Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Akirra - shaman - Přijatý

+7
JudgeDeath
Smradoch
Fudzi
m0derN
Vrabko
Stejk
Akirra
11 posters

Goto down

Akirra - shaman - Přijatý Empty Akirra - shaman - Přijatý

Příspěvek  Akirra Sun Jul 10, 2011 10:49 am

[WoW]
Nick: Akirra
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): Primalni Zaliba a zamereni je v PvE, ale nebranim se ani PvP, par aren tydne a jedno bg denne.
Class: Shaman - resto , druhy spec ele
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Tuto class hraji od prichodu na tento server, to je 2roky, vyexpil a vyfarmil jsem ji sam. Mam zmaknute rotace(da-li se o necem takovem mluvit u shamanu). Cementa jsem hraval pred odchodem z minuleho serveru.

Talenty: hhttp://arsenal.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Phobos&cn=Akirra&gn=Cerna+Ruka glyphy na resto shamana: Chain heal, Earth shield a LHW.
PvE ele http://arsenal.twinstar.cz/talent-calc.xml?c=Shaman glyph of lava, bolt, wrath.
Nyni mam off specu pvp resto, tak at vas to nepoplete =)
Staty: resto-2.5k spell power, 740 haste, 550mana regen.
ele- 2.6k spell power(+900 ze stacku a procu trinketu), 633 haste, 31% crit., 11% hit /mozno boostnout na 13%)
Zkušenosti v dungoch:Aktualni WotLK mam prochozene vsechny otevrene instance zde na TS, vse s timto shamanem. Ulduar mam prochozeny (mimo Mirka Hm a freya +2,3, yogg 25) ale taktiky a jednotlive encountery znam velmi dobre. S Gorisem(vas nynejsi clen) jsme sepisovali taktiky na bosse a mody do Ulduaru. Survivality v raidu mam dobrou.
Jak dlouho hraješ WoW: WoW hraji cca 4-5 let, 3 roky na TBC servru Anathemna, kde jsem hral prevazne PvP frost maga. Jinak jsem zkusil uz vetsinu class ve WoW, tak nejake zakladni informace mam. PvE Resto/ele shamana hraji 2 roky tady na TS.
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): Na resto spec mam vicemene kompletni equip z Ulduaru, mimo par drobnosti(shield). V ele mam kombinaci ele setu+doplnku se stavajicim resto geaerem. Vse samozrejme ogemovane/ochantovane. Na raid s sebou taham flasky, scrolly, potiony a vse potrebne co by mohlo zvysit moji efektivitu na raidu.

Předcházejicí guilda/y: The others, Cerna ruka
Důvod odchodu z předcházející guildy: V prvni zminene jsem pobyl jen par chvil, temer hned po invite se guilda rozpadla. V Cerne ruce jsem cca rok a pul. Byl jsem tam spokojeny i prez problemy co tam byly, posledni 2 mesice to slo ale hodne dolu, raid si nedokazal udrzet uroven a vsichni hledaly problemy okolo, ale k nicemu to nevedlo. Nedavno GuM prestal hrat, tak to byla posledni kapka.
[Real Informace]
Věk: 24 let
Znáš někoho z Exalted?: Vaseho novacka Gorise a s nekolika lidma jsem se poznal ruzne po svete.S Amnestym jsem mel 3v3 arena tym, celych 5 her jsme odehrali! Smile
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Pracuji jako technolog CNC stroju pro jednu automobilovou spolecnost na jizni Morave. Konicky mam stejne jako kazdy druhy zeny, vino, zpev.
Co se tyce WoW sveta, byvam casto online, pokud nejsem v praci. Na raidy jsem pripraveny mezi 18:30 - 19:00 vetsinou do konce, pokud jdu dalsi den do prace tak koncim kolem pulnoci. Jsem guilde napomocny a pokud vim, tak alespon poradim. Mam rad vyzvy a v raidech mi vyhovuje tvrdy progres, kdyz jsem zaslech jak jste progresovali +1 yoggurta, tak jsem slintal. Bohuzel toto v byvale guilde nebylo mozno, tam po 3wipech lidi remcaji a neberou invite na raidy. Muzu o sobe rici, ze jsem spolehlivy a disciplinovany a rad se ucastnim guild akci at uz ve hre nebo v realnem zivote.
Pokud mate nejake otazky, tak budu sledovat toto forum nebo piste na nick Akirra.

Dekuji za Vas cas a snad brzy neshledanou.
Akirra

Akirra
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 29. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Akirra - shaman - Přijatý Empty Re: Akirra - shaman - Přijatý

Příspěvek  Stejk Sun Jul 10, 2011 11:12 am

Nejsem si jistý, jak je to se šamany, ale byl bych pro. Střídat se může každý a o prazdninách se musí počítat s výpadky. + každý kdo má určitý věk a maká je bonus a může si povídat s Andrim o CnCčkování.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Akirra - shaman - Přijatý Empty Re: Akirra - shaman - Přijatý

Příspěvek  Vrabko Sun Jul 10, 2011 11:21 am

Ele shaman by sa u nás ešte uživil, o stave resto neviem presne, je ich pár, ale za to aktívnych.
Vyjadrím sa neskôr. Ale keď píše Stejk PRO tak to je ako vyhrať lotériu Smile
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Akirra - shaman - Přijatý Empty Re: Akirra - shaman - Přijatý

Příspěvek  m0derN Sun Jul 10, 2011 11:43 am

Ja, Minus, Drane?, Ezio off, Basta bude off... myslim, ze ele uz bude az az...
m0derN
m0derN
Knight
Knight

Počet príspevkov : 98
Join date : 25. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Akirra - shaman - Přijatý Empty Re: Akirra - shaman - Přijatý

Příspěvek  Fudzi Sun Jul 10, 2011 11:50 am

tiez by som bol PRO ale kedze sa nabral nedavno DRANE tak nvm nvm ci by sa uzivil
Fudzi
Fudzi
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 115
Join date : 06. 01. 11

Návrat nahoru Goto down

Akirra - shaman - Přijatý Empty Re: Akirra - shaman - Přijatý

Příspěvek  Smradoch Sun Jul 10, 2011 12:03 pm

aha, vy jste už vzali drane...statově + věkově vypadá akkira lépe...ale co už
Smradoch
Smradoch
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 870
Join date : 08. 11. 09
Age : 39
Bydlisko : vstanu z podlahy a posadím se do křesla

http://omgprocmnezasezabilhordakkdyzjsembylafkvBG.cz

Návrat nahoru Goto down

Akirra - shaman - Přijatý Empty Re: Akirra - shaman - Přijatý

Příspěvek  Akirra Sun Jul 10, 2011 12:05 pm

Tak to by mozna bylo lepsi resto? Smile
Imho prez prazdniny lze ocekavat snizeni aktivity v guilde i na celem realmu.
Co se tyce mne, tak mi nevadi kdyz si nespalim kazde ID v Ulduaru. Navic od toho je zkusebka, aby se poznalo jestli hrac zapadne ci ne do behu guildy.

Akirra
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 29. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Akirra - shaman - Přijatý Empty Re: Akirra - shaman - Přijatý

Příspěvek  Vrabko Sun Jul 10, 2011 12:17 pm

Drane ešte nabratý NENI. A na offspecy sa nehráme. chceme Elemental Shamana telom aj dušou, offspec je len príjemný bonus, na ktorý môžeš svičnúť v prípade potreby a len málo hračov ovláda svoje offspecy dokonale tak aby sa s ním počítalo. takže na základe tohto máme v guilde 2 ele shamanov Modernus, Mínus. a hodil by sa +1 a v tom prípade by boli naše stavy plné až na warlockov (pár z nich neaktívnych, pár z nich v teste stabilná a skúsená len Matti) (z healu tuším holy priest , možno resto druid - Betadinova agenda ) Každopádne sme nabrali na naše pomery docela dosť hráčov, víkendová situácia vyzerala tak, že j e to akurát na 25 + možnosť výberu podľa typu bossa, takže podľa môjho skromného názoru doplniť ešte nevyhnutné a lets go testing Twisted Evil
Samozrejme sa musí počítať s tým, že máme stále progress a až po ňom prichádza /podľa vyjadrenia vedenia guildy/ do úvahy druhá 25.

Čiže ide tu o to koho DRANE vs AKIRRA
A v tomto prípade rozhoduje
najvyšší z najvyšších
Ungoliant

Za mňa ale PRE dôvod: vek, equip, prihláška, odporúčanie Gorisa a moja osobná pohnútka nebrať už nikoho z bývalej unique. Samozrejme faktor whoow effektu prezentovania sa cez prihlášky na hocjakú classu trvá.


Naposledy upravil Vrabko dne Sun Jul 10, 2011 1:10 pm, celkově upraveno 3 krát
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Akirra - shaman - Přijatý Empty Re: Akirra - shaman - Přijatý

Příspěvek  JudgeDeath Sun Jul 10, 2011 12:41 pm

aj PRO no
nezavidim ungovi s vyberem Very Happy

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Akirra - shaman - Přijatý Empty Re: Akirra - shaman - Přijatý

Příspěvek  goris Sun Jul 10, 2011 12:46 pm

Akirra sa vyzna, vie rozmyslat (co je na twinstare vzacnejsie ako by clovek cakal) a je nanho spolah. Ulduar aj shamana velmi dobre pozna. Ci uz ele alebo resto, urcite sa bude hodit aj pri skladani 10manov kde bol minuly tyzden riadny problem s healerom, popripade v druhej parte kde furt musia zaskakovat alti.

Tot mojich 10 centov :)
goris
goris
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 973
Join date : 25. 05. 10
Age : 34
Bydlisko : Poprad

Návrat nahoru Goto down

Akirra - shaman - Přijatý Empty Re: Akirra - shaman - Přijatý

Příspěvek  Fudzi Sun Jul 10, 2011 1:28 pm

Zobrat oboch postavit ich vedla seba a lepsi vyhrava Smile
ale na druhu stranu je to asi kruto nefer voci obom : / nemilosrdny kick slabsieho kusu
Fudzi
Fudzi
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 115
Join date : 06. 01. 11

Návrat nahoru Goto down

Akirra - shaman - Přijatý Empty Re: Akirra - shaman - Přijatý

Příspěvek  Cirion Sun Jul 10, 2011 2:19 pm

Podľa prihlášky vyzeráš ako veľmi milý a schopný človek, mne sympatickejší ako Drane. : )
Pre.
Cirion
Cirion
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 202
Join date : 15. 02. 11
Age : 32
Bydlisko : Trinásta hviezda vľavo od polárky :)

Návrat nahoru Goto down

Akirra - shaman - Přijatý Empty Re: Akirra - shaman - Přijatý

Příspěvek  fidget Sun Jul 10, 2011 7:11 pm

PRO
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Akirra - shaman - Přijatý Empty Re: Akirra - shaman - Přijatý

Příspěvek  Akirra Sun Jul 10, 2011 10:38 pm

Cirion napsal:Podľa prihlášky vyzeráš ako veľmi milý a schopný človek, mne sympatickejší ako Drane. : )
Pre.

Díky, jsem malý a útulný. A při nejhorším mně můžeš vypnout. =)

Akirra
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 29. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Akirra - shaman - Přijatý Empty Re: Akirra - shaman - Přijatý

Příspěvek  Vip Mon Jul 11, 2011 9:14 am

po shlednuti obou dvou prihlasek i i pres to ze s Dranem jsem mluvil a s Akkirou ne, je ma volba jasna.

Akkira.

PRO
Vip
Vip
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 469
Join date : 04. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Akirra - shaman - Přijatý Empty Re: Akirra - shaman - Přijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru