Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eepik - DK - Neprijatý

4 posters

Goto down

Eepik - DK - Neprijatý Empty Eepik - DK - Neprijatý

Příspěvek  Eepik Mon Jul 25, 2011 3:14 pm

[WoW]
Nick:Eepik
Level:80
Zameranie (PvP/PvE):
Mainspec PvE unholy DPS, offspec PvE blood tank

Class:DK(human)
Jaké máš zkušenosti s touto class?:
Přibližně dva roky hraji DK a dva a půl wow všeobecně. Jelikož jsem svým způsobem no-life co se volného času týče, tak jsem měl poměrně dost času učit se. Sám si testuji talent buildy a rotace společně se složením gearu. Zkoušel jsem PvE frost/blood/unholy dps a taktéž tank na všech buildech a po nějaké době jsem se ustálil na talentech jaké mám teď s tím že podle potřeby retalentuji offspec na frost tank.


Talenty: PvE Unholy(17/0/54)/PvE blood(56/3/12)
Staty: AP 4177, hit 269, crit 33,05%, exp 5,55%
Zkušenosti v dungoch:
Všechny instance na Twinstaru otevřené s tím, že v UD končím u Vezaxe

Jak dlouho hraješ WoW:
Jak už jsem psal výše tak +- 2,5 roku

Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.):
Full epic. Trinkety itemlvl 200(nebylo štěstí na loot), shouldery a sigil 213, zbytek 219 a 226 (GS v mainspec 4406)


Předcházejicí guilda/y:
Důvod odchodu z předcházející guildy: No Remorse (skvělá parta, ty lidi mám moc rád, ale je tam trošku problém s raidováním)

[Real Informace]
Věk:22
Znáš někoho z Exalted?:
Mám tu na Twinu hodně kamarádů a asi bych u vás i někoho znal, ale většinou mě spíš zajímá jak se mi s tím člověkem povídá než odkud je. Určitě ale nikoho kdo by mě mohl přímo doporučit.

Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie):
Mám rád srandu a jsem schopný i pár hodin jen tak stát v Dalaranu a povídat si v guildě. Vystudoval jsem analitickou chemii a teď pracuji. Přítelkyně mi wow zakazuje, ale příliš se jí to nedaří Smile. Ve zkratce jsem prostě normální člověk Smile


/edit: Děkuju za upřímnost možná příště Smile. Co se týká těch talentů tak je mám správně, enchy taky a jediný který chybí je ze Sons Of Hodir Smile. I tak děkuju za podporu.


Naposledy upravil Eepik dne Wed Jul 27, 2011 3:33 pm, celkově upraveno 1 krát

Eepik
Scout
Scout

Počet príspevkov : 1
Join date : 25. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Eepik - DK - Neprijatý Empty Re: Eepik - DK - Neprijatý

Příspěvek  Reesee Tue Jul 26, 2011 1:22 am

raid leader z No Remorse ktery byl i v kandidatce na GuM, za DK umi a je to nolifer...myslim ze by byl vhodna nahrada za nektereho z nekolika ,,testu,, kteri nehraji
Reesee
Reesee
Scout
Scout

Počet príspevkov : 22
Join date : 27. 01. 11

Návrat nahoru Goto down

Eepik - DK - Neprijatý Empty Re: Eepik - DK - Neprijatý

Příspěvek  JudgeDeath Tue Jul 26, 2011 1:44 am

i za membery Very Happy

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Eepik - DK - Neprijatý Empty Re: Eepik - DK - Neprijatý

Příspěvek  Amnesty Wed Jul 27, 2011 12:02 pm

Ahoj,
co jsem tě tak inspectoval v Dala tak si měl špatně talenty,enchanty a některé ti dokonce chyběli. To je můj pohled z herní stránky a všechno z toho se dá napravit během několika minut.
Na druhou stranu tě doporučuje reesee kterému se dá důvěřovat a když říka že umíš tak asi umíš.

I přes to musim napsat PROTI protože v současné době máme aktvní čtyři DK a to je pro potřebu raidu dostačující. Hodně štěstí jinde.

nepřijat
_Lock_
Amnesty
Amnesty
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 439
Join date : 10. 04. 10
Age : 34
Bydlisko : Konec Světa..

Návrat nahoru Goto down

Eepik - DK - Neprijatý Empty Re: Eepik - DK - Neprijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru