Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ezio - Enha SHAMAN - Přijatý

2 posters

Goto down

Ezio - Enha SHAMAN - Přijatý Empty Ezio - Enha SHAMAN - Přijatý

Příspěvek  Ezio Thu Jul 07, 2011 12:27 pm

[WoW]
Nick: Ezio
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): Enha / Ele ( pve ) v bance i resto eq myslím tam 4,2k gs xD
Class: Shaman
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Hraju za ní od Woltka, takže celkem dobré. Popravdě mám déle ele, ale enha me chytnul po tom co jsme zjistil že s ním vytočím lepší dps.

Talenty: Enha - main
Staty: AP:4235, crit:32,46% , haste:389, hit:503
http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&n=Ezio
Zkušenosti v dungoch: Na Woltku znám všechny dungy/raidy v UD znám všechno i HM ... hodně jsme jich už i byl, na ostatní mám teoretické znalosti xD ( yog )
Jak dlouho hraješ WoW: WoW hraju od TBC, začinal jsem na Narniasu xD .... poté jsem přešel sem pořád tu jsem ... a sem tam si to zpestřím nejakým instantem =D
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): Enha mám eq UD 10/25 4587 gs, neco ešte z naxxu to jo, na ele mám naxx/ud no ale je to slabší asi jenom 4520 gs, na resto je to spíš jenom naxx.

Předcházejicí guilda/y: Unique
Důvod odchodu z předcházející guildy: Hlavní důvod byl rozpad guildy, Protože jinak to byla celekm pohoda parta, byla sranda =D .. Sice wipovalo se no .. sem tam xD. Par srbu a deti dělalo své a vedení to už neuneslo a ja taky xD

[Real Informace]
Věk: 19
Znáš někoho z Exalted?: hlavne lidi co tam jdou z Unique .. cau nolfe xD
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Jak už jsme psal je mi 19 let, bydlím v menším měste nedaleko Českých Budějovic. Většinou se věmuju posilování, běhání, plavaní a všeho co je dobre pro vytvarované tělo xD u PC sedím více méně navečer když už neni co delat .. tak po tej 6 xD nekdy i dřív .. nemuže chodit do posilky každej den přece. nekdy si taky musim sednout xD ale nemám problém si zařídit čas na raid. To je asi všechno co bych napsal. Děkuji

Ezio Auditore da Firence

Ezio
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 07. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Ezio - Enha SHAMAN - Přijatý Empty Re: Ezio - Enha SHAMAN - Přijatý

Příspěvek  Amnesty Thu Jul 07, 2011 3:24 pm

i když s menším vaháním jsem nakonec PRO,uvidíme jak se ukážeš na testu.

přístě si v přihlášce odpusť tolik smajliků...
Amnesty
Amnesty
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 439
Join date : 10. 04. 10
Age : 34
Bydlisko : Konec Světa..

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru