Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ysora - Hunter - Prijatý

3 posters

Goto down

Ysora - Hunter - Prijatý Empty Ysora - Hunter - Prijatý

Příspěvek  Ysora Sat Aug 06, 2011 12:45 am

[WoW]
Nick:Ysora
Level:80
Zameranie (PvP/PvE):PvE ale sem tam si taky zajdu nejake BG nebo arenku kdyz je cas...
Class:Hunter
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Za huntera hraju skoro 2roky. Za tuto dobu jsem si vyexpil tohoto huntera s nejakymi prestavkami. Zkusenosti za tu dobu jsem pobral snad dostacujici . Prostridal jsem vsechny talenty takze neni probem prehodit talenty, i kdyz za BM jsem moc raidy nechodil a tedka to zkousim kdyz chodim treba naxxu.

Talenty:Talenty mam Main Marksmanship 11/53/7 a jako druhe mam tedka BM 56/15/0 ale jak uz jsem rikal muzu klidne prehodit na Survu neni problem...
Staty: Ap 5218, Agi 1402, Crit. 36,25 ,Hit cap mam (12% az se stydim ze je toho tolik nejde se toho zbavit), Speed 2,35, HP 19k Mana 12k
Zkušenosti v dungoch:Celkem slusne snad vse co dotedka muze Twinstar nabidnout krom Algalona a radsi bych si jeste parkrat prosel yogga jinak znam vse (Voa,Naxx,EoE,OS +3 10/25 a ten ulduar krom tech dvou bossu)
Jak dlouho hraješ WoW: Hraju wow pul roku potom co zacal Twinstar s mensima prestavkama ale hral a progresoval jsem tady od TBC po predelani na WotLK jsem si dal mensi pauzu a jsem zase tady.. jsem verny Twinstaru no Wink K wowku me pritahl kamarad ktery uz prestal hrat ,coz je skoda.
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.):No pro mm je bozi vyhoda z T8,5 mam alespon 1. vyhodu, prevazne UD eq 10/25 a nejake naxxovky + Greatnesku na agi... Jinak eq muzu ukazat ingame.

Předcházejicí guilda/y: Byl jsem u Hordy.... tam jsem byl v guilde Fair Play ... odkud Vetsina uvedomelich lidi leavla a zalozila si svou guildu Last Hope kde jsme dosli na Ud10 po vezaxxe, UD25 jsme chodili dve spojene guildy parkrat prez ty prazdniny. ale nakonec rozpad
Důvod odchodu z předcházející guildy:Fair Play kde byli velke neshody s GuM a hlavne raidovani kdy lidi necetli taktiky atp. + GuM delal pravy opak toho jak se guilda jmenovala Wink a u Last Hope , guilda dlouho nevydrzela protoze jsme neskladali moc 25m jen s worldem + jedna slecna ktera nam nakonec rozvratila guildu...

[Real Informace]
Věk: 16
Znáš někoho z Exalted?:Nekoho poznam prez kamose ale jinak se s nikym neznam....
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): No jsem 16lety synek ktery si rad zahraje wow pro zabavu a rad si pri tom pokeca s lidmi . Jsem z Karvine rad sleduji hokej hlavne dojizdim do trince Wink... WoW hraji hlavne pro pobaveni ne proto abych se s nekym hadal , ale i presto dokazu zadrzet chladnou hlavu a zdrzet s eblbych poznamek Wink K ali jsem presel protoze jsem tady zacinal . Ale po te co kamarad ktery me dotahl k wowku prestal hrat jsem presel k horde ale "doma je doma" xD . Tak jsem jsem zase tu. Hraval jsem i za druida ale toho uz nevlastnim.

Ysora
Scout
Scout

Počet príspevkov : 2
Join date : 06. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Ysora - Hunter - Prijatý Empty Re: Ysora - Hunter - Prijatý

Příspěvek  fidget Mon Aug 08, 2011 11:32 pm

Hm hm, huntrů máme celkem dost. Můžeš raidovat skoro každej den od 19:00 do 23:00 a otázka od Andriho: Jsi klicker nebo binder?
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Ysora - Hunter - Prijatý Empty Re: Ysora - Hunter - Prijatý

Příspěvek  Ysora Fri Aug 12, 2011 6:08 pm

Raidovaci cas vyhovuje bez problemu snad az na dny kdy nejsem doma... A pro Andriho....mno jak se to veme spise binduju nez klikam Wink

A omlouvam se ze odepisuju takhle pozde ... byl jsem na dovolene Wink

Ysora
Scout
Scout

Počet príspevkov : 2
Join date : 06. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Ysora - Hunter - Prijatý Empty Re: Ysora - Hunter - Prijatý

Příspěvek  fidget Sun Aug 14, 2011 11:20 pm

Ok test ukáže. Napiš si o inv někomu z vedení guildy
Přijat.

fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Ysora - Hunter - Prijatý Empty Re: Ysora - Hunter - Prijatý

Příspěvek  Vrabko Fri Aug 19, 2011 2:25 pm

prijatý už týžden, lock a presun pls.
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Ysora - Hunter - Prijatý Empty Re: Ysora - Hunter - Prijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru