Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Meclinka SH Priest - Nepřijatý

5 posters

Goto down

Meclinka SH Priest - Nepřijatý Empty Meclinka SH Priest - Nepřijatý

Příspěvek  Meclinka Sun Oct 02, 2011 6:10 pm

[WoW]
Nick: Meclinka
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): Shadow, jelikož jsem řadu let hrál Holy/shadow priesta tak mám ted pouze Shadow priesta chci dmgovat. Ale jsem ochoten se přizpůsobit a nafarmit si HOLY EQ
Class: Priest
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Dva roky PVE na Anathemě prošlé ALL raidy až po ICC 25 man

Talenty: Shadow 11/0/60
Staty: 4391 GS, 1840 SP, 23% crit, hit rating 11%
Zkušenosti v dungoch: Prošlé all raid UD TOC ICC taktiky nastudované podle ofic serverů.
Jak dlouho hraješ WoW: WOW hraju od classiku co to přišlo do čech první server byl Ankaris
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): Kvalita EQ 4391 GS, počet epických itemů kromě second trinketu vše, EQ z UD 10/25 EOE 25, Weapon z Naxx 25,

Předcházejicí guilda/y: Wandering Merceneries přešli sme all guild k Sentinel of Darkness
Důvod odchodu z předcházející guildy: Důvody byly pouze kvůli sloučení guildy.
Doplňující Info: Internet mám stabilní, z časem jsem na tom velice dobře. A mám dále zkušenosti z Classama jako je druid a hunter. Jinak budu se moc těšit jestli mi přijmete protože konečně chci hrát kvalitní progress a hru hrát tak aby to za to stálo.

[Real Informace]
Věk: 19 let
Znáš někoho z Exalted?: Nikoho jenom jsem dostal doporučení od jednoho šamíka ale nevím jak se už jmenoval.
Pár věcí o sobě : Takže jmenuji se Petr Frána, bydlím v Plzni, je mi 19 let studuju posledním rokem na střední škole. Dále budu pokračovat na Vysokou školu. Ve volném čase chodím do posilovny a hraju wow. Vydělávám si peníze v oblasti Finančnictví. Jsem extrovert, upovídaný, naslouchavý, optismistický, Snílek ( své sny si plním postupem času), a občas jsem vulgární znáte to ( do prd...., kur.., vo..) Jinak jsem fajn kluk aspon to říká o mě mé okolý Razz

Meclinka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 02. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Meclinka SH Priest - Nepřijatý Empty Re: Meclinka SH Priest - Nepřijatý

Příspěvek  Shaddy Sun Oct 02, 2011 11:01 pm

Jelikoz se nabrali 2x Shadow priest ( laine , heim ) + ja a smradoch tak je ted vic nez dost Shadow priestu . Jedine jako main Holy nebo disco , ale to uz bude na Betadine.
PROTI

Shaddy
Scout
Scout

Počet príspevkov : 14
Join date : 22. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Meclinka SH Priest - Nepřijatý Empty Re: Meclinka SH Priest - Nepřijatý

Příspěvek  Gigant Sun Oct 02, 2011 11:22 pm

S těma Spriesta je to prostě potíž...každý by rád dmgoval a je nucen healovat, v současné situaci kterou popsal Shaddy by se měl Meclinka sám rozhodnout jestli stojí o to být tlačen k healu, když jasně píše že chce jet dmg build

Gigant
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 649
Join date : 25. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Meclinka SH Priest - Nepřijatý Empty Re: Meclinka SH Priest - Nepřijatý

Příspěvek  Meclinka Mon Oct 03, 2011 12:07 am

Jako předělat to do HOLY obtížně protože haste skoro NULA a jedině diskouš ale nevím no.

Meclinka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 02. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Meclinka SH Priest - Nepřijatý Empty Re: Meclinka SH Priest - Nepřijatý

Příspěvek  fidget Tue Oct 04, 2011 9:08 am

Když se podívám na situaci mám SH priesty: Smradoch, Shaddy, Laine, Heim. Z toho jsou vždy dva na raid online, potíž je to, že si Vip pujčuje Shadow priesty do healu. Shadow priestů je dost a nejsou spíš holy a disco priesti. Ještě si to do čtvrtka rozmyslim.
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Meclinka SH Priest - Nepřijatý Empty Re: Meclinka SH Priest - Nepřijatý

Příspěvek  Laine Tue Oct 04, 2011 11:22 pm

Myslím, že aktivních SP mame dost. Špatné sockety z mana per/sec. Itemy z mana per/sec, bez enchu věci. Žádné profky. Jsem proti přijetí do guildy.

Laine
Knight
Knight

Počet príspevkov : 84
Join date : 06. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Meclinka SH Priest - Nepřijatý Empty Re: Meclinka SH Priest - Nepřijatý

Příspěvek  Meclinka Wed Oct 05, 2011 7:31 pm

Laine myslím že tohle se dá ale zpravit to není tak závažné socky vyměnit a enchnout si věci

Meclinka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 02. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Meclinka SH Priest - Nepřijatý Empty Re: Meclinka SH Priest - Nepřijatý

Příspěvek  Laine Wed Oct 05, 2011 7:44 pm

Ano všechno se da opravit, ale už to asi o nečem svědčí např. o tvem skillu a to co viš o dane class.

Laine
Knight
Knight

Počet príspevkov : 84
Join date : 06. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Meclinka SH Priest - Nepřijatý Empty Re: Meclinka SH Priest - Nepřijatý

Příspěvek  fidget Thu Oct 06, 2011 11:22 am

Nakonec jsem proti.
Nepřijat
Hodně štěstí jinde

lock a přesun pls
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Meclinka SH Priest - Nepřijatý Empty Re: Meclinka SH Priest - Nepřijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru