Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Croowie , Druid - Nepřijatý

+5
Laine
Gigant
kinxslion
Ampo
Croowie
9 posters

Goto down

Croowie , Druid - Nepřijatý Empty Croowie , Druid - Nepřijatý

Příspěvek  Croowie Sat Sep 17, 2011 1:18 pm

[WoW]
Nick: CROOWIE
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): PvE
Class: Druid
Jaké máš zkušenosti s touto class?: za svou class uz hraju od zacatku tohoto serveru, mam EQ z UD 25 popr. UD 10 na vsechny sve specy. zmena talentu neni u me problem druid me bavi celkove, takze prizpusobit se neni problem Smile Momentelne mam Feral TANK / Balance .
Staty: IN bear form : 44562 HP , HIT 167 = 6.37% , 25457 armor , 38.95% Dodge
Equip: Feral tank : full UD 25 GS 4707 , Balance UD 25 GS 4694 , Feral dps GS 4568 , Resto GS 4710
Talenty: feral (00/56/15)/balance (58/00/13)
Zkušenosti v dungoch: ovladam vsechny taktiky na zde dostupne raidy v UD krome algalona
Jak dlouho hraješ WoW: wow hraju uz 4 roky.

Předcházejicí guilda/y: My z Kačerova , Černá Ruka , Reborn of Legends
Důvod odchodu z předcházející guildy: Kačeri - rozpad , ČR - odesel jsem dobrovolne zalozit s Crossicem guildu s nazvem Reborn of Legends odkud jsem odesel pred mesicem kvuli toho ze jsem se pohadal s 2ma cleny guildy (nekdo nezvlada kdyz druhy ma pravdu)

[Real Informace]
Věk: 18 let
Znáš někoho z Exalted?: znám Kinxse jakoz to byvaleho Kačera a dobreho člověka
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): bydlim ve Frydku-Mistku u Ostravy , rad hraju wow a fotbal . Ma fotbalova kariera skoncila pred 2ma roky kdy jsem si pretrhal koleni krizove vazy od te doby jen tak rekreacne Smile jeste stale chodim na Stredni Průmyslovou skolu kde budu timto rokem maturovat Smile



Naposledy upravil Croowie dne Sat Sep 17, 2011 4:24 pm, celkově upraveno 7 krát

Croowie
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 17. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Croowie , Druid - Nepřijatý Empty Re: Croowie , Druid - Nepřijatý

Příspěvek  Ampo Sat Sep 17, 2011 1:20 pm

Ampo
Ampo
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 1329
Join date : 02. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Zvolen/Trnava

https://www.youtube.com/user/Amperik

Návrat nahoru Goto down

Croowie , Druid - Nepřijatý Empty Re: Croowie , Druid - Nepřijatý

Příspěvek  kinxslion Sat Sep 17, 2011 1:53 pm

I prez kratkou prihlasku jsem PRO . Je to dobry clovicek a muzete si ho otestovat Very Happy
kinxslion
kinxslion
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 179
Join date : 05. 09. 10
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Croowie , Druid - Nepřijatý Empty Re: Croowie , Druid - Nepřijatý

Příspěvek  Gigant Sat Sep 17, 2011 2:01 pm

Chci věřit že tu přihlášku zapomněl dopsat celou...

Gigant
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 649
Join date : 25. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Croowie , Druid - Nepřijatý Empty Re: Croowie , Druid - Nepřijatý

Příspěvek  Croowie Sat Sep 17, 2011 3:57 pm

nestihl jsem to dopsat cele spechal jsem na muj novy byt protoze jsem mel predani omlouvam se a jeste ji dopisu Smile

Croowie
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 17. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Croowie , Druid - Nepřijatý Empty Re: Croowie , Druid - Nepřijatý

Příspěvek  Laine Sat Sep 17, 2011 4:24 pm

Ahoj. Chtel bych jen vedet za co jsi dostal kick od Crossice z guildy? Nebylo to nahodou že si odmítal hrat za druida, že tě to nebáví ( odmítání tankování UD ) ci prodavání postavy druida na worldu nebo že by zase neshoda z vedením jako v Černé Ruce? Za druida tankoval par bossu dobre co jsem videl, ale chování rozmazleneho dítěte!!!

Laine
Knight
Knight

Počet príspevkov : 84
Join date : 06. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Croowie , Druid - Nepřijatý Empty Re: Croowie , Druid - Nepřijatý

Příspěvek  Croowie Sat Sep 17, 2011 4:30 pm

pozor ! od Crossice sem kick nedostal leavnul jsem sam ! a v ČR jsem se nepohodl akorat s GUM proto jsem taky daval mesicni pauzu aby jsem mohl pozmenit muj zivotni styl a komunikovani s lidmi , a z toho rozmalzleneho ditete uz jsem vyrostl Smile

Croowie
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 17. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Croowie , Druid - Nepřijatý Empty Re: Croowie , Druid - Nepřijatý

Příspěvek  Pekis Sat Sep 17, 2011 4:42 pm

Croowie napsal:a v ČR jsem se nepohodl akorat s GUM proto jsem taky daval mesicni pauzu
My jsme se nepohodli a ty jsi oznámil pauzu? O tom ani nevím Very Happy Na foru jsi napsal něco o tom kdo všechno hraje za tvé postavy a pak že končíš po krásném emo výlevu viz.citace: "dobre leavuju guildu kokota ze sebe delat nenecham".
Prosím, aby jsi mě jako důvod svých pochybných nálad a smyšlených hloupostí vynechal...díky

Omlouvám se, že reaguju na foru guildy kde nepůsobím, ale pokud se jedná o moji osobu, bude snad přijato s pochopením...Pekis

Pekis
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 09. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Croowie , Druid - Nepřijatý Empty Re: Croowie , Druid - Nepřijatý

Příspěvek  Croowie Sat Sep 17, 2011 4:47 pm

Pekis napsal:
Croowie napsal:a v ČR jsem se nepohodl akorat s GUM proto jsem taky daval mesicni pauzu
My jsme se nepohodli a ty jsi oznámil pauzu? O tom ani nevím Very Happy Na foru jsi napsal něco o tom kdo všechno hraje za tvé postavy a pak že končíš po krásném emo výlevu viz.citace: "dobre leavuju guildu kokota ze sebe delat nenecham".
Prosím, aby jsi mě jako důvod svých pochybných nálad a smyšlených hloupostí vynechal...díky

Omlouvám se, že reaguju na foru guildy kde nepůsobím, ale pokud se jedná o moji osobu, bude snad přijato s pochopením...Pekis

tu pauzu sem si daval po odchodu z rebornu ..... peki a jeste ti reknu duvod odchodu z Ruky byl ten ze me crossic tahal k nemu at uz od vas leavnu nechal jsem se stahnout a jak to dopadlo no ...

Croowie
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 17. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Croowie , Druid - Nepřijatý Empty Re: Croowie , Druid - Nepřijatý

Příspěvek  crossic Sun Sep 18, 2011 2:38 pm

Croowie napsal:
Pekis napsal:
Croowie napsal:a v ČR jsem se nepohodl akorat s GUM proto jsem taky daval mesicni pauzu
My jsme se nepohodli a ty jsi oznámil pauzu? O tom ani nevím Very Happy Na foru jsi napsal něco o tom kdo všechno hraje za tvé postavy a pak že končíš po krásném emo výlevu viz.citace: "dobre leavuju guildu kokota ze sebe delat nenecham".
Prosím, aby jsi mě jako důvod svých pochybných nálad a smyšlených hloupostí vynechal...díky

Omlouvám se, že reaguju na foru guildy kde nepůsobím, ale pokud se jedná o moji osobu, bude snad přijato s pochopením...Pekis

tu pauzu sem si daval po odchodu z rebornu ..... peki a jeste ti reknu duvod odchodu z Ruky byl ten ze me crossic tahal k nemu at uz od vas leavnu nechal jsem se stahnout a jak to dopadlo no ...

Jo aha, já tě tahal...ok
Ty se prober croowie...myslíš, že lidi nesledujou co se děje v jiných guildách? Myslíš, že když budeš házet špínu na všchny okolo sebe, tak se někomu zalíbíš? Původně sem sem nechtěl nic psát, ale když to vidím, tak to sem dám.
Od nás si kick nedostal, ale přiletěl by ti stejně hned jak sem přišel z práce, protože kdybych si měl vybrat mezi tebou (rozmazleným smradem, kterej jde na raid, jen kde něco chce, ale jinak si radši expí alta) nebo valem, kterej je na každým raidu, tak je to jasná volba. A s tím neuměním uznání pravdy to je fakt no....tys neunesl, když ti valo řekl co si o tobě myslí a byla to pravda...konečně se z tebe vyklubává to co jsi opravdu zač. Když tě nevzali do TFC ani EA, tak si psal mě jestli ti dáme šansi (jsem rád, že to hlasování na forku dopadlo jak dopadlo a poměrem 4:20 bysme tě beztak nevzali) a teď koukám, že hledáš svou poslední šanci na to, kde si něco dropnout v Exalted. Doufám, že si nebudou tebou kazit jméno. Hawk domluvil sem

crossic
crossic
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 18. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Croowie , Druid - Nepřijatý Empty Re: Croowie , Druid - Nepřijatý

Příspěvek  Croowie Sun Sep 18, 2011 2:55 pm

no crossi podle tebe mi slo o EQ ... ale tak proc jsem chodil progressovat UD many .... z toho co bylo jsem se poucil , chyby dela kazdy a delat bude ..... z ditete ktere jsem byl uz jsem vyrostl , ja stejne verim ze kazdy clovek se dokaze zmenit , ze dokaze napravit i nejake chyby . Hodlam dokazat ze jsem se zmenil....

Croowie
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 17. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Croowie , Druid - Nepřijatý Empty Re: Croowie , Druid - Nepřijatý

Příspěvek  crossic Sun Sep 18, 2011 2:59 pm

Byly časy, kdy bych ti to i věřil...mno nebudu tu zasírat guildovní forum nějakým OT
crossic
crossic
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 18. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Croowie , Druid - Nepřijatý Empty Re: Croowie , Druid

Příspěvek  volrine Mon Sep 19, 2011 7:06 am

Tanků je aktuálně dosti, jeden se nám právě vrátil, takže PROTI.
volrine
volrine
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 223
Join date : 11. 08. 09
Bydlisko : UH

Návrat nahoru Goto down

Croowie , Druid - Nepřijatý Empty Re: Croowie , Druid - Nepřijatý

Příspěvek  Croowie Mon Sep 19, 2011 7:16 am

rikal jsem ze bych se mohl prizpusobit podle toho co je potreba ... Smile

Croowie
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 17. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Croowie , Druid - Nepřijatý Empty Re: Croowie , Druid - Nepřijatý

Příspěvek  Ungoliath Mon Sep 19, 2011 9:32 am

Proti lock and move pls

Ungoliath
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 131
Join date : 07. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Croowie , Druid - Nepřijatý Empty Re: Croowie , Druid - Nepřijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru