Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sedara - Hunter - přijatý

+2
Fudzi
Sedara
6 posters

Goto down

Sedara - Hunter - přijatý Empty Sedara - Hunter - přijatý

Příspěvek  Sedara Tue Jul 05, 2011 12:36 pm

[WoW]
Nick: Sedara
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): V tuto dobu spíše PvE, semtam si rád zajdu nějaké to bg nebo arénu, ale PvE je pro mne přednostnějsí
Class: Hunter
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Mno... huntera hraji na Twinstaru již něco málo přes dva roky, myslím, že zkušenosti mám dostačující ovšem stále je co zlepšovat a zdokonalovat. S huntem jsem si ozkoušel jak high-end PvP tak víceméně i PvE. Funkce RL v UQ mě naučila sledovat si vlastní rotaci, encounter a zároveň chování ostatních.

Talenty: PvE MM, PvP MM
Staty: AP - 5200; CRIT - 36,67%; HIT - overcap; ArP - 31,65% + Grim Toll; DMG - 1552-1849; Speed - 2,38; Mana - 12341; HP - 18104;
Zkušenosti v dungoch: Co se týká WOTLKu tak znám všechny dosavadní instance a taktiky k nim, z Ulduaru znám všechny taktiky na HM mody, většinou i z Twinu a ne jen z Guide
Jak dlouho hraješ WoW: na Twinstaru hraju něco přes dva roky Huntera, předtím zhruba půl roku na Mystiqu za R. Palu
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): EQ se snažím skládat na ArP MM... (3x T8,5 + 1xT8 na set bonus, ArP gun z Kologarna 25, ArP sword z IC 25, ArP legy z Razorscale 25, ArP waist z Thorima 25, back Hodir 10, ArP neck a boots z EoE 25, ArP fingers z UD, trinkety - Grim Toll a Bandit's Insignia)

Předcházejicí guilda/y: UniQue, zbytek si nepamatuju
Důvod odchodu z předcházející guildy: Především neshody s GuM, ale také neschopnost některých lidí přečíst si taktiku a zamyslet se nad ní a hrát podle ní

[Real Informace]
Věk: 18
Znáš někoho z Exalted?: Nikoho osobně nebo nějak více ingame kromě Kellxe, který je u vás chvilku
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Tak je mi 18, bydlím v malé vesničce kousek od Liberce což má své výhody a nevýhody... Nemám problém zařídit si volno na raid, jsem komunikativní a to jak na chatu tak i na VoIP. Studuji SPŠSE a VOŠ v Liberci od září půjdu do 4. ročníku. Rád posedím s kamarády někde v hospůdce a preferuji real akce (raději diskotéka než raid v pátek Wink). Ovšem poslední dobou mám potíže se žaludkem a nemůžu pít :X
Toť asi vše, těším se na brzké vyjádření z vaší strany - Sedara MM Hunt
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Sedara - Hunter - přijatý Empty Re: Sedara - Hunter - přijatý

Příspěvek  Fudzi Tue Jul 05, 2011 1:06 pm

aaaaaaaaaaaaa prival hunterov ... spaste duse

osobne som pre nabratie vsetkych tak na tyzden skusky a uvidime kto nam sadne a kto nie ... na druhu stranu by som osobne bol rad keby nakonec ostali vsetci Smile
Fudzi
Fudzi
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 115
Join date : 06. 01. 11

Návrat nahoru Goto down

Sedara - Hunter - přijatý Empty Re: Sedara - Hunter - přijatý

Příspěvek  rytoska Tue Jul 05, 2011 1:27 pm

Takto je známe, že Unique majú existenčné problémy (jak by to bolo včera, keď sa otváral Ulduar a na worlde sa naťahovali Unique a Káčeri kto z nich da Ulduar ako prvý Very Happy) , asi poviem za všetkých, keď vyjadrím nesúhlas, aby sa nabral každý z tejto guildy a tým im zaručiť neco, co si sami nevybudovali progresom a dosrali nábormi z worldu (ich vec) Osobne by som ale po šikovných ľudoch, a hlavne pre nás potrebných clasách siahol.
Pretože : budú na teste a tam si podľa ich výkonov, správania nakoniec vyberieme
lepšie je sihanuť po niečom overenom ako po niečom neznámom a who cares, že to zapríčiní rozpad inej guildy.

Stále som za to, že ak naberáme podľa toho čo nám skutočne chýba sú to: Resto druid, Affli/hybrid Lock a Enha/ele shaman /ja osobne by som uvítal aj arcane mága - samému mi je smutno silent )

Viem, že sú Vám tie nicky známe hlavne z pvp a viem aký je názor na pvp ale ruku na srdce, kto z Vás čo sa chytajú toho pvp to pvp nehrá a koľkí z Vás sú v ňom aj výborní. Ide o to aby sa nikdy nestalo, že hráč je v invite v aréne alebo bg, alebo, že hráč nepomôže raidu keď to potrebuje a radšej hrá pvp. Viete, že takí sú aj u nás a to dlho.

Za mna PRE na test a za predpokladu, že sa prehodnotia ľudia čo sú na teste nejaký ten týždeň. Inak PROTI, pre dôvody vyššie napísané.

Inak asi viete kto toto písal Very Happy (Vrabko)

rytoska
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 505
Join date : 07. 05. 10
Age : 37
Bydlisko : Turzovka

Návrat nahoru Goto down

Sedara - Hunter - přijatý Empty Re: Sedara - Hunter - přijatý

Příspěvek  rytoska Tue Jul 05, 2011 4:00 pm

Myslim si,že nabrat kvalitných hracov by nebolo na skodu, samozrejme je potrebné každeho si preveriť a až potom sa rozhodnuť.
Určite by nebolo zlé nad tímto hráčom pouvažovať.

Nemam oprávnenia písať pre a proti ale myslím že by nebol hunter na škodu Smile

Rytoska Razz

rytoska
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 505
Join date : 07. 05. 10
Age : 37
Bydlisko : Turzovka

Návrat nahoru Goto down

Sedara - Hunter - přijatý Empty Re: Sedara - Hunter - přijatý

Příspěvek  Amnesty Tue Jul 05, 2011 7:04 pm

PRO
Amnesty
Amnesty
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 439
Join date : 10. 04. 10
Age : 34
Bydlisko : Konec Světa..

Návrat nahoru Goto down

Sedara - Hunter - přijatý Empty Re: Sedara - Hunter - přijatý

Příspěvek  Vip Wed Jul 06, 2011 10:32 am

ted jsou prazdniny a "patek" mas tedy kazdy den.

Jak je to s tvym hernim casem v tydnu (ne vikend) od 19 -23 hod ?
Vip
Vip
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 469
Join date : 04. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Sedara - Hunter - přijatý Empty Re: Sedara - Hunter - přijatý

Příspěvek  Sedara Wed Jul 06, 2011 11:20 am

hele jak jsem psal pakliže jsem doma tak si čas na raid najdu, přes prázky se nechystám nikam na déle takže tu budu, online jsem většinou tak od 17:00, hranici kdy musím končit mi nikdo nenastavuje takže se přizpůsobím
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Sedara - Hunter - přijatý Empty Re: Sedara - Hunter - přijatý

Příspěvek  fidget Wed Jul 06, 2011 7:54 pm

PRO
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Sedara - Hunter - přijatý Empty Re: Sedara - Hunter - přijatý

Příspěvek  Amnesty Wed Jul 06, 2011 8:05 pm

PŘIJATÝ
LOCK
Amnesty
Amnesty
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 439
Join date : 10. 04. 10
Age : 34
Bydlisko : Konec Světa..

Návrat nahoru Goto down

Sedara - Hunter - přijatý Empty Re: Sedara - Hunter - přijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru