Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Laine - Priest - Prijatý

5 posters

Goto down

Laine - Priest - Prijatý Empty Laine - Priest - Prijatý

Příspěvek  Laine Tue Sep 06, 2011 9:15 pm

[WoW]
Nick: Laine
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): Čistě pve, pvp jen z nudy
Class: Shadow priest
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Asi cca 3 roky na Twinstaru. Vyexpil jsem si postavu sám a nikomu ji nepůjčuji. Prostudovaná různá fóra na netu, abych mohl vymáčknout ze své postavy co nejvíce nebo se aspoň o to pokusit. Socketuji a enchantuji ( po dosažení hit capu ) hlavně SP a haste, pote crit či spirit ( ikdyž každé fórum se trošku liší v přepočtech státu ). Profese primární ench/tail vše na 450 v tail většina receptu z UD. Sec. profese cooking, first aid. Fish. Zde odkaz na mou postavu : http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&n=Laine

Talenty: Primárně shadow 13/0/58, pvp disco do bg a arének
Staty: SP-2649 Haste-16,4%(537) Crit-15,45%(375) Hit-10,48%(275) Mana-19828 HP-19300 self buff.
Zkušenosti v dungoch: Prochozená většina instancí na Twinstaru jak TBC tak WOTLK, znalost taktik jak praktická tak i teoretická. HM z UD 10 - XT, Assembly, Freya +1, Thorim, Hodir, Vezax (Yogga mám dole na desítce +4) HM z UD 25 - Assembly
Jak dlouho hraješ WoW: Cca 4 roky, začínal jsem na serveru TODD, kde jsem si poprvé zkusil co to wow je. Pote co vznikl twinstar jsem přešel sem cca 3 roky. Na Twinu jsem nejdříve hrával za mága, který mě moc neoslovil. Pote sem poznal kouzlo priesta, nejdříve jako healu a pote shadow u kterého sem zustal od dob TBC . Ke komunikaci používám mumble, není problém nainstalovat jiný komunikační program. Addony používám dle vlastní potřeby a potřeby guildy ( raidu ). Většinu používaných spellu mam nabindovaných na myšce nebo rychlo klávesách, makra na určité spelly. Net mam zajištěný od O2 zatím mě krom nějaké havárie ( která ovšem trvala 6 dni ) moc netrápí a je docela spolehlivý.
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): Většina itemů je z UD25 nebo UD10 - 2xt8,5, 2xt8, 1xIL239 ( neck ), 2xIL232 ( staff a wand ), 6xIL226 (back, wrist, waist, legs, feet, trinket ) 3xIL219 (2xring, trinket )

Předcházejicí guilda/y: Na twinstaru jsem začínal u The dragons pak jsem se dostal do bývalé AOD, kde nám vadilo jak se chovalo vedení a hráči které nezajímalo pve a progres pve. Poznal jsem tam par super lidi jak ve světě wow, tak po sleze i v reálném životě. S těma lidma jsme se trhli a založily guildu Černá Ruka, kde sem působil do současnosti.
Důvod odchodu z předcházející guildy: Definoval bych to asi jako bezvýsledná snaha o udržení guildy jak na raidech tak v aktivitě hraní wow, odchod hráčů jinam. Jak do jiných guild tak ukončení wow hraní ci přechod na offik. Slabá aktivita ostatních hráčů. Rád bych zase zažil progress 25man raidu a raidování bez toho abych musel pokaždé cekat až se někdo uráčí dojit do hry.

[Real Informace]
Věk: 30
Znáš někoho z Exalted?: Jen Gorise a Kaču, kteří působili velmi dobře v černé ruce a podíleli se na jejím chodu. Ještě Matyldu. Lidi od vás co jsem potkával na twinstaru, ale nikoho nijak blíže. Neměl jsem potřebu hledat jiné guildy či lidi, když fungovala černá ruka a progres na 10 a 25 raidech a lidi byly aktivní.
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Jmenuji se Zbyněk a pocházím z jižní Moravy, oblast Kyjovska. Deset roku uz žiji v Praze. Pracuji v bance, pevná pracovní doba. Takže k wow se v pracovní dny dostávám kolem 18 až 19 hodiny a zůstávám dokud je třeba v pracovní dny cca pulnoc az 1ranní. Víkendy cca od tej 17hodiny, dle návratu domu z reálného života. Mezi mé zaliby patří focení, beagle a wow. Beagle a focení hlavně o víkendech přes den. Rád chodím i posedět z přáteli do hospůdky či nějaké party a akce. Wow je další zaliba, které sem propadl. Jak v hraní tak i poznaní lidí osobně. V Černé ruce jsem dále organizoval dva úspěšné srazy na Moravě, kam dorazily lide z cele ČR i Slovenska. A byl jsem rád, že sem poznal plno výborných lidi i osobně, ikdyž aktivně nehraji nebo hraji jinde v guildach či na ofiku.

Děkuji Laine

Laine
Knight
Knight

Počet príspevkov : 84
Join date : 06. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Laine - Priest - Prijatý Empty Re: Laine - Priest - Prijatý

Příspěvek  Koty Tue Sep 06, 2011 9:25 pm

Shadow priest by se hodil. PRO
Koty
Koty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 2631
Join date : 21. 12. 08
Age : 32
Bydlisko : Rožnov pod Radhoštěm

Návrat nahoru Goto down

Laine - Priest - Prijatý Empty Re: Laine - Priest - Prijatý

Příspěvek  Vrabko Tue Sep 06, 2011 9:42 pm

PRE
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Laine - Priest - Prijatý Empty Re: Laine - Priest - Prijatý

Příspěvek  JudgeDeath Tue Sep 06, 2011 10:59 pm

Koty napsal:Shadow priest by se hodil. PRO

spis by se hodil holy/disco,aby mohli nasi shadow priesti tocit shadow Very Happy

a ja jsem pro Wink

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Laine - Priest - Prijatý Empty Re: Laine - Priest - Prijatý

Příspěvek  fidget Tue Sep 06, 2011 11:09 pm

Přijat
Vyhledej si mě ve hře o inv nebo napiš někomu z vedení


Lock a přesun prosím
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Laine - Priest - Prijatý Empty Re: Laine - Priest - Prijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru