Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Guinever+Mushroomx (galoth+henki) - Zrušené

+5
Vip
Koty
Amnesty
noger
henki
9 posters

Goto down

Guinever+Mushroomx (galoth+henki) - Zrušené Empty Guinever+Mushroomx (galoth+henki) - Zrušené

Příspěvek  henki Fri Jul 29, 2011 8:36 pm

[WoW]
Nick:Mushroomx
Level:80
Zameranie (PvP/PvE):No momentálně PvP jelikož jsem bez guildy, ale jinak normálně full PvE.
Class:Priest
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Priesta jsem koupil asi před půl rokem. Učil mně jeden nejmenovaný priest a myslím si, že teď už toho priesta ovládám na slušné ůrovni. Každopádně bude lepší to ješte testnou od zkušenějších priestu Smile.

Talenty:Shadow
Staty:SP 2472 | Kritika 11.00% | Haste 580 | Hit rating 226 (self buffed)
Zkušenosti v dungoch:Znám Naxx, OS, VoA, EoE + ulduar po mimirona bez HM.
Jak dlouho hraješ WoW: od 20.6.2010 do dnes.
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.):Epické itemy mám všechny. Pár už jich je z UD.

Předcházejicí guilda/y: No Remorse
Důvod odchodu z předcházející guildy: Nevím jestli to tady rozepisovat. Napíšu to tady stručně .... nevyhovovalo mi novodobé GuM. Kdyby to někdo chtěl vysvětlit tak s ním klidně o tom mužu pokecat. Měl jsem přihlášku u Černé Ruky, ale nejraději bych se dostal do Exalted skrz toho že už tu mám nějáké kámoše.

[Real Informace]
Věk:17
Znáš někoho z Exalted?:Znám dost lidí .... nebudu vypisovat všechny ... ti co mně znají tak ví.
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Bydlím v Třinci. Studuju Bilingvální(jazykové) Gymnázium v Čadci. Před dvěmi lety jsem skončil s Hokejem, který jsem hrál 8 let no a momentálně hraju Tenis. O volném čase si rád zajezdím na kole nebo zahraju basket a samozřejmě zapařím wow Smile.
(PS: Možná mně pár lidí zná pod nickem Henki)

Protože hrávame už rok spolu v jedné gildě, rozhodli jsme se že si podáme přihlašku společně.

Nick:Guinever
Level:80
Zameranie (PvP/PvE):PvE, ale neříkam že jednou za uherský rok si pvp neskočím
Class:Druid
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Cca 6 měsíců na 80 lvl, předtím protože to byl alt tak jsem ho dlouho expil.

Talenty:Resto
Staty:SP 1785 | Haste 7,17% | Spirit 1065 | Crit 13,98%
Zkušenosti v dungoch:Znám Naxx, OS, VoA, EoE, Ulduar asi po Mimirona (HM jsem ještě nikdy nebyl)
Jak dlouho hraješ WoW: cca 2 - 3 roky ani sam nevím
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.):Naxx 25 + 2x UD 25


Předcházejicí guilda/y: No Remorse
Důvod odchodu z předcházející guildy: Nechce se mi to rozepisovat a nechci na nikoho vrhat špatné světlo. Pokuď bude nutné osobně to vysvětlím.

[Real Informace]
Věk:27
Znáš někoho z Exalted?:Znal jsem hromadu lidí z exalted z dob TBC + pár lidi z doby WOTLKU, nebudu jmenovitě rozepisovat ať se na mě někdo nenaštve že jsem ho zapoměl.
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie):Bydlím v Brně, pracuju ve statním podniku (bohužel).
PS: Ano uznávam že je toho celkem málo, ale nerad se rozepisuju a lidi kteří mě znají ví.
PPS: Sice za tu postavu nehrávám, ale mám alta hunta jmenem Galoth -).



henki
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 29. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Guinever+Mushroomx (galoth+henki) - Zrušené Empty Re: Guinever+Mushroomx (galoth+henki) - Zrušené

Příspěvek  noger Fri Jul 29, 2011 11:12 pm

Musel som to premazat, ze vraj zhadzujem ine guildy Sad


Naposledy upravil noger dne Sat Jul 30, 2011 12:52 am, celkově upraveno 2 krát (Reason for editing : Musel som to premazat, ze vraj zhadzujem ine guildy :()
noger
noger
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 103
Join date : 04. 10. 09
Age : 30
Bydlisko : Mam :)

Návrat nahoru Goto down

Guinever+Mushroomx (galoth+henki) - Zrušené Empty Re: Guinever+Mushroomx (galoth+henki) - Zrušené

Příspěvek  Amnesty Fri Jul 29, 2011 11:14 pm

PRO za oba dva.
Amnesty
Amnesty
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 439
Join date : 10. 04. 10
Age : 34
Bydlisko : Konec Světa..

Návrat nahoru Goto down

Guinever+Mushroomx (galoth+henki) - Zrušené Empty Re: Guinever+Mushroomx (galoth+henki) - Zrušené

Příspěvek  Koty Fri Jul 29, 2011 11:30 pm

Sem PRO Galotha, jako pro byvaleho clena.
Koty
Koty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 2631
Join date : 21. 12. 08
Age : 32
Bydlisko : Rožnov pod Radhoštěm

Návrat nahoru Goto down

Guinever+Mushroomx (galoth+henki) - Zrušené Empty Re: Guinever+Mushroomx (galoth+henki) - Zrušené

Příspěvek  Vip Sat Jul 30, 2011 8:52 am

Za Galotha PRO

problemy jsem s nim na TBC nemival, a restodruida bych docela uzivil.

v dobe prazdnin se hodi i dps v podobe shadowpriesta, ale co s nim pak ..?

je prihlaska koncipovana stylem "pouze oba nebo zadny ? "
Vip
Vip
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 469
Join date : 04. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Guinever+Mushroomx (galoth+henki) - Zrušené Empty Re: Guinever+Mushroomx (galoth+henki) - Zrušené

Příspěvek  Stejk Sat Jul 30, 2011 9:09 am

Moc nerozumím těm hrátkám s pojmem "bývalý člen." Bývalý člen se stává bývalým členem ze dvou důvodů. Buď odejde, nebo je kicknutý. To pro mě není moc kladný bod navíc.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Guinever+Mushroomx (galoth+henki) - Zrušené Empty Re: Guinever+Mushroomx (galoth+henki) - Zrušené

Příspěvek  henki Sat Jul 30, 2011 10:33 am

Vip napsal:Za Galotha PRO

problemy jsem s nim na TBC nemival, a restodruida bych docela uzivil.

v dobe prazdnin se hodi i dps v podobe shadowpriesta, ale co s nim pak ..?

je prihlaska koncipovana stylem "pouze oba nebo zadny ? "

Přihláška koncipovaná tímto stylem není. Jen jsme to spojili do jedné. Napiš si koho chceš a koho ne.

henki
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 29. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Guinever+Mushroomx (galoth+henki) - Zrušené Empty Re: Guinever+Mushroomx (galoth+henki) - Zrušené

Příspěvek  Glamdring Sat Jul 30, 2011 5:41 pm

PROTI nechapu proc bysme do guildy meli nabirat cizi alty....
Glamdring
Glamdring
Knight
Knight

Počet príspevkov : 76
Join date : 05. 05. 09
Bydlisko : Brno city

Návrat nahoru Goto down

Guinever+Mushroomx (galoth+henki) - Zrušené Empty Re: Guinever+Mushroomx (galoth+henki) - Zrušené

Příspěvek  Galoth Sat Jul 30, 2011 9:13 pm

Glamdring napsal:PROTI nechapu proc bysme do guildy meli nabirat cizi alty....

Glame tady o altech nikdo nemluví, akorát jsem použil i nick pod kterým mě většina lidí zná.

Galoth
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 17. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Guinever+Mushroomx (galoth+henki) - Zrušené Empty Re: Guinever+Mushroomx (galoth+henki) - Zrušené

Příspěvek  Glamdring Sun Jul 31, 2011 2:40 pm

Galoth napsal:
Glamdring napsal:PROTI nechapu proc bysme do guildy meli nabirat cizi alty....

Glame tady o altech nikdo nemluví, akorát jsem použil i nick pod kterým mě většina lidí zná.

Aha takze ty nemas postavu Galoth? A Henki postava taky neexistuje?
Glamdring
Glamdring
Knight
Knight

Počet príspevkov : 76
Join date : 05. 05. 09
Bydlisko : Brno city

Návrat nahoru Goto down

Guinever+Mushroomx (galoth+henki) - Zrušené Empty Re: Guinever+Mushroomx (galoth+henki) - Zrušené

Příspěvek  henki Sun Jul 31, 2011 2:53 pm

Mushroomx je main PVE s kterým se k vám hlásim. Henki je jen for fun PVP.

henki
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 29. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Guinever+Mushroomx (galoth+henki) - Zrušené Empty Re: Guinever+Mushroomx (galoth+henki) - Zrušené

Příspěvek  Koty Sun Jul 31, 2011 3:28 pm

Glame, rek bych, ze to ani u nas neni ojedinela zalezitost, ze si clovek udela z alta maina....
Koty
Koty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 2631
Join date : 21. 12. 08
Age : 32
Bydlisko : Rožnov pod Radhoštěm

Návrat nahoru Goto down

Guinever+Mushroomx (galoth+henki) - Zrušené Empty Re: Guinever+Mushroomx (galoth+henki) - Zrušené

Příspěvek  fidget Sun Jul 31, 2011 7:08 pm

Nejdřív se vyjádřim k henkimu. Máme 4x shadow priesty a z toho jsou dva aktivní a při posledním přijetí shadow priesta už jsem byl proti.Myslim, že by ses o prázdninách využil, ale po prázdninách by bylo podle mého názoru 5x shadow priestu příliš mnoho. Další mínus pro tebe je, že kupované postavy nabíráme málo (za postavu se lépe naučíš, když jí naexpíš a né když ji koupíš). Samozdřejmě tě znám dost dlouho a vim, že jsi v pohodě, ale myslim si, že pro tuto chvíly jsem zatím proti a z mého pohledu bych počkal na září. Kdyžtak bych počkal do středy jak si to promyslím, ale zatím jsem bohužel proti. Musim se hlavně rozhodnou jestli vezmu dalšího shadow priesta a pak kterého tak vydrž Smile

Co se Galotha týče, tak se taky vyjádřim ikdyž u healeru se nevyjadřuju. Galotha znám už od dob TBC, kdy jsme bylo přes rok v jedné guildě. Neber to Galothe, že na tebe tahám špínu, ale myslim, že jsme tě přijali 3x a ty jsi vždy tak po měsíci odešel, jelikož ti chyběli staří známí a chyběli ti kamarádi z tvé guildy. A proto si kladu otázku: Co když se to opět bude opakovat. Jinak zaráží mě, že se nehlásíš sem s hunterem, ale s altem. Kdybych to bral jako nezávislí člověk tak jsem Proti, pač jsi dostal šanci 3x, ale jako tvuj starý kamarád jsem Pro = Vipe je to na tobě Smile
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Guinever+Mushroomx (galoth+henki) - Zrušené Empty Re: Guinever+Mushroomx (galoth+henki) - Zrušené

Příspěvek  Vip Wed Aug 03, 2011 9:11 am

Guinever (Galoth)
Promysli jak na tom jsi se svym casem v raid time. Pokud dojdes k tomu ze jsi schopen byt alespon 4/7, tak me sezen ve hre.


Pri kladnem zodpovezeni stejneho dotazu, doporucuji nabrat i Houbicku. Posledni dobu vetsinou kradu shadowpriesty do healu tak at tam nejaky zbude.
Vip
Vip
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 469
Join date : 04. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Guinever+Mushroomx (galoth+henki) - Zrušené Empty Re: Guinever+Mushroomx (galoth+henki) - Zrušené

Příspěvek  fidget Wed Aug 03, 2011 2:57 pm

Vipe sejdem se ve hře a domluvíme se
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Guinever+Mushroomx (galoth+henki) - Zrušené Empty Re: Guinever+Mushroomx (galoth+henki) - Zrušené

Příspěvek  Galoth Thu Aug 04, 2011 6:45 pm

Vip napsal:Guinever (Galoth)
Promysli jak na tom jsi se svym casem v raid time. Pokud dojdes k tomu ze jsi schopen byt alespon 4/7, tak me sezen ve hre.


Pri kladnem zodpovezeni stejneho dotazu, doporucuji nabrat i Houbicku. Posledni dobu vetsinou kradu shadowpriesty do healu tak at tam nejaky zbude.

Rád bych se vrátil do exalted, ale bohužel včera jsem se v práci dozvěděl, že mi mění pracovní zařazení. A jelikož budu zařazen do dvojsměného provozu + různé střídaní směn, které nejde planovat dopředu. Takže bych byl rád, kdybych mohl svojí přihlášku pozastavit.

Galoth
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 17. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Guinever+Mushroomx (galoth+henki) - Zrušené Empty Re: Guinever+Mushroomx (galoth+henki) - Zrušené

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru