Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bouner - Hunter - Prijatý

4 posters

Goto down

Bouner - Hunter - Prijatý Empty Bouner - Hunter - Prijatý

Příspěvek  Bouner Tue Oct 04, 2011 11:10 pm

[WoW]
Nick: Bouner
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): hlavne se zameruji na PvE,sice obcas i to PvP ale opravdu jen zridka ( dokud me nezacne stvat ze me zabiji kravicky Very Happy) .
Class: Hunter
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Tak huntera hraji celkem dlouho , neco kolem roku a pul .

Talenty: Talenty mam Marksman ,ale kdyby byl problem neni problem prehodit .
Staty: Tak hp okolo 18k ,hit mam 8.3% (jedina potreba je zbavit se hit gemu pres itemy) ,AP 3800+- ,crit 30% ,ArP 16,8%
Zkušenosti v dungoch: Zkusenosti , mno pusobil sem na ofi kde sem prosel full wotlk content ,takze taktiky bych mel znat (pokud nejsou nak twinlike s velkymi rodily ) , jinac zde na TS sem se dostal az po yogga (vcetne killu) .
Jak dlouho hraješ WoW: Uch , wow hraji od patche 1.12.1 ,uz ani nevim jak dlouho to je ,ale nakej ten rok urcite.
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): Tak EQ mam UD10/25,naxx 25, a obcas i neco za emlemy , bohuzel se zde najdou asi 3 itemy naxx 10.

Předcházejicí guilda/y: Na TS sem byl v Drunken Hamsters jelikoz sem tam znal celkem hodne lidi s kteryma sem hral pomerne dlouhou dobu na 1 serveru .
Důvod odchodu z předcházející guildy: Tak osud minule guildy nebyl moc ruzovy,bohuzel se guilda rozpadla .

[Real Informace]
Věk: Je mi 19 let .
Znáš někoho z Exalted?: Zrejme neznam ,ale mozna se i nekdo najde ze starych casu Smile
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Tak jak jsem se zminil je mi 19 let jmenuji se Jakub ,studuju informacni technologie ,jsem z Brna , rad se napiju obcas s prateli ,zajdu ven pospim a taky zahraju wow a obcas i nicitele wow aktivity League of Legends Very Happy .

Bouner
Scout
Scout

Počet príspevkov : 1
Join date : 04. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Bouner - Hunter - Prijatý Empty Dalsi velmi zkuseny hrac. Huraaa !

Příspěvek  Melwen Mon Oct 10, 2011 9:40 am

Jsem PRO

Dlouholeté zkušenosti z offi jsou podle mě největší plus. bounce

Melwen
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 158
Join date : 22. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

Bouner - Hunter - Prijatý Empty Re: Bouner - Hunter - Prijatý

Příspěvek  fidget Wed Oct 12, 2011 1:20 pm

Ještě si to s tebou rozmyslim co bude a zejtra ti dám vědět. Mám tři aktivní hunty a další tri hunty na testu, kdy dva nás asi opusti. Uvidim
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Bouner - Hunter - Prijatý Empty Re: Bouner - Hunter - Prijatý

Příspěvek  Dandelion Wed Oct 12, 2011 2:24 pm

V DH som s ním nemal nikdy problém. Osobne si myslím, že by mohol dostať aspoň šancu.
Nechcem sa nikoho dotknúť, som v guilde len krátko, ale z pár huntov s ktorými som zatiaľ raidoval (aj Test aj Member) si myslím, že by mohol byť dostatočnou konkurenciou alebo ich aj nahradiť.
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Bouner - Hunter - Prijatý Empty Re: Bouner - Hunter - Prijatý

Příspěvek  fidget Thu Oct 13, 2011 8:46 pm

Přijat
Napiš si o inv
Locka přesun pls
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Bouner - Hunter - Prijatý Empty Re: Bouner - Hunter - Prijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru