Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Errorek - Prijatý

5 posters

Goto down

Errorek - Prijatý Empty Errorek - Prijatý

Příspěvek  erroreKk Mon Oct 06, 2008 8:11 pm

[WoW]
Nick:Errorek
Class:Druid(Feral)
Jaké máš zkušenosti s touto class?:S Druidem působím asi už rok, jinak zkušenosti střední , Považuju se hlavne za DMG.Jinak k této otázce nevím co víc dodat Smile
Level:70
Talenty: Feral Combat (47 points)

5/5 Feral Aggression
3/3 Feral Instinct
2/2 Brutal Impact
3/3 Thick Hide
2/2 Feral Swiftness
1/1 Feral Charge
3/3 Sharpened Claws
3/3 Predatory Strikes
2/2 Primal Fury
2/2 Savage Fury
1/1 Faerie Fire (Feral)
5/5 Heart of the Wild
3/3 Survival of the Fittest
3/3 Primal Tenacity
1/1 Leader of the Pack
2/2 Improved Leader of the Pack
5/5 Predatory Instincts
1/1 Mangle

Restoration (14 points)

5/5 Improved Mark of the Wild
5/5 Furor
3/3 Natural Shapeshifter
1/1 Omen of Clarity

Zkušenosti:Dlouhé působení V AoD a Be Corrupted.Dobré zkušenosti s tankováním různých instancí... + dobrý dmg... WoW hrávam deně tak 5 hodin , o víkendech je to něco kolem 6-8 hodin. Jinak co se týče raidů nejčastěji jsem působil na Kara,Hyjal trash,ZA ....
Jak dlouho hraješ WoW?:1 a půl roku
Předcházejicí guilda/y:Viz Zkušenosti : AoD(Angels of Death),Be corrupted.
Equip:(zde se pokuste co nejvýstižněji popsat kvalitu svého equipu, např. množství epic itemů apod.)
Budu upřímný , můj equip uplně dobrý není , ale snažim se ho co nejefektivněji rozvíjet(hlavně sbíráním honorů) Vetšina itemů je bohužel jestě v rozmezí lvlu 68-70. Ale equip se snažím rozvíjet co nejefektivněji. V blízke budoucnosti budu vlastnit Shouldery za honory, a mam vyhlídnuté dalši itemy z Hall of Legends na které šetřím. Mám povětšinou Modré itemy , sem tam nejaká ta zelenka , ale ujišťuju vás že se jich snažím co nejrychleji zbavit :-) .Ovšem do Exalted nechci jen kvůli lepšímu Equipu ale taky kvůli hodně dobrým hráčům od kterých se chci co nejvíc naučit.

Důvod odchodu z předcházející guildy:
AoD se rozpadla , snažil sem se ji znovu nahodit , také sem zůstal jeden z posledních , a z Be Corrupted sem odešel, protože sem si s touto guildou moc nerozuměl.
[Real Informace]
Věk:19
Znáš někoho z BL?:Bohužel ne
Pár věcí o sobě:Sem hodně společenský, vystudovaný z programového vybavení , studujíci na vysoké škole , mezi mé záliby patří hlavně počítače a parašutismus ....
Edit:Jinak neviděl jsem tu odstavec kam toto napsat , tak to napíšu jako přílohu : Hp = 9500 normal , v bearovi 12000, Armor(bear) = 12000 , Crit Chance = 31.12 % , Hit Rating = 56 , Dodge = 31.54 % , Atack power v cat = 2235
Ps : Pokud Talenty Jakým Koliv Způsobem NEVYHOVUJI !!! velmi rád je poupravím podle představ Guildy x)

ToŤ asi vše , když bude něco v nepořádku , rád poupravim x)


Naposledy upravil erroreKk dne Mon Oct 06, 2008 9:47 pm, celkově upraveno 1 krát
erroreKk
erroreKk
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 241
Join date : 06. 10. 08
Age : 35
Bydlisko : Karlovy Vary

Návrat nahoru Goto down

Errorek - Prijatý Empty Re: Errorek - Prijatý

Příspěvek  BlackRider Mon Oct 06, 2008 9:46 pm

Další feral co se hlásí. Jako jeden z nich můžu říct že HP a dodge má stejné jako já. Armor o 2k nižší. Talenty podobné. Na modro-zelený equip fajn. Pěkná přihláška.

Ale budu upřímný : Feralové jsou 3 (2akitvní), pokud nabereme oba co si podali přihlášku, bude problém s lootem. Taky nejsem v Exalted kvůli zlepšení equipu, ale když už obětuju 25-tkám čas, byl bych rád když jedno za čas něco lootnu. A při 5 feralech to bude fakt velký problém, hlavně při tankovacím gearu protože 3-4 z toho jsou tankové (u mně není problém udělat se dmg, a udělám to moc rád, kvůli PvP i kvůli guildě).

Nechám to na stejkovi

BlackRider
Knight
Knight

Počet príspevkov : 84
Join date : 31. 08. 08
Age : 29
Bydlisko : Třinec

Návrat nahoru Goto down

Errorek - Prijatý Empty Re: Errorek - Prijatý

Příspěvek  erroreKk Mon Oct 06, 2008 9:52 pm

BlackRider napsal:Další feral co se hlásí. Jako jeden z nich můžu říct že HP a dodge má stejné jako já. Armor o 2k nižší. Talenty podobné. Na modro-zelený equip fajn. Pěkná přihláška.

Ale budu upřímný : Feralové jsou 3 (2akitvní), pokud nabereme oba co si podali přihlášku, bude problém s lootem. Taky nejsem v Exalted kvůli zlepšení equipu, ale když už obětuju 25-tkám čas, byl bych rád když jedno za čas něco lootnu. A při 5 feralech to bude fakt velký problém, hlavně při tankovacím gearu protože 3-4 z toho jsou tankové (u mně není problém udělat se dmg, a udělám to moc rád, kvůli PvP i kvůli guildě).

Nechám to na stejkovi
Edituju že já na Tankování moc nejsem , spíše aplikuju Dmg a ohledně lootu nemusí být žadný problém , budu hodně vstřícný , nechci k vám kvůli itemům ale učit se od vás, chodit s váma raidy a loot se mě nemusí popřípadně vůbec týkat... jak říkam chci do vaší guildy Sbírat zkušenosti NE ITEMY ( na ty jsi můžu našetřit honory ) x), Ps : Díky za pochvalu přihlášky ... Dal sem si s ní taky dost práce x)


Naposledy upravil erroreKk dne Mon Oct 06, 2008 9:54 pm, celkově upraveno 1 krát
erroreKk
erroreKk
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 241
Join date : 06. 10. 08
Age : 35
Bydlisko : Karlovy Vary

Návrat nahoru Goto down

Errorek - Prijatý Empty Re: Errorek - Prijatý

Příspěvek  BlackRider Mon Oct 06, 2008 9:54 pm

Ok, v tom případě no problem... U nás je pár dobrých LW, co ti může ucraftit věci.


Naposledy upravil BlackRider dne Mon Oct 06, 2008 10:25 pm, celkově upraveno 1 krát

BlackRider
Knight
Knight

Počet príspevkov : 84
Join date : 31. 08. 08
Age : 29
Bydlisko : Třinec

Návrat nahoru Goto down

Errorek - Prijatý Empty Re: Errorek - Prijatý

Příspěvek  erroreKk Mon Oct 06, 2008 9:55 pm

BlackRider napsal:Ok, v tom případě no problem... U nás je pár dobrých LW, co ti můžeš ucraftit věci.
Díky za vstřícnost X) abych pravdu řekl to jsem ani nečekal x)
erroreKk
erroreKk
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 241
Join date : 06. 10. 08
Age : 35
Bydlisko : Karlovy Vary

Návrat nahoru Goto down

Errorek - Prijatý Empty Re: Errorek - Prijatý

Příspěvek  Stejk Tue Oct 07, 2008 12:27 am

No už sice nejsem CL za druidy, ale stále mám pocit, že za ně hraju. Ferala do gildy bych bral. Většinou jsem v raidu jediný druid a navíc resto, někdy je tam Black, nebo Martys. Taky se mi líbí tvá přihláška a mám z ní pocit, že jednám s rozumným člověkem a takoví u mě mají vždy přednost před skillery s full epic.

Jako raidleader to ale vidím trochu jinak. V gildě máme velmi silný mele DMG a do instancí jako SSC, EyE a Hyjal si budu VELMI vybírat. Pochybuji, že bys u nás byl dlouho zelenomodrý, ale musím jednat férově. Postup je "70 lvl - BoJ - pak možná Exalted". Máš EQ na úrovni čerstvé 70. Potřebuješ jezdit 5 man hero dungy a nakupovat a nakupovat. Velmi rád bych do velkých raidů a progres raidů bral každého (obvzlášť druida), ale není to možné. Myslím že s trochou štěstí bys s lepší partou ustál Karazan, ale to je tak vše. Nemá smysl hledat u nás zkušenosti v raidech kde bys vlastně ještě neměl být. Navíc na harvení honorů a BoJ nepotřebuješ naši gildu.

Nerad bych tě odmítl, ale s klidným svědomím nemůžu být ani pro tvůj nábor. Ve tvůj prospěch hraje to, že potřebujeme tvůj class a taky to že vypadáš povahově blízký našim lidem. Co ale tvé postavě pomůže nejvíc, získáš i bez naší podpory. Rád bych abys získal napřed nějaký pořádný EQ z profesí a BoJ. V raidu nerad vidím lidi s EQ za honory, ale snesu to pokud má smysl. Až budeš mít nějaký základ, rád tě potkám ve hře a můžeme uvažovat nad přijetím. Přeju si aby to netrvalo dlouho.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Errorek - Prijatý Empty Re: Errorek - Prijatý

Příspěvek  Amigo^ Tue Oct 07, 2008 1:16 am

Stejku, osobně jsem pro... Já i např. Blackdruid jsme byli přijati s podobným EQ a podívej, kam se pomalu dostáváme ... Grup co chodí Kara je stále dost, momentálně je to nejvíce progresující instance. Jeví se mi jako fajn inteligentní a naskillovaný hráč. Ne EQ, ale rozumem a schopností hrát hru.

Rozmysli si to ještě, prosím.
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 34
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Errorek - Prijatý Empty Re: Errorek - Prijatý

Příspěvek  Arranion Tue Oct 07, 2008 1:16 am

Stejk napsal:V raidu nerad vidím lidi s EQ za honory, ale snesu to pokud má smysl.
len by som chcel podotknut vynimku ze pvp itemy pre ferala su dobre aj do pve koli survivabilite na ktoru sa zameriavaju pvp hraci, coz sa hodi off tankovi
Arranion
Arranion
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 472
Join date : 05. 08. 08
Age : 36
Bydlisko : Home is where the Hearthstone is.

Návrat nahoru Goto down

Errorek - Prijatý Empty Re: Errorek - Prijatý

Příspěvek  Stejk Tue Oct 07, 2008 1:33 am

Nechám si to projít hlavou. Je třeba abys mě kontaktoval ve hře.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Errorek - Prijatý Empty Re: Errorek - Prijatý

Příspěvek  erroreKk Tue Oct 07, 2008 1:32 pm

Všem díky za odpovědi , Stejku dneska te kontaktuju , ve friend listu te mam tak si pockam az bude on x)
erroreKk
erroreKk
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 241
Join date : 06. 10. 08
Age : 35
Bydlisko : Karlovy Vary

Návrat nahoru Goto down

Errorek - Prijatý Empty Re: Errorek - Prijatý

Příspěvek  erroreKk Tue Oct 07, 2008 7:51 pm

Stejk napsal:Nechám si to projít hlavou. Je třeba abys mě kontaktoval ve hře.
Stejku dneska si nebyl ani jednou on , tak jak to se mnou vidis
erroreKk
erroreKk
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 241
Join date : 06. 10. 08
Age : 35
Bydlisko : Karlovy Vary

Návrat nahoru Goto down

Errorek - Prijatý Empty Re: Errorek - Prijatý

Příspěvek  Stejk Tue Oct 07, 2008 7:54 pm

Ve 20:00 budu on a budu řešit gildovní záležitosti. Pokusím se tě v tu dobu potkat.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Errorek - Prijatý Empty Re: Errorek - Prijatý

Příspěvek  Stejk Tue Oct 07, 2008 9:37 pm

Na dobu testovacího období byl přijat. Jedná se o vyjímku. Členství v gildě je podmíněno rychlým náborem kvalitního EQ.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Errorek - Prijatý Empty Re: Errorek - Prijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru