Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Loolher - Rogue - Neprijatý

3 posters

Goto down

Loolher - Rogue - Neprijatý Empty Loolher - Rogue - Neprijatý

Příspěvek  Loolher Sun Oct 02, 2011 6:34 pm

[WoW]
Nick: Loolher
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): Primarne Pve, Pvp hram len keď sa nudim... Very Happy Very Happy
Class: Rogue
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Za roguna hrám s prestávkami vyše roka. Skúšal som aj combat roguna ,ale viac ma baví assa Very Happy Very Happy

Talenty: Assa 51/18/2 .....Subt (pvp) 12/0/59
Staty: Agilita: 1421 , AP: 3670 , 42,98% crit , 270 haste , 353 hit(10,47%) ,
Zkušenosti v dungoch: Poznám a bol som už všetko čo sa na twine dá , česť som nemal len s yoggom +0 a algalonom. Na UD 10 mam hardmody : XT, council, Thorim a Vezax
Jak dlouho hraješ WoW: 3 roky , na twine asi rok a pol ... predtým som hral na deimose
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): GS: 4600+ EQ UD25 alebo UD 10 HM , Mám zatiaľ len 1 conqueror vec do setu + chcelo by to ešte nove fingery a na EQ by som už asi nemenil nič.

Předcházejicí guilda/y: The Power Of Madness
Důvod odchodu z předcházející guildy: V posledných dňoch veľa ľudí odišlo a posledné 3 týždne nezložíme ani UD 25 bez worldu. Nevyhovuje mi ani raidtime .

[Real Informace]
Věk: 16
Znáš někoho z Exalted?: Poznám len pár ľudí z videnia v Dala alebo BG + World.
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Volám sa Peter. Som slovák . Bývam v Hornom Vadičove....pri Žiline.
Chodím na gymnázium. Hrám aktívne futbal takze v nedeľu som ingame až od 17:00 kvôli zápasom. Cez týžden môžem hrať cca od 15:30 ,ale v stredu tu niesom vôbec. Váš raidtime mi vyhovuje viac ako v PoM . Na komunikáciu mám mumble a funkčný mikrofón. Profky mám alch a herb(samozrejme full Very Happy Very Happy) Som nekonfliktný a nevytočí ma skoro nič Very Happy Very Happy . Ak spravím chybu rád si ju priznám ... nemám zapotreby sa hádať. Na ďaľšie otázky rád zodpoviem . Very Happy Very Happy
Ďakujem a teším sa na odpoveď
Loolher

Loolher
Scout
Scout

Počet príspevkov : 1
Join date : 02. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Loolher - Rogue - Neprijatý Empty Re: Loolher - Rogue - Neprijatý

Příspěvek  Gardak Sun Oct 02, 2011 6:45 pm

Jo Lolek....Ze začátku sem mu nedával moc nadějí s dps 1500. Ale on me během tejdne ukázal, že sem se spletl. Další id se držel celé UD na předních přičkách. Smile
PS: Pardon ze píši svůj názor, ale ujistil sem se u Ungolianta, že mohu.

Gardak
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 29. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Loolher - Rogue - Neprijatý Empty Re: Loolher - Rogue - Neprijatý

Příspěvek  Gigant Tue Oct 04, 2011 12:24 am

Ahoj, tvoje přihláška, gear a všechno ostatní by muselo být super imba grandiózní, abych zvažoval přijetí dalšího rogue k nám - rogue nám nijak výrazně neschází - nepřijat

Gigant
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 649
Join date : 25. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Loolher - Rogue - Neprijatý Empty Re: Loolher - Rogue - Neprijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru