Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Robokocka - Prijatý

4 posters

Goto down

Robokocka - Prijatý Empty Robokocka - Prijatý

Příspěvek  Anonymní Sun Oct 05, 2008 10:34 pm

[WoW]
Nick: Robokocka
Class: Paladin
Jaké máš zkušenosti s touto class?: S paladine mám zkušenosti cca půl roku. Začal jsem ho hrát až na narniasu.
LEVEL: 70
Talenty: http://www.wowhead.com/?talent=aVxuMxzhektVMuuMc 41/20/0
Zkušenosti: Kara, ZA SSC
Jak dlouho hraješ WoW?: cca 2 roky
Předcházejicí guilda/y: Wraiths, High society
Equip: nic moc jelikož nejsem zase tak dlouho na tomto servru palem nějaké rare za repku, nejaka zelenka, v blizke budoucnosti shoulderky za honory a stavim hand of eternity, a 1 epic wristy
Důvod odchodu z předcházející guildy: neaktivita, sobectví, špatná komunikace
Statistiky: 850 Bh, cca 9k many spel crit 14%

[Real Informace]
Věk: 18
Znáš někoho z BL?: momentálně ne (myslím)
Pár věcí o sobě: Mno tak o mě. Podle toho co chcete vědet :-). Asi normální kluk v mým věku. WOWko hraju,
protože je to pro mě relax: Jinak mám ještě kocovinu. Ani nvm z čeho. Kdyby ste chtěli ještě
něco vědět dopíšu (např. kde bydlím abyste mě mohli vykrást).Jsem trochu veseljší povaha tak
tak se neděste.

Mno ještě bych se chtěl omluvit zato jak jsem si napsal do uživetalského jména (new) jelikož už jsem si tu založil jeden acc jenže jsem si to poslal na špatnou e-mail adresu...respektivě nefunkční moje chyba.

Proč bych chtěl k vám. Hlavní důvod je asi doporučení kámoše, že ste v pohodě grupa.

K tomu talent buildu, nvm jak to u vás chodí, ale rád se přizpůsobím, jelikož bych si chtěl zkusit protec tank build za pala tak není problém přehodit. Tak se zatím mějte :-) Čestík.

(edit) Mno a zapoměl jsem jak často hraju. Do WOWka se dostanu každý den minimálně na hoďku. JEdiný problém je asík v pátek večer to nejsem doma nikdy.
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Robokocka - Prijatý Empty Re: Robokocka - Prijatý

Příspěvek  Pufftik Sun Oct 05, 2008 10:46 pm

Ahoj.
Ano na G chate mi bolo povedane ze by si ku nam chcel ist.
Co sa tyka talentov tak zmena by sa dala spravit ale vidim ze mas vsetko potrebne tak to tak mozes nechat.
Ku eqipu napis kolko mas Bonus heal a spell crit. (davaj si pozor co povies Very Happy )
Nemal by si byt nahodou Pala-protect ? Tak mi aspon bolo povedane.
AK sa ku nam dostanes a budes chcest byt prot tak pouzi tento build:
http://www.worldofwarcraft.com/info/classes/paladin/talents.html?tal=0505000000000000000005325133500021020215510500000000000000000000
A ako si na tom s VT ? Toto je pre tanka obzvlast prot palu veeelmi dvolezite.
BTW ak mas vazne taky dobry prot eqip tak pocitaj s volnym vstupom na skoro kazdy raid.
Eqip skuknem zajtra ked tak dam si ta do friend listu.

Ak mas kocovinu pis zajtra po obede nie teraz. Diky.

Za CL palatov Pufft
Pufftik
Pufftik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 743
Join date : 02. 08. 08
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Robokocka - Prijatý Empty Re: Robokocka - Prijatý

Příspěvek  Anonymní Sun Oct 05, 2008 10:50 pm

nino napsal:Ahoj.
Ano na G chate mi bolo povedane ze by si ku nam chcel ist.
Co sa tyka talentov tak zmena by sa dala spravit ale vidim ze mas vsetko potrebne tak to tak mozes nechat.
Ku eqipu napis kolko mas Bonus heal a spell crit. (davaj si pozor co povies Very Happy )
Nemal by si byt nahodou Pala-protect ? Tak mi aspon bolo povedane.
AK sa ku nam dostanes a budes chcest byt prot tak pouzi tento build:
http://www.worldofwarcraft.com/info/classes/paladin/talents.html?tal=0505000000000000000005325133500021020215510500000000000000000000
A ako si na tom s VT ? Toto je pre tanka obzvlast prot palu veeelmi dvolezite.
BTW ak mas vazne taky dobry prot eqip tak pocitaj s volnym vstupom na skoro kazdy raid.
Eqip skuknem zajtra ked tak dam si ta do friend listu.

Ak mas kocovinu pis zajtra po obede nie teraz. Diky.



Za CL palatov Pufft

Nee špatně si mě pochopil. Psal jsem pokud dobře vím Bonus heal 850... Jelikož se momentálně snažím o holy equip, ale říkal jsem, že pokud by bylo jsem týmový hráč a přizpůsobím se na jakýkoliv build...což je protect pala :-) doufám, že jsme si to ujasnili.
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Robokocka - Prijatý Empty Re: Robokocka - Prijatý

Příspěvek  Amigo^ Mon Oct 06, 2008 9:50 am

Stále jsi ale neodpověděl na kupu ostatních otázek... Že by stále kocovina ? Shocked
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 34
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Robokocka - Prijatý Empty RE: Robokocka

Příspěvek  runawayer Mon Oct 06, 2008 2:16 pm

Mé vyjádření k přijetí robokocky. Já tohoto hráče znám již dlouho a měl jsem možnost se s ním setkat v ředě dungů, v dobách kdy měl ještě holy talenty. Zároveň jsem měl možnost poznat ho jako spoluhráče v areně. Myslím, že pro guildu je vhodným kandidátem. Ovšem můžete tvrdit že můj názor je subjektivní. A co se týče jeho talnetů, osobně mě ujistil, že se přetalentuje ve prospech guildy. Sice nemá zrona úžasný eqip, ale mylsím že jeho hráčské schopnosti jsou vynikající. Já byhc byl pro přijetí, jevýbornou podporou pro hráčské zázemí v guildě.
runawayer
runawayer
Scout
Scout

Počet príspevkov : 17
Join date : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Robokocka - Prijatý Empty Re: Robokocka - Prijatý

Příspěvek  Anonymní Mon Oct 06, 2008 6:00 pm

Amigo^ napsal:Stále jsi ale neodpověděl na kupu ostatních otázek... Že by stále kocovina ? Shocked

Zdravím. Anihille nějak nechápu co jsem nezodpověděl. Vše je tam napsané a snad vyjasněné pokud potřebuješ nějaké další informace tak mi napiš pm případně sem do topicu. Díky.

Ano pardon zapoměl jsem uvést, že VT mám akorát bych eventuelně potřebhoval vědet vaši verzi.
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Robokocka - Prijatý Empty Re: Robokocka - Prijatý

Příspěvek  Pufftik Mon Oct 06, 2008 11:09 pm

Ok verzia sa vyriesi neskor.
Chcem poprosit aby ste tu zachovali klud a pred tym nez nieco postnete tak si to precitajte :-)

2Robokocka: tento tyzden nemam toho v skole tak vela ako predchadzajuce dva cize ak budes zajtra v hre cca do piatej tak to bude super. (pretoze o 18:30 sa mama vracia z prveho rodicka na strednej xD)
Poprosil by som aby si mal pri sebe Tank eqip lebo ako holy palata ta zobrat nemozem teraz sme tam traja docela online (na palaty je to krasan bilancia) retri ak nema dostatocny eqip sa mi zda ako do "poctu" takze rad by som ta videl v plnej krase :-)
Pufftik
Pufftik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 743
Join date : 02. 08. 08
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Robokocka - Prijatý Empty Re: Robokocka - Prijatý

Příspěvek  Pufftik Tue Oct 07, 2008 9:25 pm

Ohlasujem prijatie noveho paladina Robokocky do guildy v case 19:45

Bude Retri (slabsi eqip) ale ma kopu profesii tak ak ho zobereme na trash do SCC kde si zobere patenty a dokaze si ich vyrobit (najlepsie nie setove veci do prot palu su tam)
a lootne par veci v ML/GL tak pretalentne na protecta.
Myslim ze ma velke danosti stat sa a vyeqvipit sa rychlo ;-)

Nechajte to chvilku nelocknute aby ludia videli co mame noveho v guilde :-)
Pufftik
Pufftik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 743
Join date : 02. 08. 08
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Robokocka - Prijatý Empty Re: Robokocka - Prijatý

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Tue Oct 07, 2008 9:29 pm

Ninko, Ty si CL a co povies, to bude, daneho cloveka som nemal zial moznost okuknut v hre, ale verim Tvojmu usudku - len jedna vec - nezabudni, ze protecta mame Varecku, a snad cca do tyzdna aj mna...aby nas nebolo zbytocne vela...
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Robokocka - Prijatý Empty Re: Robokocka - Prijatý

Příspěvek  Pufftik Tue Oct 07, 2008 9:36 pm

Varecka je ZASA u nas ? :O
Co sa tyka teba tak som myslel ze mi zostane aspon jeden retri no Sad
No ale ja budem len a len rat ak v guilde bude npr. 1-2x retri palat :-)

EDIT: toto bol jediny palat ktoreho som nabral aj zo zlym eqipom... odteraz budu musiet byt full PvE epic so skusenostamy a rozumom (chcem vela ?)
Pufftik
Pufftik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 743
Join date : 02. 08. 08
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Robokocka - Prijatý Empty Re: Robokocka - Prijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru