 lvl, Death knight - Přijatý

Příspěvek  Stejk Sat Oct 08, 2011 12:46 am

Pokud nepřestane, bude to velmi tichý hráč.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Thenameless, 80 lvl, Death knight - Přijatý Empty Re: Thenameless, 80 lvl, Death knight - Přijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru