Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tvaruzek-Paladin - Přijatý

+6
Tryxie
Ungoliath
Amnesty
Kellx
Fudzi
Tvaruzek
10 posters

Goto down

Tvaruzek-Paladin - Přijatý Empty Tvaruzek-Paladin - Přijatý

Příspěvek  Tvaruzek Thu Jul 07, 2011 1:30 pm

[WoW]

Nick: Tvaruzek

Level: 80

Zameranie (PvP/PvE): PVE ale s PVP nemam žiadny problém, momentálne ho však nehrám parťák mi dal rl quit

Class: Paladin

Jaké máš zkušenosti s touto class?: Dovolím si povedať, že veľmi dobré. Paladina už hrám dlho mám prečítaných množstvo guide ale mám aj veľké množstvo praktický skúseností z twinstaru. Moje praktické skúsenosti sa nevyvinuly len pri bezpočte hodín strávených pri hre či už raidovaním alebo pvp ale aj porovnávaním sa inými, lepšími paladinmi (a inými healerskými classami), s ktorými som mal tú česť. Vždy som bol súťaživý čo bol môj hnací motor aby som sa zlepšoval. Z tejto mojej vlastnosti sa vyvinulo aj to, že som si kládol (kladiem) vzory z iných guild (najčastejšie tých úplne najlepších na officiálnych serveroch) aby som sa mohol inšpirovať a učiť.

Talenty: 51/20/0 konkrétny build by mal byť vidieť na ts armoroch (http://bit.ly/ppYND0). čo by som k nemu dodal... jedná sa o raid support spec vďaka väčšiemu absorbu SS, AM, ktorú používam pri figtoch kde je po istú dobu potrebný vyšší resistance (Hodir HM abilita frozen bowls) a tiež kôli DiSac a DG, ktorý dosť často využívam (za všetko spomeniem aspoň jedno a XT-002 HM abiltu tympanic tantrum). Retri off tree som jednu dobu hral keď som mal horší gear a potreboval som vyšší crit chance. Ako offspec mám holy pvp (ktorý je asi dosť nezaujímavý) a prot pve build (0/51/20 momentálne tiež k videniu na ts armoroch) jedná sa o survival build, ktorý mám už dlho ešte z dôb ked bola bugnutá RF. O tankovanie nemám veľký záujem z dôvodu, že ma nebaví. Tento build som používal iba keď to bolo skutočne nevyhnuté.

Staty: Intellect: 1579 Bonus Healing: 2214 Crit chance: 22,87% Haste rating: 545 (16,62%) Mana regen: 273 Mana: 27799 (všetky uvedené unbuffed). Gear sa snažím orientovať hlavne na intellect a spell crit pričom haste buffy (aj pre spam HL) my vychádzajú z talentov a mp5 považujem za menej podstatný stat (pre paladina), pretože mám v talentoch návrat časti many vycasteného spellu, pokiaľ dá critický zásah. Na regeneráciu many používam divine pleu (a na jej šetrenie divine illumination).

Zkušenosti v dungoch: Tak moje skúsenosti siahajú až do ulduaru na 25 man pre yogg-saron so zabitými HM XT, IC, vezax na 10 man som si samozrejme yogg-sarona zabil avšak iba v +4 obtiažnosti z HM by som spomenul XT, IC, Thorim, Hodir a vezax. Len pre úplnosť by som dodal, že som dal full clear contentu predchádzajúceho patchu (Naxx, OS, EoE) ako na 10man tak aj 25man. Na záver by som rád spomenul jeden zo svojich healerkých úspechov a to že som Hodira 10man HC uhealoval solo.

Jak dlouho hraješ WoW: Môžu to už byť aj 3 roky na rôznych serveroch, na twinstar som prišiel niekedy ku koncu patchu 2.4.3, takže tbc tu som si velmi nevychutnal. Played time na postave mám 138 dní z toho 112 na leveli 80.

Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): Mám niekoľko BiS vecí (head, neck, wrist, libram, hand, waist, feet a oba trinkety) ako aj 2 kusy T8 (Valorous Aegis). Zvyšní gear mi zostal z dôb naxxramasu. Aby som objasnil niektoré svoje voľby. Libram na redukciu mana costu HL (http://bit.ly/oaOBQJ) požívam pretože je dôležitejšie ušetriť manu z HL ako mu pridávať daľší spell power, ktorý aj tak vačšinou overhealne. Môj druhý používaný libram je libram, ktorý zvyšuje spell power u FoL (http://bit.ly/nkv8BC). Tento libram používam vo figtoch kde je nevyhnutné používať FoL, pretože je HL svojím dlhým castom neefektívny. Tiež by som chcel odôvodniť svoj trinket (greatnessku). Jeho proc mi pridáva +300 intellectu, čím mi zvyšuje momentálnu maximálnu manu na základe ktorej je vypočínané množstvo many navátenej zo spellu Divine Plea.

Předcházejicí guilda/y:Zoznam mojích predchádzajúcich guild nie je na toľko rozsiahli, čo svedčí o tom že nemením pomyselné guildovné kabáty (tabardy) tak často. Od môjho príchodu na twinstar to bola guilda Sapped Girls Cant Say No, ktorá sa neskôr zlúčila s guildou Chaos, Stres a Panika čím dala vznikúť guilde Ramparts in my Manparts. Táto guilda sa aj napriek mojej shane rozpadla. Za moje daľšie pôsobisko som vybral Endless Agony z ktorej som odšiel dobrovoľne po tom čo som si neporozumel s niektorými vysoko postavenými officiemi v guilde. Po mojom odchode som prešie pod krýdla guildy UniQue ktorá sa, ako istotne viete, rozpadla.

Důvod odchodu z předcházející guildy: Ako už som spomenul vyššie bol to rozpad.

Real Informace]

Věk:18 rokov (narodený 09.04.1993)

Znáš někoho z Exalted?:Niekoľko odídencov od UniQue (z už prijatých by som spomenul Sedaru, Kellxa, Leexy, Nolfa a Lukaska), s môjho skoršieho pôsobnia v Ramparts in my Manparts si dobre pamätám Faintsmile-a a Jowana.

Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Tak volám sa Radovan irl ma väčšina ľudí volá Rado v guilde som dostal prezývku tvaroh podľa ktorej som sa neskôr aj premenoval. Momentálne mám prázdniny inak som študentom SPŠE K. Aldera kde nastúpim do 4 ročníka. Vo voľnom čase plávam (už asi 7 rokov), sledujem filmy, počúvam hudbu a podobné zábavky. Môj play time nie je nijako obmedzený a čo sa týka raid time viac mi vyhovujú večerné hodiny 19:00+. Na záver by som dodal, že mi je jasné že sa nedostanem na prvý raid a že sa nestanem členom grupy, ktorá progressujem HM hneď po prijatí a taktiež nie som obluda, ktorú nezaujímna nič len gear ide mi hlavne o ľudí a o guildu v ktorej hrám.


Naposledy upravil Stejk dne Sat Jul 09, 2011 11:01 am, celkově upraveno 2 krát (Reason for editing : grammar&tag fix)

Tvaruzek
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 06. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Tvaruzek-Paladin - Přijatý Empty Re: Tvaruzek-Paladin - Přijatý

Příspěvek  Fudzi Thu Jul 07, 2011 1:34 pm

velmi pekny sloh Smile ja som ZA
Fudzi
Fudzi
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 115
Join date : 06. 01. 11

Návrat nahoru Goto down

Tvaruzek-Paladin - Přijatý Empty Re: Tvaruzek-Paladin - Přijatý

Příspěvek  Kellx Thu Jul 07, 2011 2:20 pm

Nejlepší paladin který v UniQue byl alespoň podle mne PRO

Kellx
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 04. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Tvaruzek-Paladin - Přijatý Empty Re: Tvaruzek-Paladin - Přijatý

Příspěvek  Amnesty Thu Jul 07, 2011 9:25 pm

PRO
Amnesty
Amnesty
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 439
Join date : 10. 04. 10
Age : 34
Bydlisko : Konec Světa..

Návrat nahoru Goto down

Tvaruzek-Paladin - Přijatý Empty Re: Tvaruzek-Paladin - Přijatý

Příspěvek  Ungoliath Thu Jul 07, 2011 9:44 pm

Přepište dějiny nejpovedenějších přihlášek lol!

Ungoliath
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 131
Join date : 07. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Tvaruzek-Paladin - Přijatý Empty Re: Tvaruzek-Paladin - Přijatý

Příspěvek  Tryxie Thu Jul 07, 2011 9:58 pm

najprv pozeram Paladin, vravim si nieee dalsi paladin??
Potom som precital prihlasku myslim ze takyto ludia sa nam tu hodia a preto za mna Pick him!!

...nieze by som ja mal nejake zasadne slovo Smile
Tryxie
Tryxie
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 245
Join date : 02. 04. 09
Age : 31
Bydlisko : Martin

Návrat nahoru Goto down

Tvaruzek-Paladin - Přijatý Empty Re: Tvaruzek-Paladin - Přijatý

Příspěvek  LEXY Thu Jul 07, 2011 10:11 pm

som tu dva dni ale je to fakt Nejlepší pala a jeden z ludi co tam zato stal /kiss na teba Smile a dufam ze budeme pokracovat bok po boku Smile)

LEXY
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 04. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Tvaruzek-Paladin - Přijatý Empty Re: Tvaruzek-Paladin - Přijatý

Příspěvek  Vrabko Fri Jul 08, 2011 3:02 am

Som PRO
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Tvaruzek-Paladin - Přijatý Empty Re: Tvaruzek-Paladin - Přijatý

Příspěvek  Vip Fri Jul 08, 2011 10:12 am

Ave,

slysel jsem na tebe pet chvalu od lidi kteri maji muj respekt. Situace s holypaladiny je u nas docela nadlimitni vzhledem k potrebe tak jednoho holypalocha do raidu, nicmene verim ze se najde tve uplatneni v nejakych mezicasech kdy nejsem online, ci druhem ID.

Kazdopadne mi bude milo zajitit tvym invitem do guildy naskok pred ostatnimi skladateli legendarky tvymi 21 kousky fragmentu. Budem zrejme, pujde li to dobre, prvni guilda se dvema legendarkama ...

sezen me ve hre, hodime slovo a pak inv pokud nebude neco zasadne v rozporu.

Vip
Vip
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 469
Join date : 04. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Tvaruzek-Paladin - Přijatý Empty Re: Tvaruzek-Paladin - Přijatý

Příspěvek  Glamdring Fri Jul 08, 2011 10:23 am

No vipe nemyslim si, ze je rozumnej napad cpát fragmenty testovi jen proto, ze uz nejaky ma.... Nicmene prihlaska pekna. Holy pala se v raidu neztrati ja sem pro.
Glamdring
Glamdring
Knight
Knight

Počet príspevkov : 76
Join date : 05. 05. 09
Bydlisko : Brno city

Návrat nahoru Goto down

Tvaruzek-Paladin - Přijatý Empty Re: Tvaruzek-Paladin - Přijatý

Příspěvek  Amnesty Fri Jul 08, 2011 2:37 pm

Taky se mi nelibi je davat lidem co tu budou chvilku No ... i kdyz by jich mel 29 tak je radsi budu davat treba glamovi nebo jinemu healovi co si s nama odesel progres...
Amnesty
Amnesty
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 439
Join date : 10. 04. 10
Age : 34
Bydlisko : Konec Světa..

Návrat nahoru Goto down

Tvaruzek-Paladin - Přijatý Empty Re: Tvaruzek-Paladin - Přijatý

Příspěvek  Vip Sat Jul 09, 2011 8:51 am

Prijat

Lock and Move

co se fragmentu tyka, vim ze testovi ne, ale ve vyhledu je to lepsi invetsice nez nekomu kdo s tim bude teprve zacinat, nicmene pojede li druha 25 nebude s tim problem.
Vip
Vip
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 469
Join date : 04. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Tvaruzek-Paladin - Přijatý Empty Re: Tvaruzek-Paladin - Přijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru