Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fragy - Mage - Nepřijatý

+2
Saxobeat
Fragy
6 posters

Goto down

Fragy - Mage - Nepřijatý Empty Fragy - Mage - Nepřijatý

Příspěvek  Fragy Thu Oct 06, 2011 8:17 pm

[WoW]
Nick: Fragy
Level:80
Zameranie (PvP/PvE): Využívám všechny talent buildy, záleží na situaci EQ, momentálně využívám Arcane po složení nějákého UD EQ se chystám na FFB nebo TTW. Nebráním se ani PvP Frost mága hraji od 2.4.3 co se PvP týče, ale to je jen taková nepodstatná vsuvka, protože PvP mám jen jako odreagování
Class: Mage
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Tak tuto otázka zaměřím spíše na WotLK ostatní zkušenosti jsou zřejmě zbytečné. Jak jsem napsal výše umím využívat všechny tři buildy, které se používají na patchi 3.3.5 ovšem důležitým faktorem pro přepínání mezi těmito buildy je EQ a s mým aktualním gearem využívám Arcane maga.

Talenty: Arcane
Staty: SP: 2228, Haste: 466, Crit: 19,66% a hit cap mám samozřejmě splněný při 10 i 25 man raidu. Tyto staty jsou uvedeny bez jakýchkoliv buffů.
Zkušenosti v dungoch: Co se TS serveru týče nemám proběhlého jen Yogga a Algalona na těch jsem nikdy nebyl, ale o to víc se na ně těším, protože bych už rád zkusil něco co neznám a mám rád progress.
Jak dlouho hraješ WoW: Už to bude něco kolem 5 let pokud se nepletu možná i více. Jednu chvilku jsem se odhodlal i na oficiální server, ale jinak jsem většinu času trávil po různých free serverch.
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): Pokud bych to měl vzít přes Gear Score je to 4,4k a jinak Vám sem rád dám odkaz na armory.

Předcházejicí guilda/y: Mizerové
Důvod odchodu z předcházející guildy: Jsem bývalý GuM této guildy, důvod proč jsem leavl je takový, že nemám tolik času abych vedl vzrůstající guildu. Všechny ty záležitosti kolem nových lidí, webu, fora vysvětlování různých věcí apod. mě prostě odradila od toho vést takovou guildu, ale hlavním důvodem bylo to, že přátelé, kteří semnou guildu vedli nalogovali tak 1x za 14 dní a sám jsem to nezvládal. Proto jsem se rozhodl přidat někam kde si zahraji pouze jako normální hráč. V guildě bych normálně zůstal, ale bez kamarádů už to není jednoduše ono a tak bych chtěl poznat nové lidi.

[Real Informace]
Věk: 19
Znáš někoho z Exalted?: Nikoho nepoznám osobně ani ze hry. Doufám, že se to brzy změní.
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Jmenuji se Lukáš a pocházím ze severních Čech momentálně jsem dostudoval a hledám práci v zahraničí, protože ČR je mi v ekonomickém směru silně nesympatická. Mám rád hudbu, jsem také muzikant hraji na kytaru, basu a klávesy na hudbě jsem v podstatě vyrůstal. Také často sportuji a věnuji se své přítelkyni, která bohužel nemá WoW moc ráda Very Happy No a co se WoW týče po celou tu dobu se jedná pouze o takovou zálibu, líbí se mi protože se jedná o týmovou hru.

Co se WoW týče online jsem vždy když vím že se půjde raid, jsem vybavený komunikačním příslušenstvím i softwarem. Doufám, že se Vám moje přihláška bude líbit a já svou WoW kariéru zakotvím v kvalitní guildě a pokud ne tak mě to bude trochu mrzet, ale přesto všechno Vám popřeji GL v budoucím progressu a také v realném životě Smile


Naposledy upravil Fragy dne Thu Oct 06, 2011 8:57 pm, celkově upraveno 1 krát

Fragy
Scout
Scout

Počet príspevkov : 1
Join date : 06. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Fragy - Mage - Nepřijatý Empty Re: Fragy - Mage - Nepřijatý

Příspěvek  Saxobeat Thu Oct 06, 2011 8:53 pm

Pro

Saxobeat
Scout
Scout

Počet príspevkov : 28
Join date : 21. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Fragy - Mage - Nepřijatý Empty Re: Fragy - Mage - Nepřijatý

Příspěvek  Stejk Thu Oct 06, 2011 10:19 pm

Proti
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Fragy - Mage - Nepřijatý Empty Re: Fragy - Mage - Nepřijatý

Příspěvek  Vrabko Thu Oct 06, 2011 11:01 pm

PROTI...magov je hafo.
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Fragy - Mage - Nepřijatý Empty Re: Fragy - Mage - Nepřijatý

Příspěvek  JudgeDeath Thu Oct 06, 2011 11:07 pm

proti

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Fragy - Mage - Nepřijatý Empty Re: Fragy - Mage - Nepřijatý

Příspěvek  fidget Thu Oct 06, 2011 11:14 pm

J mágu je přeplněno
Nepřijat
Lock a přesun prosím
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Fragy - Mage - Nepřijatý Empty Re: Fragy - Mage - Nepřijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru