Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dyveina - Druid - Neprijatý

4 posters

Goto down

Dyveina - Druid - Neprijatý Empty Dyveina - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Dyveina Thu Sep 15, 2011 9:27 am

[WoW]
Nick: Dyveina
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): aktuálne mám Resto a Balance, môžem aj Feral dmg; PVP chodím občas, kvôli zlepšeniu sa v dmg a heal
Class: Druid
Jaké máš zkušenosti s touto class?: za druida hrám od založenia svojho účtu na Twinstary, teda od 7. Novembra 2010
Profesie: Inscription (full, nemám herb - kvety kupujem), Enchanting

Talenty: Resto 11/0/60; Balance 55/0/16; Feral 0/55/16
Staty: Resto - Intel 958, Spirit 994, bonus healing 2039 (2188 v Tree of Life), haste 549 (16,74%), crit 199 (14,93%), mana regen 552 (295 počas castenia)
Balance - Intel 983, Spirit 652, bonus dmg 2171 (2378 v Moonkin), crit 421 - 16,92% (22,50% v Moonkin), haste 422 (12,87%)
Feral - Agi 1247, Stam 1268, v cat power 7753, hit 308 (9,39%), crit 46,46% (v cat), expertise 28a
Zkušenosti v dungoch: 10man VOA, Naxx, OS 3+, EOE full, Uld Yogy skúšaný (max 1. fáza), všetkých bossov ako Resto aj Balance, Freya a Vezax aj Feral
25man VOA, Naxx, OS 3+, EOE full, Uld Vezax dole, Yogy neskúšaný, všetkých bossov ako Balance, Resto keeperov si nie som istý
Jak dlouho hraješ WoW: od 7. Novembra 2010
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): všetky 3 eq full epic
Resto - lvl 200 - 1 item, 213 - 4 itemy, 219 - 7 itemov, 226 - 4 itemy, 3 T8 + 1 T8,5; GS: 4448
Balance - lvl 200 - 1 item, 213 - 3 itemy, 219 - 3 itemy, 226 - 9 itemov, 3 T8,5 + 1 T8; GS: 4547
Feral - item lvl 200 - 0 itemov, 213 - 9 itemov, 219 - 3 itemy, 226 - 3 itemy, 4 T7,5; GS: 4383

Předcházejicí guilda/y: REVENGE, zatiaľ aktuálna
Důvod odchodu z předcházející guildy: guilda je aktuálne v stave rozpadu

[Real Informace]
Věk: 20
Znáš někoho z Exalted?: DK menom Monopson, ak sa nemýlim že je u vás, niekdajší člen REVENGE, osobne nepoznám nikoho z Exalted
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Som zo Slovenska, bývam v Prievidzi ale študujem v Bratislave. Som rozumný, trochu tvrdohlavý, ale viem si aj priznať chybu a nechať si poradiť. WOW hrám ledva rok, takže nie som skill hráč, ale viem sa dobre učiť. V Ba teraz pravdepodobne nebudem mať net dostačujúci na raidy, ale rozvrh a spoje mám tak, že môžem Pia najskôr od pribižne 20:30, So a Ne môžem, Po nemôžem.

Ak som niečo vynechal, alebo sa chcete ešte niečo spýtať, neváhajte tak urobiť, nech je to čokoľvek.
Dyveina
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Počet príspevkov : 281
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Dyveina - Druid - Neprijatý Empty Re: Dyveina - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Gigant Thu Sep 15, 2011 6:24 pm

2 raidovací dny imho nejsou dostatek na posbírání 2 equipů(natož 3, ale ferala nepotřebujem, tak ho ani nepočítám).

Gigant
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 649
Join date : 25. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Dyveina - Druid - Neprijatý Empty Re: Dyveina - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Dyveina Thu Sep 15, 2011 6:34 pm

Ospravedľňujem sa že hneď reagujem. Napísal som 3 možné špecializácie z toho dôvodu, že môžem zvoliť kombináciu 2 z nich podľa toho, čo by bolo treba. Ak by ste ma náhodou prijali, pochybujem že by som mal 3 specy. Zareagujem aj na to, že Feral dmg nepotrebujete, popravde mi to aj trochu vyhovuje, lebo v ňom nie som až tak skúsený ako v Balance a Resto.
K tým 2 raidovacím dňom, bohužiaľ ešte neviem ako budem na tom s internetom na priváte, ale mobilný internet budem mať určite. Ale na ňom mi to seká už len v Dalarane, raid som síce neskúšal, ale radšej ani nebudem. Zajtra budem síce ohľadom internetu na priváte vedieť viac, ale radšej nespomínam niečo iba možné.
Dyveina
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Počet príspevkov : 281
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Dyveina - Druid - Neprijatý Empty Re: Dyveina - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Gigant Thu Sep 15, 2011 6:48 pm

Ten internet vidím jako největší problém. Lidí, kteří mají lagy (nebo to alespoň tvrdí), je u nás už několik, a není důvod rozšiřovat jejich řady. No detaily si pak vyřeš s Betadinou, za mě je to po přihlédnutí i k ostatním věcem proti

Gigant
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 649
Join date : 25. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Dyveina - Druid - Neprijatý Empty Re: Dyveina - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Vip Fri Sep 16, 2011 8:19 am

ostatni dny v tydnu jsou predpokladam taktez zavisle na internetu stejne jako pondeli. tzn na 25 bys mel cas jen 2 ze 4 dnu a v prubehu tydne by ses na zadne 10man nepodilel. Chapu to tak spravne ?
Vip
Vip
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 469
Join date : 04. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Dyveina - Druid - Neprijatý Empty Re: Dyveina - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Dyveina Fri Sep 16, 2011 8:50 am

Takto, som študent v Ba, na tento akademický rok som nedostal internát, takže som si našiel privát. Či privát je aj s internetom, zistím dnes pri ubytovaný, takže poobede by som to mal vedieť. Ak nemá, mám mobilný internet, ale s ním mi WOW lagovalo už len v Dalarane, takže raidy neviem, na min efektoch by sa 10man možno dal, ale nie som si istý. Dni ktoré som uviedol že môžem raidovať su také, že môžem byť doma, kde mám dostačujúci internet na raidy, a tým myslím aj 25many.

Edit: Mobilný internet vyskúšaný pri min efektoch, zapnutom Mumble (mám Mumble a TS, Ventrilo ešte nemám). Dalaran v poho, daily q tiež, bg 10 ľudí tak isto. Ešte ho vyskúšam na nejakom 25mane.
Dyveina
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Počet príspevkov : 281
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Dyveina - Druid - Neprijatý Empty Re: Dyveina - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Dyveina Wed Sep 21, 2011 8:40 am

Včera sa mi konečne podarilo vyskúšať môj internet na 25mane, spolu so zapnutým TS mi to nesekalo. Takže tým pádom sa mi mení čas na raidy: So, Ne a Pon môžem vždy, Pia niektoré budem cestovať domov, ale niektoré ostanem v Ba čiže budem môcť. Tento a následujúci víkend pôjdem domov -t.j. Pia nemôžem, ale potom by som chodil každý druhý víkend.
Dyveina
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Počet príspevkov : 281
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Dyveina - Druid - Neprijatý Empty Re: Dyveina - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Vip Wed Sep 21, 2011 9:05 am

zkus me uhnat ve hre, popovidame si, pak uvidim.
Vip
Vip
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 469
Join date : 04. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Dyveina - Druid - Neprijatý Empty Re: Dyveina - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Dyveina Sun Sep 25, 2011 12:43 am

Asi najlepšie bude sa dohodnuť na nejakom čase. Ja osobne by som mohol So - Pon poobede a večer, ostatné dni večer. Tým večer mám na mysli od 19-tej, prípadne 20-tej. Neviem aké časy vyhovujú tebe, ale ak by ti viac vyhovovalo doobeda alebo poobede, nejako by som sa možno mohol prispôsobiť.
Dyveina
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Počet príspevkov : 281
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Dyveina - Druid - Neprijatý Empty Re: Dyveina - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Vip Sun Sep 25, 2011 9:19 am

vecerni hodiny jsou v poradku, dnes v nedeli budu zrejme i odpoledne .. tak po 15te hodine.
Vip
Vip
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 469
Join date : 04. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Dyveina - Druid - Neprijatý Empty Re: Dyveina - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Smradoch Sun Sep 25, 2011 2:51 pm

Smradoch
Smradoch
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 870
Join date : 08. 11. 09
Age : 39
Bydlisko : vstanu z podlahy a posadím se do křesla

http://omgprocmnezasezabilhordakkdyzjsembylafkvBG.cz

Návrat nahoru Goto down

Dyveina - Druid - Neprijatý Empty Re: Dyveina - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Dyveina Sun Sep 25, 2011 3:46 pm

O danej skutočnosti som už informoval Betadinu. Rozhodnutie o neprijatí ma kvôli Banu neprekvapuje. Prajem vám veľa úspechov nielen v hre, ale aj v skutočnom živote.
Dyveina
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Počet príspevkov : 281
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Dyveina - Druid - Neprijatý Empty Re: Dyveina - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Vip Tue Sep 27, 2011 8:47 am

neprijat,
vysvetlili jsme si to ve hre.

Lock and Move
Vip
Vip
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 469
Join date : 04. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Dyveina - Druid - Neprijatý Empty Re: Dyveina - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru