Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Setheria - Priest - Prijatý

+4
Brinn
JudgeDeath
Speller
Setheria
8 posters

Goto down

Setheria - Priest - Prijatý Empty Setheria - Priest - Prijatý

Příspěvek  Setheria Thu Jul 28, 2011 9:19 pm

[WoW]
Nick:Setheria
Level:80
Zameranie (PvP/PvE):PvE
Class:Priest
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Wow hraji už asi pátým rokem, u priesta je to něco přez rok a půl, velice jsem se naučil hlavně na TBC, dá se říct že vše základní co umim, jak se objevil Wotlk tak sem se do toho tak tzv. zažral, že sem na wowku většinu svého volného času. Zkušenosti s wotlkem: mám projíte všechny zatím dostupné dungeony/raidy. Právě je progres / farma Ulduaru, na který znám všechny taktiky, hard mody samozřejmostí.

Talenty:Shadow 18/0/53
Staty: un-buff: SP: 2370 Hit: 274 Crit: 15,6% Haste: 704 HP: 19040 Mana: 18463
Zkušenosti v dungoch: TBC dungeony prošlé všechny až na SWP, které zde nebylo otevřené, BT-full clear Wotlk: vše dostupné znám/zvládám
Jak dlouho hraješ WoW:bude to pátým rokem
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): Full epic EQ, 4630GS
Předcházejicí guilda/y:Endless Agony
Důvod odchodu z předcházející guildy:Nevyhovující podmínky v guildě, nátlak na mou osobu

[Real Informace]
Věk:Je mi 17let, není to věk zrovna dostačují, za který bych byl zrovna hrdý, ale skrývat to nebudu.
Znáš někoho z Exalted?:Asuva
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Jmenuji se Adam, jsem z malého městečka Slavičín, které je ve Zlínském kraji. Rád „zapařím“ s kamarádama, poznám nové věci, asi tak jako každý v tomhle věku. Nejsem za to hrdý, ale u wowka ztrávím bohužel většinu svého volného času a tak jsem tu denně několik hodin, soboty/neděle klidně celé. Mimo výjimečných událostí.

Setheria
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 28. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Setheria - Priest - Prijatý Empty Re: Setheria - Priest - Prijatý

Příspěvek  Speller Thu Jul 28, 2011 9:32 pm

Nolifery potřebujeme, PRO
Speller
Speller
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 255
Join date : 08. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Setheria - Priest - Prijatý Empty Re: Setheria - Priest - Prijatý

Příspěvek  JudgeDeath Thu Jul 28, 2011 9:50 pm

ja jsem samozrejme pro.
Nolify a novou krev fakt potrebujem jelikoz nekteri ze clenu maj sotva cas dojit na raid jednou za tyden...
Jen by mne zajimalo jakej natlak ze strany EA.

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Setheria - Priest - Prijatý Empty Re: Setheria - Priest - Prijatý

Příspěvek  Setheria Thu Jul 28, 2011 11:33 pm

JudgeDeath napsal:ja jsem samozrejme pro.
Nolify a novou krev fakt potrebujem jelikoz nekteri ze clenu maj sotva cas dojit na raid jednou za tyden...
Jen by mne zajimalo jakej natlak ze strany EA.

- toto téma jestli můžu, tak necháme na pozdější čas Smile díky

Setheria
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 28. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Setheria - Priest - Prijatý Empty Re: Setheria - Priest - Prijatý

Příspěvek  Brinn Fri Jul 29, 2011 9:31 am

Zajmalo by me, jake osoby na tebe delali natlak (jelikoz jsem ja jsem tam byl, tak mi bude stacit hodnost lidi nemusis jmenovat pokud nechces, obrazek si udelam sam Smile), jak dlouho to asi tak trvalo nebo ses az ted rozhodl odejit, dostal jsi kick nebo jsi leavnul sam, planujes hrat i kdyz te treba nevezmeme na wotlku nebo budes hrat na TBC? A ted asi tak posledni zajimalo proc zrovna Exalted Smile.
PS: dik za ten super resskill v tanarisu.

Brinn
Scout
Scout

Počet príspevkov : 18
Join date : 29. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Setheria - Priest - Prijatý Empty Re: Setheria - Priest - Prijatý

Příspěvek  Setheria Fri Jul 29, 2011 9:51 am

Brinn napsal:Zajmalo by me, jake osoby na tebe delali natlak (jelikoz jsem ja jsem tam byl, tak mi bude stacit hodnost lidi nemusis jmenovat pokud nechces, obrazek si udelam sam Smile), jak dlouho to asi tak trvalo nebo ses az ted rozhodl odejit, dostal jsi kick nebo jsi leavnul sam, planujes hrat i kdyz te treba nevezmeme na wotlku nebo budes hrat na TBC? A ted asi tak posledni zajimalo proc zrovna Exalted Smile.
PS: dik za ten super resskill v tanarisu.

-Duke a někteří menší hodnosti / kicknuli mě jako tebe :- ) / wowkohrat budu hrát když mě tu nevemete doufám že vemete Very Happy / a proč k vám ? tak myslím si že eqipově a zkušenosti s HM v Ulduaru mam moc z gildy EA kde sem byl učastnikem First kilu HM ... :-))

-- na TBC z nudy expím a rád si tě kilnu znova Very Happy vsak sranda Razz

Setheria
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 28. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Setheria - Priest - Prijatý Empty Re: Setheria - Priest - Prijatý

Příspěvek  noger Fri Jul 29, 2011 11:10 am

Vcera som proti tomuto typkovy hral zopar arien potom sme si pokecali.... Pride mi ako velmi pohode clovek. Keby som ho mal porovnat stymi Styleskovymi kamosmi tak je to jak nebo a zem Very Happy. Plus treba nam nahradu za FudzimanaTT.
noger
noger
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 103
Join date : 04. 10. 09
Age : 30
Bydlisko : Mam :)

Návrat nahoru Goto down

Setheria - Priest - Prijatý Empty Re: Setheria - Priest - Prijatý

Příspěvek  Amnesty Fri Jul 29, 2011 1:38 pm

PRO

(Stejk Stejk Stejk tady byl a mazal)
Amnesty
Amnesty
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 439
Join date : 10. 04. 10
Age : 34
Bydlisko : Konec Světa..

Návrat nahoru Goto down

Setheria - Priest - Prijatý Empty Re: Setheria - Priest - Prijatý

Příspěvek  Cirion Sat Jul 30, 2011 4:02 pm

V EA mám dosť známych a údajne si bol vykopnutý za to, že si v dobe raidu hral PvP a expil na TBC. Keď ťa na to upozornili, tvoja reakcia bola "No a čo, tak som expil".
Čiže za mňa Proti. : )
Cirion
Cirion
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 202
Join date : 15. 02. 11
Age : 32
Bydlisko : Trinásta hviezda vľavo od polárky :)

Návrat nahoru Goto down

Setheria - Priest - Prijatý Empty Re: Setheria - Priest - Prijatý

Příspěvek  Setheria Sat Jul 30, 2011 5:15 pm

Cirion napsal:V EA mám dosť známych a údajne si bol vykopnutý za to, že si v dobe raidu hral PvP a expil na TBC. Keď ťa na to upozornili, tvoja reakcia bola "No a čo, tak som expil".
Čiže za mňa Proti. : )


Když to takhle bereš :-) tak já ti povím jak to bylo - ( EA hledala záminku jak mě kopnout a jednoho dne jak se raidovalo tak sem sel raid u mimirona sem musel nutně AFK // jak sem přišel byl sem na ts a mel puštěné TBC aj Wotlk ... a řekl jsem at mě vemou do grupy az budou mít flek, Fall mi odepsal ze zatím místo není takže jsem sel na TBC a expil sem dokud mi neřeknou. Fall mi pote poslal grupu a ja sem nevěděl neřekl na TS nic a já byl na TBC takže jsem neviděl ... pak mi to řekl na TS a poslal mi další grupu kterou už jsem přijmul a šel na vezaxa ... / V době raidu sem nehrál PVP / a na tu reakci - heh sem byl na TS a řekl sem at mi povíja a trvaloto dost dlouho sem měl čumět před UD do blba ? ...

Setheria
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 28. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Setheria - Priest - Prijatý Empty Re: Setheria - Priest - Prijatý

Příspěvek  Brinn Sat Jul 30, 2011 5:46 pm

Setheria napsal:
Cirion napsal:V EA mám dosť známych a údajne si bol vykopnutý za to, že si v dobe raidu hral PvP a expil na TBC. Keď ťa na to upozornili, tvoja reakcia bola "No a čo, tak som expil".
Čiže za mňa Proti. : )


Když to takhle bereš :-) tak já ti povím jak to bylo - ( EA hledala záminku jak mě kopnout a jednoho dne jak se raidovalo tak sem sel raid u mimirona sem musel nutně AFK // jak sem přišel byl sem na ts a mel puštěné TBC aj Wotlk ... a řekl jsem at mě vemou do grupy az budou mít flek, Fall mi odepsal ze zatím místo není takže jsem sel na TBC a expil sem dokud mi neřeknou. Fall mi pote poslal grupu a ja sem nevěděl neřekl na TS nic a já byl na TBC takže jsem neviděl ... pak mi to řekl na TS a poslal mi další grupu kterou už jsem přijmul a šel na vezaxa ... / V době raidu sem nehrál PVP / a na tu reakci - heh sem byl na TS a řekl sem at mi povíja a trvaloto dost dlouho sem měl čumět před UD do blba ? ...
Ciri musim te zklamat ale v EA toto opravdu funguje, nelibis se nam tak si najdeme duvod a kick. Uz to udelali u 3 lidi co znam a ty kicky byli fakt nesmyslne. Vedeni v EA funguje tak, ze to jedine se nemeni jinak zbytek gildy se neustale meni, nehlede na to ze vzali do svych rad kacery a AL.

Brinn
Scout
Scout

Počet príspevkov : 18
Join date : 29. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Setheria - Priest - Prijatý Empty Re: Setheria - Priest - Prijatý

Příspěvek  fidget Sun Jul 31, 2011 7:16 pm

hm hm, musim se to promyslet. Musim se rozhodnout jestli vezmu dalšího shadow priesta a potom se rozhodnu jakého Razz. Jinak počkej na mé vyjádření do středy, zatim si tě proklepnu u mého "špeha" v EA, kterej je nezávislej a zjistím od něj jak to bylo (to neznamená, že ti nevěřim.... důvěřuj, ale prověřuj Smile
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Setheria - Priest - Prijatý Empty Praha

Příspěvek  Setheria Thu Aug 04, 2011 10:44 am

Čaute já dnes odjíždím do Prahy vrátím se v pondělí ... Doufám že se do té doby rozhodnete :-))

Setheria
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 28. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Setheria - Priest - Prijatý Empty Re: Setheria - Priest - Prijatý

Příspěvek  fidget Fri Aug 05, 2011 4:11 pm

Až přijedeš v pondělí z Prahy tak si mě odchytni ve hře nebo někoho z vedení a napiš si o přijetí. Test ukáže.....
Přijat


Lock a přesun prosím
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Setheria - Priest - Prijatý Empty Re: Setheria - Priest - Prijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru