Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wariw - Warior - Neprijatý

3 posters

Goto down

Wariw - Warior - Neprijatý Empty Wariw - Warior - Neprijatý

Příspěvek  Wariw Wed Jul 20, 2011 5:25 am

[WoW]

Nick: Wariw

Level: 80 lvl

Zameranie (PvP/PvE): Mám rád jak PvE tak i PvP

Class: Warior

Jaké máš zkušenosti s touto class?: Za wariora hraju přibližně 1 rok a nějakej měsíc.

Talenty: Primary- Arms(PvE)
Secondary-Arms (PvP)

Staty: 3685 Attack Power , 35,83%crit , 413 Hit Rating Unbuff

Zkušenosti v dungoch: Co se týče raidování tak jsem s předešlou guildou chodil všechny raidy (OS 10/25 +3, Naxx 10/25, EoE 10/25 + Progress Ulduaru 10/25 11/13) v UD znám taktiky na 12 bossů.

Jak dlouho hraješ WoW: WoW jako takový hraju skoro 5 let. Začínal jsem na serveru Equilibrium a nasledovně jsem přešel na Twinstar.

Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): Equip mám nafarmený z Naxxu 25 - 5/5 valor + doplňky a Betrayer of Humanity

Předcházejicí guilda/y: Hell Drivers

Důvod odchodu z předcházející guildy: Přestup od Hordy k Alianci.

[Real Informace]

Věk: 18 let

Znáš někoho z Exalted?: Myslím že ne.

Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie):
Jsem klidnej člověk, takže nějaké výbuchy vzteku a urážení ostatních hráčů (všeobecně) nečekejte, někdy si prosazuji svou i přes to, že to není pravda, ovšem jakmile dostanu důkaz, že jsem se mýlil, přiznám chybu a omluvím se. Co se hry týče, nejsem žádný maniak, nevím všechno (i když někdy se tak chovám) ale rychle se učím, takže mi stačí jednou říct, co mám dělat (třeba v raidu) a já to udělám, nebo se kouknu, jak se to má dělat a není problém. Když neumím taktiky tak si je najdu a pokusím se je naučit tak aby vše šlo jak má. To bude asi vše.

S pozdravem Wariw.

Wariw
Scout
Scout

Počet príspevkov : 2
Join date : 20. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Wariw - Warior - Neprijatý Empty Re: Wariw - Warior - Neprijatý

Příspěvek  Nolf Thu Jul 21, 2011 9:48 am

5/5 valor z naxu je na hovno. Dále nevím, jestli fury "umíš hrát" protože 450 hitu je ti na dvě věci. Prostě gear a tím pádem výsledné dmg není vhodné na progres uld HM.
Nolf
Nolf
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 368
Join date : 05. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Wariw - Warior - Neprijatý Empty ???

Příspěvek  Wariw Thu Jul 21, 2011 4:49 pm

proc by mel byt hit rating na hovno u Fury wariora kdyz ma mit podle talentu nejaky % missu? A je pekny ze se nedostanu do zadne z guild o kterych se da rict ze uz neco dokazali jenom proto ze hledi na equip , co ja vim tak neni tezky si ten equip nafarmit s dobrou guildou jenomze jak mam nejaky sehnat kdyz me ani vy nevezmete?

Wariw
Scout
Scout

Počet príspevkov : 2
Join date : 20. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Wariw - Warior - Neprijatý Empty Re: Wariw - Warior - Neprijatý

Příspěvek  Amnesty Thu Jul 21, 2011 4:53 pm

Ahoj,děkujeme za tvůj zájem ale v současné době máme aktivních wariorů dost ...hodně štěstí v jiné guildě.

NEPŘIJAT

_Lock_
Amnesty
Amnesty
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 439
Join date : 10. 04. 10
Age : 34
Bydlisko : Konec Světa..

Návrat nahoru Goto down

Wariw - Warior - Neprijatý Empty Re: Wariw - Warior - Neprijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru