Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Smallcow - Shaman - Neprijatý

4 posters

Goto down

Smallcow - Shaman - Neprijatý Empty Smallcow - Shaman - Neprijatý

Příspěvek  Camelka Fri Sep 23, 2011 6:52 pm

Meno: Smallcow
Level: 80
Class: Shaman
main specializacia a off: enhancement/resto
Profese: Eng a minning
Gear skore: enha- 4200gs pve, resto 4000+gs pve a resto 4200+pvp
Predosle guild: deimos- Eye an for Eye, phobos-Hell drivers a Defend of the Ancients
Proc sem odesel: Z deimosu som odisiel aby som zacal hrat cisto len PVE, a z Hell Drivers som odisiel koli vedeniu nas GuM nam nedal pocitovat planovanie a chodenie raidov.
Preco k vam: Lebo patrite medzi lepsie Ali guildy a na servere phobos. Rad by som bol niekde prospesny s mojimi skusenostiami a prednostami.
Susenosti: Medzi moje skusenosti patri najme healovanie ako 10 man raidov tak aj 25 main raidov.medzi to pocitam aj UD 10 a 25.Skusenosti a znalosti mam aj v taktikach nielen teoreticky ale aj prakticky ale tak kazda guild ma svoje taktiky a rad sa ucim nove veci.
Moje FPS: Pocas raidov moje Fps neklesne pod 50 tak nemam problemi s lagami a podobnymi vecami.
Mumble:Mumble samozrejme pouzivam naplno. Ako pocas raidov tak pocas "volna"
Addony: Vela addonov zatial nepouzivam ale medzi moje addony patri SKADA, HEALBOT a Gearskore. vedsina ludi pouziva aj deadly bosmod ja som prave ze vynimka zatial som sa nestretol s problemom ze by som ho nemal tym myslim napriklad OS vlny a ine podobne veci ale ked je povinny nieje problem si ho stiahnut.
Raid time: No moj raidovaci cas zalezi najme od roboty 3 dni do tyzdna mam volne. ale inak v hre sa cez robotu nachadzam tak az od 8mej vecera.
Nieco o mne: tak Ahoj! Ako ste si mohly vsimnut som zo Slovenska. Mam 22 rokov a rozum v hrsti WoW hram uz asi 3ti rok.Presiel som si od TBC az na WOTLk.Rad spoznavam nove veci a novych ludi.
Neviem co by som va mohol este povedat asi iba to ze sami musite zistit aky som. Tak rad som vas spoznal a dufam ze vas este len riadne spoznam Dufam ze nic podstatne som nezabudol spomenut ked ano rad doplnim . albino elephant afro

Camelka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 2
Join date : 23. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Smallcow - Shaman - Neprijatý Empty Pekná prihláška

Příspěvek  Melwen Fri Sep 23, 2011 10:22 pm

+ zkušenosti
+ aktivita
+ sympatická přihláška


som ZA

Melwen
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 158
Join date : 22. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

Smallcow - Shaman - Neprijatý Empty Re: Smallcow - Shaman - Neprijatý

Příspěvek  Vip Sat Sep 24, 2011 9:01 am

uvitam kdyz prihlasku predelas do podoby nami predepsaneho formulare a nebudes kopirovat kdovikde uhnany zmatek ktery nema ani hezky look ve tvem podani ani logicke razeni.
Vip
Vip
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 469
Join date : 04. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Smallcow - Shaman - Neprijatý Empty Re: Smallcow - Shaman - Neprijatý

Příspěvek  Gigant Sat Sep 24, 2011 12:56 pm

Psal jsem už jednou...tak to teď zkrátím jen na PROTI.

pls lock and move (oba byli přijati do černé ruky)

Gigant
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 649
Join date : 25. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Smallcow - Shaman - Neprijatý Empty Re: Smallcow - Shaman - Neprijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru