Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plznicka - Paladin - Nepřijatý

5 posters

Goto down

Plznicka - Paladin  - Nepřijatý Empty Plznicka - Paladin - Nepřijatý

Příspěvek  Plzna Sun Oct 02, 2011 10:54 pm

[WoW]
Nick:Plznicka
Level:80
Zameranie (PvP/PvE):PvE only
Class:Paladin (Human)

[]Jaké máš zkušenosti s touto class?: Za paladina jsem hrál na Deimosu kde byli i mé první zkušenosti, hlavně tedy retri u Horde frakce, nyní hraji tohoto paladina půl roku na tomto serveru a věnuji se hlavně tankování bez PVP.

Talenty: Protect 0/53/18 Holy 55/5/15

Staty:Armour - 24705/Defence - 541/Dodge - 24.31% /Parry - 20.42% /Blok - 17.41% /Hit rating -108(doháním to jídlem + 40hit rate a rightenous defences glyphem, pokud jsem ho ovšem spávně pochopil. )/ Expertise - 21

Zkušenosti v dungoch: Naxx 10/25, UD 25 bez Hm k yoggovi, UD 10 s HM thorima,XT,assembly, Vezzax. Progress yogga byl prakticky, ale ne moc často.

Jak dlouho hraješ WoW: Původně jsem si poprvé zkusil wow na offi v roce 2006 na pár měsiců. TBC bylo ohromující a plně funkční. Na wotlk jsem se podíval po čtyřech letech studia a nečinnosti. Takže skoro rok hraji.

Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): 4643 Prot + nějaky eq do healu a dmg. Co se týče protecta, tak všechny itemy jsou epic z UD 25/10 ale je potřeba hodně obměnit back a shield.

Předcházejicí guilda/y: The Power of Madness
Důvod odchodu z předcházející guildy: Nová práce, méně času v daný raid time, který byl maximálně do 19:00 a odchod lidí, které jsem znal.

[Real Informace]
Věk: 20 let

Znáš někoho z Exalted?:Gigant (rogue), Rheya(hunter) nevím její jméno ohledně DK myslím, že Cirionka, ale nejsem si jist, Tyrannuse jen z doslechu, že mu prý jde dobře pvp i pve DK a byl chvíli u nás v guild.
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie):Jmenuji se Filip, jak jsem již napsal je mi dvacet let a bydlím v jihočeském kraji. Mám rád Pilsner Urquell, což je poznat z mého jména. Nyní mám novou práci jako recepční v luxusním hotelu wellnes směrem na Prahu. Z hudby mám velice rád HardCore, jako uklidňující hudbu a nemám rád kreslené smilíky, tudíž používám akorát jeden univerzální <=)> na vše. Jsem spíše flegmatickým hráčem, který se většinu věcí naučil z internetových guide nebo od zkušenějších protectů (volrine, rudewolf, fallik, danny). Co bych se rád naučil, tak učitě více anglicky a zdokonalit svého tanka. Který equipově není špatný, ale má několik nevhodných itemů například do expertise (shield, back). Chybělo občas stěstí na nějaký ten item. Raid time je mi v celku vyhovující, pokud nebudu mít směnu v práci. Co více dodat ... nejsem dobrý řidič auta, tudíž jsem už bez něj a mám na dvoře akorát zbytky plechů. Toť asi úplně vše o mě.

Plzna
Scout
Scout

Počet príspevkov : 1
Join date : 02. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Plznicka - Paladin  - Nepřijatý Empty Re: Plznicka - Paladin - Nepřijatý

Příspěvek  Gigant Sun Oct 02, 2011 11:19 pm

Mě se tento hráč zdá jako solidní matroš ke zpracování a mám pocit, že když si ho volrine vezme do parády, mohlo by z něj i něco být. PRO

Gigant
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 649
Join date : 25. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Plznicka - Paladin  - Nepřijatý Empty Re: Plznicka - Paladin - Nepřijatý

Příspěvek  Gardak Sun Oct 02, 2011 11:48 pm

jo Plznu vam muzu jen doporucit Smile je to fajn clovek a dobry tank.

Gardak
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 29. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Plznicka - Paladin  - Nepřijatý Empty Plznicka - Paladin

Příspěvek  volrine Mon Oct 03, 2011 8:17 am

Bohuzel prijmu pouze jednoho Tankadina.PROTI
volrine
volrine
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 223
Join date : 11. 08. 09
Bydlisko : UH

Návrat nahoru Goto down

Plznicka - Paladin  - Nepřijatý Empty Re: Plznicka - Paladin - Nepřijatý

Příspěvek  Vip Mon Oct 03, 2011 9:06 am

Holy pala full

PROTI
Vip
Vip
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 469
Join date : 04. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Plznicka - Paladin  - Nepřijatý Empty Re: Plznicka - Paladin - Nepřijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru