Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Foliaa - Druid - Neprijatý

+6
Vip
fidget
Vrabko
Gigant
JudgeDeath
Foliaa
10 posters

Goto down

Foliaa - Druid - Neprijatý Empty Foliaa - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Foliaa Wed Aug 31, 2011 2:14 pm

[WoW]
Nick: Foliaa
Level: 80 inak by som si prihlášku nepísal Smile
Zameranie (PvP/PvE): PVE určite, ale niekedy treba aj zmenu a skočím si nejaké to PVP. Ale preferujem PVE.
Class: Druid
Profky: Zvitkár 440 a Trhač kvetín 450
Jaké máš zkušenosti s touto class?: hrám druidka od kedy hrávam wowko, na rôznych serveroch a poznám spell-rotáciu veľmi dobre

Talenty: Balance - sovička / Resto - stromček
Staty: intel - 1183, spirit - 784, bonus dmg - 2332, hit - 240, crit - 32,57%, haste - 171
Zkušenosti v dungoch: Poznám všetky HC, Naxx taktiky ovládam, OS, EOE, VOA, UD - na všetkých bossov poznám taktiku okrem Algalona, čiže všetky wotlk duneony na tomto serveri ovládam Smile
Jak dlouho hraješ WoW: wowko hrávam odkedy mám doma internet, takže +-6 rokov Smile mal som pauzičku tak asi 2 roky medzi tým, a potom som počul o twinstare keď ešte bolo TBC tak som začal znova a hrám prakticky doteraz Smile
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): GS mám v sovičke 4634 a na stromček mám menej, hlavne pvp equip ale tak nie je problém ak bude treba dobrať equip aj na stromček. Na sovu mám full epic item lvl 213+.Všetko ogemované a oenchantované samozrejme Smile

Předcházejicí guilda/y: bol som v Drunken Hamsters no guilda začala byť neaktívna a tým pádom nedokázali poskladať ani desiatku.
Důvod odchodu z předcházející guildy: ako som už napísal guilda stratila svoj šmrnc Smile

[Real Informace]
Věk: 21 rokov
Znáš někoho z Exalted?: Nepoznám nikoho ale dúfam, že čoskoro spoznám Smile
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): V prvom rade chcem dodať, že wowko mám ako zábavu nie ako hlavnú prioritu v mojom živote Smile ale trávim online dosť veľa času, vždy keď je možnosť. Pridal som do prihlášky profky, dúfam že vám to nevadí Smile Chodím na vysokú školu do Brna. Na akú je tajné, to prezradím až keď budem členom Razz Čas na raidy si často dokážem zariadiť takže mi to je prakticky jedno kedy sa bude chodiť. Som slovák ako ste si mohli všimnúť. Bývam v dedinke neďaleko Prievidze. Chodievam dosť často na bike keď je vonku pekne. Asi by som touto vetou skončil a ak má niekto dotaz stačí sa opýtať. Smile HF

Foliaa
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 31. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Foliaa - Druid - Neprijatý Empty Re: Foliaa - Druid - Neprijatý

Příspěvek  JudgeDeath Wed Aug 31, 2011 2:58 pm

proti...sov mame dost a navic mas prihlasku i u TFC a tam vemou i lamu balance,protoze ho nutne potrebujou,tak bb

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Foliaa - Druid - Neprijatý Empty Re: Foliaa - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Foliaa Wed Aug 31, 2011 3:05 pm

tak u TFC mam prihlasku lebo hladam nejaku aktivnu guildu...osobne som proti nim zaujaty pocul som na nich len zle ohlasy...radsej by som siel k vam urcite. A to ze je ich dost...CbR nikdy nie je dost Smile

Foliaa
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 31. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Foliaa - Druid - Neprijatý Empty Re: Foliaa - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Gigant Wed Aug 31, 2011 3:43 pm

Je slušnost nepodávat si zároveň přihlášky do více gild aby sis pak jako pán mohl vybírat když tě náhodou vezmou všude, stejně se to obvykle provalí, enjoy TFC...PROTI

Gigant
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 649
Join date : 25. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Foliaa - Druid - Neprijatý Empty Re: Foliaa - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Foliaa Wed Aug 31, 2011 3:53 pm

Nevidim dovod preco by to malo byt zle...zijem v slobodnom svete a mam pravo na rozhodnutie nie? Smile

Foliaa
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 31. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Foliaa - Druid - Neprijatý Empty Re: Foliaa - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Gigant Wed Aug 31, 2011 4:01 pm

Foliaa napsal:Nevidim dovod preco by to malo byt zle...zijem v slobodnom svete a mam pravo na rozhodnutie nie? Smile

Pochopitelně. Nikdo ti nebere právo dát si přihlášku do všech gild serveru zároveň, a stejně tak jako ve svobodném světe za svá rozhodnutí neseš odpovědnost. A z našeho pohledu z toho vyplývá jen jedno, a to sice že nemáš zájem o naší gildu ale o jakoukoliv gildu která něco dává. To není dobrý předpoklad pro hráče které chceme. Doufám že je ti to jasnější Smile

Gigant
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 649
Join date : 25. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Foliaa - Druid - Neprijatý Empty Re: Foliaa - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Vrabko Wed Aug 31, 2011 4:01 pm

TO je problem ze ani TFC Ťa nechce Smile ....
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Foliaa - Druid - Neprijatý Empty Re: Foliaa - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Foliaa Wed Aug 31, 2011 4:04 pm

Gigant to vyjadrenie prijimam a mas pravdu, z kazdej strany je moznost to pravo na rozhodnutie uplatnit Smile
a este chcem dodat ten fire clan ma nejako moc netrapi Smile

Foliaa
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 31. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Foliaa - Druid - Neprijatý Empty Re: Foliaa - Druid - Neprijatý

Příspěvek  fidget Wed Aug 31, 2011 6:49 pm

Za Bala Proti. Počkej si na vyjádření heal leadra, jestli tě vezme jako strom
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Foliaa - Druid - Neprijatý Empty Re: Foliaa - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Vip Thu Sep 01, 2011 8:51 am

prihlaska na dvou mistech me nikterak nelaka k tomu se o tebe prat. Jak jiz bylo receno, kdo ma opravdu zajem jit sem, poda si tu prihlasku a vycka verdiktu, nebuduje si hned zadni vratka. Nicmene to ted vynecham.

Stromek by se mi docela i hodil. Ale schopny a aktivni.
Jak jsi na tom s casem pa - po 19-23.
Jaky pouzivas addony a jak jsi na tom s netem a compem. Dale bych rad videl tvuj restogear a prohodil s tebou par slov nez se rozhodnu.

Zkus odpovedet a pak me ulovit ve hre.
Vip
Vip
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 469
Join date : 04. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Foliaa - Druid - Neprijatý Empty Re: Foliaa - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Stejk Thu Sep 01, 2011 9:53 am

Proti Hráč pro kterého gilda ztratila šmrnc (a za to dá smajlíka... super). Znám gearscore, ale nedočtu se co dělal pro to, aby gilda šmrnc měla. Přihláška do více gild je logický krok pro toho, kdo nehledá nic konkrétního. Všechny gildy určité úrovně jedou tím samým směrem a kdo se chce svézt, nemusí řešit detaily. Tohle není typ hráče, na kterého bych vsadil a pokud jimi hodláte plnit tuhle, ztrácíte pro mě šmrnc Smile. Tomu nadkritickému počtu smajlíků jaksi nevěřím.

Jo a CLka... když jeden napíšete "ne moonkina nepotřebuji" a druhý "...možná že heal by šel" hádejte co vám odkývá hráč, a co pro něj nebude problém. Main spec je prostě main a řešte přihlášku podle něj. Off je odpočinková zábava.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Foliaa - Druid - Neprijatý Empty Re: Foliaa - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Tasik Thu Sep 01, 2011 12:05 pm

a me se ty smajliky libi aspon je to barevnejsi :-D


kazdopadne za Tvuj main spec evidente potreba nejsi - Tvuj offspec nemas ogearovany a pouzivas ho spise do PvP..... mozna by to chtelo vzit ho na nejakeho bosse v uld a vyzkouset jako heala - tam se ukaze, co dokaze (oooOO basnicka ledvina ono se to rymuje) ... S healem je posledni dobou problem a dalsi strom by to dokazal vyresit .

Nevim proc resite prihlasku u vic guild najednou - kdo z vas jste na vysoke - podavali jste si jen jednu prihlasku, nebo jste si to posichrovali na vice misteh - prijde mi to logicke a rozumne ......


za me jedno male TEST

Tasik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 585
Join date : 29. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Foliaa - Druid - Neprijatý Empty Re: Foliaa - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Vrabko Thu Sep 01, 2011 12:29 pm

Co sa týka stromkov neco mi vraví, že sa vráti späť YETTY rendeer
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Foliaa - Druid - Neprijatý Empty Re: Foliaa - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Yetty Thu Sep 01, 2011 12:55 pm

Vrabko napsal:Co sa týka stromkov neco mi vraví, že sa vráti späť YETTY rendeer
stay tuned Smile
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Foliaa - Druid - Neprijatý Empty Re: Foliaa - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Foliaa Thu Sep 01, 2011 1:02 pm

Vip napsal:prihlaska na dvou mistech me nikterak nelaka k tomu se o tebe prat. Jak jiz bylo receno, kdo ma opravdu zajem jit sem, poda si tu prihlasku a vycka verdiktu, nebuduje si hned zadni vratka. Nicmene to ted vynecham.

Stromek by se mi docela i hodil. Ale schopny a aktivni.
Jak jsi na tom s casem pa - po 19-23.
Jaky pouzivas addony a jak jsi na tom s netem a compem. Dale bych rad videl tvuj restogear a prohodil s tebou par slov nez se rozhodnu.

Zkus odpovedet a pak me ulovit ve hre.

Takze Tasikov nazor na prihlasky sa mi paci. Povedal som narovinu aj ze radsej by som siel sem takze nevidim problem.
Schopny som si myslim a aj aktivny. cez vikendy obcasza priatelkou ale cez tyzden o tom case nie je problem.
Addony mam x-pearl deadly boss mod do raidu. Net mam stabilny a comp mam dvojrocny takze tiez v pohode. Moj resto equip spociva v balance equipe len s drobnymi zmenami na tom by som musel popracovat a dobrat nejaky equip na haste ale tak to by sa po par raidoch spravilo si myslim Smile talenty som uz prerobil na PVE takze pvp stromcek uz nie je Smile

Foliaa
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 31. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Foliaa - Druid - Neprijatý Empty Re: Foliaa - Druid - Neprijatý

Příspěvek  JudgeDeath Thu Sep 01, 2011 1:18 pm

Yetty napsal:
Vrabko napsal:Co sa týka stromkov neco mi vraví, že sa vráti späť YETTY rendeer
stay tuned Smile
o.O

jinak stale proti.Takovyho cloveka nechci v guilde.

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Foliaa - Druid - Neprijatý Empty Re: Foliaa - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Ungoliath Sun Sep 11, 2011 4:32 pm

Proti

Ungoliath
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 131
Join date : 07. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Foliaa - Druid - Neprijatý Empty Re: Foliaa - Druid - Neprijatý

Příspěvek  fidget Sun Sep 11, 2011 11:24 pm

Nepřijat
hodně štěstí jinde


Lock a přesun prosím
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Foliaa - Druid - Neprijatý Empty Re: Foliaa - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru