Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Decoy - Hunter - Staženo

3 posters

Goto down

Decoy - Hunter - Staženo Empty Decoy - Hunter - Staženo

Příspěvek  Decoy Sun Sep 11, 2011 1:45 pm

[WoW]
Nick: Decoy
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): PvE, PvP ma moc nebavi
Class: Hunter
Profky: Herb 450 / Alch 450 e.m.
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Tak hraval som za huntera nejaky cas na inom servery a teraz tu momentalne asi rok takze dokopy asi rok a pol hrania za huntu... myslim ze huntera ovladam dost dobre Smile

Talenty: Surv 0/15/56 , MM 7/57/7
Staty: Agi: 1654 , Stam: 1179 , Int: 477 , ap: 5131 unbuff
Zkušenosti v dungoch: Mam odchodene vsetky dostupne raidy na twinstare, taktiky u mna nie su problem... UD 10/25 full clear co sa tyka HM tak na 10 xt,thorim,hodir,council a na 25 xt,council
Jak dlouho hraješ WoW: Tak asi 4 roky s mensimi prestavkami
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): Equip UD 25/10 Gs: 4604 , 4.set - 3x t8,5 ramena t8, greatnesska, puska xt10 hm,
http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&n=Decoy

Předcházejicí guilda/y: Alter Locus , Meritum Sacrum
Důvod odchodu z předcházející guildy: Prva guilda sa postupne rozpadla, a v tej druhej ludia nemaju zaujem chodit raidy a ked sa nieco zlozi tak je to katastrofa a vedenie sa rozhodlo ze opusti guildu

[Real Informace]
Věk: 23
Znáš někoho z Exalted?: Myslim ze zatial nie, ale dufam ze spoznam Smile
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Tak predstavil by som sa, volam sa Patrik mam 23 rokov a som z Nitry (SR). Zaujmy: PC, sport, pivo Smile a samozrejme wow... Studujem v NR na vyske matiku, ekonomiu, informatiku.. Wow uz hram nejaky ten piatok, predtym som hral na serveroch anathema, equilibrium, deffender a potom ma kamos zavolal na Twinstar kde som uz asi rok... Okrem huntu mam este nejakych altov ktorych by som si do guildy chcel zobral tiez Thogan - DK (4600+ gs), Decoyko - Priest (zatial iba naxx equip nedavno doexpeny)...

Decoy
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 11. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Decoy - Hunter - Staženo Empty Re: Decoy - Hunter - Staženo

Příspěvek  Decoy Tue Sep 13, 2011 11:23 pm

videl som tu v kolegovej prihlaske ze boli nejasnosti za to ze je v hromadnej prihlaske do ciernej ruky, som tam aj ja takze aby nedoslo k nedorozumeniam... nechystam sa tam resp je to zoznam ludi ktorych by si vedenie chcelo zobrat zo sebou... mne tam konkretne nevyhovuju raid casy tak preto sa hlasim sem... bolo mi povedane ze si musim pockat na range cl a jeho vyjadrenie ale kedze momentalne nie je pritomny tak by som rad vedel aj nazor inych ludi len tak informacne co si vobec myslite Smile dakujem

Decoy
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 11. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Decoy - Hunter - Staženo Empty Re: Decoy - Hunter - Staženo

Příspěvek  Vip Wed Sep 14, 2011 7:31 am

Jak jsi na tom casove od patku do pondeli 19-23 ?
Vip
Vip
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 469
Join date : 04. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Decoy - Hunter - Staženo Empty Re: Decoy - Hunter - Staženo

Příspěvek  fidget Wed Sep 14, 2011 8:45 am

já jsem přítomný Very Happy, jen jsem čekal jestli se někdo vyjádří (trošku jsem na tebe zapoměl Razz).... Až přijdu domu tak si tě omrknu Smile
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Decoy - Hunter - Staženo Empty Re: Decoy - Hunter - Staženo

Příspěvek  Decoy Wed Sep 14, 2011 9:59 am

no casovo ako kedy cez tyzden lebo chodim za priatelkov vecer tak by som nemohol kazdy den ale cas by som si samozrejme nasiel... cez vikend byva u mna, mozno nebudem mat cas uplne do 11 ale do tej 10 by to slo... ok ked ta najdem ingame napisem ti

Decoy
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 11. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Decoy - Hunter - Staženo Empty Re: Decoy - Hunter - Staženo

Příspěvek  Decoy Wed Sep 14, 2011 2:02 pm

prepacte ale stahujem svoju prihlasku takze mozte lock... gl&hf v hre

Decoy
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 11. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Decoy - Hunter - Staženo Empty Re: Decoy - Hunter - Staženo

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru