Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dandelion - Paladin - Přijatý

+2
JudgeDeath
Dandelion
6 posters

Goto down

Dandelion - Paladin - Přijatý Empty Dandelion - Paladin - Přijatý

Příspěvek  Dandelion Mon Oct 03, 2011 3:19 am

[WoW]
Nick: Dandelion
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): PvE, schopný hrať všetky tri speci. PvP využívam na odreagovanie sa(po pár BGčkách je to už potom na nasratie sa Very Happy) a na huntenie nejakých tých achivov. Samozrejme PvP je na druhom mieste a len v prípade, že nekvasím v nejakej inštancii.
Class: Paladin
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Toto obmedzím na WotLK skúsenosti, kedže TBC veci ohľadom Paladina sú na WotLK dosť neaktuálne. WotLK som začal hrať tuna na TS koncom decembra 2009(teda ako spustili WotLK na TS), kde som v PvE vyskúšal všetky tri speci prakticky v každej otvorenej Raid inštancii. Primárne som ale pôsobil ako Tank, teda ako Protection som sa nachádzal každom prístupnom encounteri na TS(teda okrem Algalona, ku ktorému som ešte nemal prístup). Ako Retri a/alebo Holy som pobehal tiež pár encountrov, tam to až také obtiažné nie je, hlavne v porovnaní s tankovaním. Na TS aktívne hrám len Paladina, teda všetky skúsenosti platia pre neho.

Talenty: Aktuálne využívam svoj primárny spec na PvE Protection a sekundárny sa mení podľa potrieb raidu(aký OffSpec práve treba) alebo na PvP. Neviem presne o aký spec máte najväčší záujem a som schopný poskytnúť všetky tri podľa vášho výberu.
Protection
Crusade - 969-TPS rotácia
Retribution
Aura Mastery / Divine Sacrifice - V UD sa mi osobne viacej vyplatila AM vyriatna, avšak aj napriek nerfu má aj DS variatna svoje využitie. Teda za predpokladu, že si na DS zakladáte.; FCFS "rotácia"
Holy
"Classic" / Imp. Devo Aura - voľba TB podľa prítomnosti Tankadina v raide.; HL Spammer
Nemyslím, že má význam v prihláške každý build podrobne rozoberať, teda pokiaľ máte otázky/výhrady, píšte.
Staty: (všetky staty sú uvádzané plne unbuffed, nie sú do nich zarátané bonusy z Glyphov(napr GoSoV), talentov(napr Sanctified Light), Well Fed alebo Aury)
Tank
Stamina: 2975(~36,8k HP); Defense: 536; Resilience: 15; Armor: 24790; Dodge: 22,31%; Parry: 18,93%; Block: 20,50% (Raid Buffed dosahujem hodnoty nad Unhittable); Block Stop: 1656 dmg; Hit rating: 100; Expertise: 23;
Dmg
Strength: 1454; Attack Power: 3963; Hit rating: 266; Expertise: 22; Crit Chance: 28,42%; Haste rating: 335;
Holy
Intellect: 1430(~25,6k MP); Bonus Healing: 2286; Holy Crit Chance: 25,80%; Haste rating: 379; Mp5: 287
Zkušenosti v dungoch: Z WotLK inštancií, to je prakticky celý 3.0.x content za každý zo specov. V UD 10 čo sa týka slainov, tak je to všetko okrem Freyi+3, Mimirona HM, Yogga mám len na +4. Čo sa týka 25m tak tam chýbaju slainy Keeperov na HM a Yogg-Sarona. Samozrejme v oboch prípadoch aj Algalon.
Čo sa týka teoretických znalostí, tak tuna nemám zmáknutého len Algalona(kedže zatiaľ som sa nemal prečo mu hlbšie venovať). Encountre v UD mám obehané všetky ako Protection, väčšinu aj ako Holy a/alebo Retri.
Jak dlouho hraješ WoW: Na WoW som bol definitívne ukecaný a zlomený až v januári 2008, kde som začal na serveri FunnyWorld(už neexistuje), vtedy na patchi 2.3.x za Holy Paladina a trošička aj za Feral Druida a Frost Magea. Trošička "poriadnejšie" v rámci PvE som sa tomu začal venovať až v lete daného roku po prechode servera na patch 2.4.3, kde sa pridal aj Fury & Prot Warrior a začal som sa učiť aj Prot Paladina. Pred koncom roka prešiel server z Mangosu na TrinityCore, čo znamenalo rapídne zvýšenie kvality PvE na serveri(a prakticky aj začiatok konca samotného FW), kde som sa usmernil len na Holy Paladina. Po pár mesiacoch prišiel nešťastný wipe a prechod guildy k horde, kde som z osobných dôvodov(=neznášam Blood Knightov Evil or Very Mad ) switchol na Feral Druida. Po pár mesiacoch a bližšie nešpecifikovaných zmenách opäť prechod k alliancii na Holy Paladina a pre potreby HCčiek a Hyjalu aj Protection. Následne som ku koncu roka(už je to ten december 2009) prešiel z TBC na Twinstar a započal s WotLKom, kde sa zo mňa stal achiv hunter(pri obľube Lore a Warcraftu ako celku by sa to stalo aj na TBC... len tam achivy neboli Crying or Very sad ). No a tuna na TS poväčšine pôsobim ako Tankadin až doteraz Smile
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): Na prezentáciu svojho gearu použijem CharDev, kde asi najlepšie uvidíte čo presne mám na sebe Smile ostáva mi len dúfať, že som tam nespravil nejakú chybu...
Protection Gear
Retribution Gear
Holy Gear
Holy a Retri gear som zbieral ako OffSpec a aj to len v prípade, že o tie veci nemal nikto iný záujem. Väčšina "UD" vecí je ucraftená alebo nakúpená za EoConquest.

Předcházejicí guilda/y: Cerna ruka(~11 mesiacov); LIGHT in Dark Times(asi tak týždeň,dva); Drunken Hamsters(3/4 roka)
Důvod odchodu z předcházející guildy: Z Cernej ruky som odišiel po tom ako som nesúhlasil s niektorým krokmi vedenia guildy. Odišiel som za pár kamošmi do LiDT, kde sme to po pár dňoch zabalili s tým, že ma zlomili a založili sme vlastnú guildu, Drunken Hamsters. Rozpad alebo skôr rozpustenie DH je/bolo spôsobené zrejme aj z časti následkom faktorov ako prázdniny, RL, nechuť hrať WoW, prípadne prechod k inej hre a aj nejaký ten leave spôsobený prázdninami a neaktivitou(aj mojou). Z čoho sa nakoniec stalo, že z pôvodných ~45 ľudí niečo vyše 20 odpadlo a to čo ostalo nemalo snahu o niečo viacej ako kvasenie v Dala.
Po dopísaní tejto prihlášky sa pustím aj do uzamknutia guild webu a prehodení si GuM ranku na alta.

[Real Informace]
Věk: 22
Znáš někoho z Exalted?: Určite gorisa. A tiež som počul, že k vám prešlo pár ľudí z Cernej ruky, takže zrejme aj tých Very Happy O ostatku môžem povedať, že ich meno mi je známe z BG/Arén/TS fóra/Worldu/HC/kvasenia v Dalarane Very Happy
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Volám sa Miko(občianským menom Milan) a pochádzam z Popradu. Aktuálne študujem Informatiku na LMU v Mníchove. Vo voľnom čase(= čas keď sa mi nechce alebo sa nemusím učiť, prípadne nemusím robiť niečo iné Very Happy) hrávam WoW alebo si čítam nejaké hovadinky na nete(v poslednej dobe hlavne obrázky z FB skupiny Drž hubu a upleť mi sveter, ak sa nemáte prečo zasmiať za compom, tak vrelo odporúčam Twisted Evil ) ak je možnosť tak aj nejaký ten šport(hlavne plávanie) alebo si zájdem dade von, či už na pivo alebo na iné veci Smile

Čo sa týka ešte nejakých ďalších vecí potrebných ku prihláške. Tak čas mám zatiaľ každý deň od 19:00 do 00:00 a možno aj neskôr ak ešte budem vidieť Very Happy Ak by som sa náhodou nemohol dostaviť, tak to viem zvyčajne v predstihu, takže viem o tom dať vedieť. Neplánované výpadky aktivity sa mi zvyčajne nekonajú...
Theorycraft mám relatívne zmáknutý dúfam, že to ako nadštandart bude postačovať. Repky mám všetky Exalted okrem tých PvP na Justicara, takže tuna problém nebude Very Happy No a Mumble mám aj mikrák k nemu. A ako profky mám Blacksmithing a Jewelcrafting na full s zrejme všetkými dostupnými PvE receptmi.
A to bude asi tak všetko potrebné.

Na záver mi len ostáva dúfať v to, že aj po dopísaní v tejto neskorej nočnej hodine(alebo skorej rannej^^) som na nič podstatné nezabudol a nenapísal tuna nejaké hovadiny alebo niečo chybne. A tiež mi ešte ostáva dúfať, že to niekto dočítal až do konca.
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Dandelion - Paladin - Přijatý Empty Re: Dandelion - Paladin - Přijatý

Příspěvek  JudgeDeath Mon Oct 03, 2011 7:35 am

pro

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Dandelion - Paladin - Přijatý Empty Re: Dandelion - Paladin - Přijatý

Příspěvek  Laine Mon Oct 03, 2011 7:40 am

Ja sem taky Pro, výborný tank :-)

Laine
Knight
Knight

Počet príspevkov : 84
Join date : 06. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Dandelion - Paladin - Přijatý Empty Re: Dandelion - Paladin

Příspěvek  volrine Mon Oct 03, 2011 8:08 am

K tomuto neni co dodat.
PRO.
volrine
volrine
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 223
Join date : 11. 08. 09
Bydlisko : UH

Návrat nahoru Goto down

Dandelion - Paladin - Přijatý Empty Re: Dandelion - Paladin - Přijatý

Příspěvek  Yetty Mon Oct 03, 2011 10:52 am

Wall of text hit me for 10652 damage (critical).

PRO

//Edit: Můžeš sem z guildy natahat nějaký shamany a hunty?


Naposledy upravil Yetty dne Mon Oct 03, 2011 10:58 am, celkově upraveno 2 krát
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Dandelion - Paladin - Přijatý Empty Re: Dandelion - Paladin - Přijatý

Příspěvek  Kacutr Mon Oct 03, 2011 10:54 am

Je to skvělý tank a můj bývalý CL Smile.... taky PRO

Kacutr
Scout
Scout

Počet príspevkov : 39
Join date : 04. 09. 11
Age : 43
Bydlisko : Milovice

Návrat nahoru Goto down

Dandelion - Paladin - Přijatý Empty Re: Dandelion - Paladin - Přijatý

Příspěvek  Dandelion Mon Oct 03, 2011 11:44 am

Yetty napsal:Můžeš sem z guildy natahat nějaký shamany a hunty?
V DH sme prakticky nemali Shamana, Hunta a Locka na raide na viacej ako pár minút ani nepamätam Sad Akože môzem hodiť echo, ale nezaručím sa za nič.
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Dandelion - Paladin - Přijatý Empty Re: Dandelion - Paladin - Přijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru