Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Syrius, Hunter - Přijatý

+3
Vrabko
Yetty
Syrius
7 posters

Goto down

Syrius, Hunter - Přijatý Empty Syrius, Hunter - Přijatý

Příspěvek  Syrius Sun Oct 02, 2011 2:20 pm

[WoW]
Nick: Syrius
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): PvE
Class: Hunter
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Huntra ovládám velmi dobře jelikož mému stylu hraní sedí nejvíce a taky za neho hraju nejdelší dobu prošel jsem si s ním všemi datadisky kromně Cataclysmu tam jsem ješte nedošel.

Talenty: Main spec Beast Mastery, off spec Marksmanship
Staty: Strenght: 86, Agility: 1083, Stamina: 1166, Intellect: 450, Spirit, 106, Armor: 4817, Range damage: 1687 - 1999, Range speed: 1.92, Range power: 4327, Hit Rating: 90 (rapidne pracuji na jeho zvýšení), Armor Penetration: 339, Crit Chance: 33.28%, HP: 18992, Mana: 11516.
Zkušenosti v dungoch: Full naxx 10/25, Full EOE 10/25, Full OS 10/25, Full UD 10 a v UD 25 chybí jen Yogg-Saron a Algalon the Observer, ale taktiky znám, TOC 10/25, TOGC 10/25, Onyxia 10/25
Jak dlouho hraješ WoW: No přesně vám to neřeknu, ale začínal jsem hrát když ješte nebyl datadisk TBC takže zhruba přes 6 let.
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): Mám 4 věci z UD 25, jednu část (Head) z Conqueror's setu, dvě části z Valorous setu. Gun mám Envoy of Mortality (Kel Thuzad 25 man), jinak vše ostatní převážne z Naxx 25 man. Všude gemy a full PVE enchanty včetne Belt of bucket.

Předcházejicí guilda/y: The Hobble Sawyers
Důvod odchodu z předcházející guildy: Nedostatečná organizace, častý nedostatek lidí na 25 man raidy a velký problém s AFK v raidu který vedení není schopno vyřešit takže se progress jednoho bosse často protáhne.

[Real Informace]
Věk: 20
Znáš někoho z Exalted?: Ne
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Jak už jste se určitě dočetly jsem mladý 20 letý muž který už se nějakou tu dobu schovává ve světe wow. Jsem slušný, trpělivý a velice ochotný jakkoli podpořit chod guildy. Jak jsem tak postupem času přesedlával ze serveru na server a z guildy do guildy tak jsem nakonec skončil u vás a teď tu sedím u přihlášky do nejlepší guildy na serveru a nevím co napsat.... Divné co? prošel jsem si opravdu špatnými guildami a teď dělám vše proto abych si tady na serveru našel své pevné místo. No teď zpátky ke mně.... Jmenuji se Jakub a jsem z Karviné poblíž Polských hranic. Jsem taky bystrý a mám snahu se učit sic mi to někdy maličko déle trvá ale nakonec vždy vše pochopím. Mám rychlý internet který padá cca jednou za půl roku a kupu času na guild raidy. Mikrofon taky mám. Všude chodím včas a nic neberu na lehkou váhu, Nikdy nejsem nepřipraven ať se jedná o cokoli a opravdu si dávám záležet na tom abych byl v raidu co nejvíce užitečný ( být v top dps je pro mně vždycky výzva a jsem schopen kvůli tomu i předělat kompletně svůj char :-D ). No na závěr bych ještě připsal že nejsem vznětlivý a věci beru z humorem a nadhledem ( až na ty vážné). Děkuji.

Syrius
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 02. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Syrius, Hunter - Přijatý Empty Re: Syrius, Hunter - Přijatý

Příspěvek  Yetty Sun Oct 02, 2011 3:07 pm

Hunta potřebujem jako sůl, ale jak to je se specama? Vytočí BM pořádný čísla nebo budeš lízat tanka?
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Syrius, Hunter - Přijatý Empty Re: Syrius, Hunter - Přijatý

Příspěvek  Vrabko Sun Oct 02, 2011 3:14 pm

Hunter sa v UL 25 vybaví na full za jedno/dve ID. Problém máme s ich aktivitou. Predd mesiacom sme mali pretlak huntov, teraz je aktívny jeden. Ja som PRE.
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Syrius, Hunter - Přijatý Empty Re: Syrius, Hunter - Přijatý

Příspěvek  Jeddite Sun Oct 02, 2011 3:22 pm

Cauko, skus si pozret ak nechces byt na spodnych prieckach v dmg :
http://elitistjerks.com/f47/t43271-hunter_pve_dps_wotlk_cataclysm_update_pending/
inak ten off spec mi pride ako nejaky divny PvP spec :/
Jeddite
Jeddite
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 183
Join date : 05. 08. 08
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Syrius, Hunter - Přijatý Empty Re: Syrius, Hunter - Přijatý

Příspěvek  Koty Sun Oct 02, 2011 3:32 pm

BM se vyplati leda na Vezaxovi.
Koty
Koty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 2631
Join date : 21. 12. 08
Age : 32
Bydlisko : Rožnov pod Radhoštěm

Návrat nahoru Goto down

Syrius, Hunter - Přijatý Empty Re: Syrius, Hunter - Přijatý

Příspěvek  Syrius Sun Oct 02, 2011 5:14 pm

No není problém múžu sváma běhat jako Marksmanship ( aktuální off talenty jsou PVP máš pravdu občas si to zmnením když si chci trochu zahrát v pvp). Jinak točím 6K DPS s aktuálním EQ jako BM

Syrius
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 02. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Syrius, Hunter - Přijatý Empty Re: Syrius, Hunter - Přijatý

Příspěvek  Gigant Sun Oct 02, 2011 11:27 pm

PRO, ale zajímalo by mě, jestli znalost taktik "Full UD 10 a v UD 25" zahrnuje i hard módy - to je to co potřebujeme aby lidi znali.

Gigant
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 649
Join date : 25. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Syrius, Hunter - Přijatý Empty Re: Syrius, Hunter - Přijatý

Příspěvek  fidget Tue Oct 04, 2011 9:06 am

Přijat...
Napiš si někomu z vedení o inv do guildy


Lock a přesun prosím
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Syrius, Hunter - Přijatý Empty Re: Syrius, Hunter - Přijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru