Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kellx - Hunter - Přijatý

+9
Reesee
Tryxie
Amnesty
Xtrem
Stejk
JudgeDeath
Cirion
Vrabko
Kellx
13 posters

Goto down

Kellx - Hunter - Přijatý Empty Kellx - Hunter - Přijatý

Příspěvek  Kellx Mon Jul 04, 2011 1:18 pm

[WoW]
Nick:Kellx
Level:80
Zameranie (PvP/PvE):PvE (ale občas si zajdu bg nebo arénku abych neurazil)
Class:Hunter (190 dní played)
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Řekl bych že bohaté, je hodně slabý odvar mých zkušeností, které jsem získal hodinami sezení od nevidím do nevidím u pc a zjišťováním jak se stát lepším, třeba i tím hunterem, abych neodbočil z tématu. Abych napsal pravdu ještě jsem nepoznal, ani nepotkal, pořádného huntera na TWINU, od kterého bych se mohl něco naučit. Pokaždé jsem se snažil, abych za každou klásu vynikal a doposud se mi to naštěstí dařilo. (Možná to celé vyznělo namyšleně, ale nebudu za každým slovem dělat smajlíka jak...). Říká se že kdo umí všechno neumí nic pořádně. Myslím si že, u wowka je tomu trochu jinak protože je to jen hra, když chcete a máte na to dostatek času, můžete být dobrý nebo výborný, ve všem co se wowka týče ale uznávám, že je se pořád co učit, nikdo neví všechno a hlavně velkou roli v tom taky hraje tzv. pozvolný proces zapomínání a v přenesení informací směrem dál. Jak známo wowko zhoršuje krátkodobou paměť a začímám to pociťovat i na sobě samým.
Talenty: 7/57/7 MM (Když jsem se od UD rozhodoval co dál dělat MM byla pro mne jasná volba, jasně člověk se musí otáčet ......... lidé to ocení)
Staty: ap: 5427, crit: 42,06%, hit: cap+, speed: 2,14 hp: 17,604k mana: 12,821
Zkušenosti v dungoch:Je zbytečné vypisovat všechny dungy od pretbc takže: 10-25 naxx,ud-yogg jen na 10,eoe,os,voa.
Jak dlouho hraješ WoW:No přesně to nevím ale tipoval bych něco kolem 6-7mi roků.(Rekord který jsem naměřil, je 90 hodin hraní kreslené kraviny (wowka) beze spánku a to myslím zcela vážně).
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.):Full epic naxx, eoe a ud 25, itemy jsou z kvalitní čínské oceli. Odkaz nebudu udávat, neboť na armory jsem byl nečekaně přistižen a odfocen v pvp gearu.

Předcházejicí guilda/y:No těch free serveru bylo hodně bych to nespočítal ani kdybych byl rukojmím somálského piráta. Na začátku toho všeho byl, všemi tak milovaný Drak'Thul kde jsem si ohmatal ovladani wowka např. jak změnit pohled ve hře atd... pokaždé se směju když si na to vzpomenu jaká lama jsem byl, kdyz jsem začínal ale to asi každý, (teda pokud nemáte IQ jako kosmonaut co dokončil Harvard s průměrem 1,0) zůstal jsem tam něco okolo jednoho měsíce, o něco později jsem se od kámošů doslechl , že jsou dva docela normální free servery Narnias a Sargeras (2xmob, 3xquest xp), tam jsem vyexpil nespočet postav. Působil jsem tam (OG) v guildách jako Stormwind Defenders, Renegades, Soldidiers of Light, AOP, Vir Aeternum, The Little teady bears, Blood Shadows, Sanguineus Adamas... a dalších pro někoho méně známých guildách. Na narniasu jsem se dostával často do sporu s GM, např. poslední spor bylo tzv. solnutí Archimonda, když jsme jej v 25ti lidech nomohli složit po dlouhých progresech a za kterého jsem po dvou měsících hledaní v logu, dostal perma ban na postavu, která měla full t6 (200 dní played). Nakonec jsem situaci vyhodnotil tak, že jsem přešel na jiný server, ke kterému se teď dostanu. Když GM Hawkey opustil Onlinegamers a založil vlastní server TWINSTAR, tak jsem odešel s masou lidí také na Twin který byl jediným normálním východiskem, kde mám sice výrazně méně zážitků (kvůli menší strávené době) ale kdybych vše měl vypisovat do detailu, tak bych psal 300 let a nevím jestli by mi to stačilo. Na twinu se snažím hrat co nejčestněji bez využivaní bugů a zbytečných sporů, na podezdřelé chování ostatních hračů nereaguji ale upozorňuji. Huntera jsem měl na tbc jen alta, vlastně je to takový zvyk že hunter je většinou jen alt, tak jsem se to snažil změnit a mít jen huntera, se kterým jsem spokojený a nehodlám ho měnit za jinou klásu, teda pokud nás smrt nerozdělí ámen. (Jsem to mohl napsat latinsky alespoň tu poslední větu.)
Důvod odchodu z předcházející guildy: Doslechl jsem se z jistých tajných zdrojů, že máte 0 aktivních hunterů tak proč nevyzkoušet něco lepšího za méně usilí, kde wipe není každodením chlebem a nabíraní a leavovaní hráču není jak na běžicím pásu. Můžu upozornit na to, že nejsem žádný equip hunter a dovedu být i rozumný když se to po mne žádá.

[Real Informace]
Věk:20 let (někdy se cítím na 6,5 zim)
Znáš někoho z Exalted?:Znám nicky všech hračů, to je asi tak vše + jednoho malého, nevzhledně vypadajícího gnoma mága, co mi zabil peta v aréně a tím poškodil moje ego, které nemám...on dobře ví o kom píši.
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie):Jméno nemám.Žiju v Ostravě kde chodím na nástavbové studium. Mezi moje záliby patří, wowko potom třeba wowko a ještě abych nezapomenul tak wowko no a málem bych zapoměl na wowko, potom někde na spodni hranici mých zálib jsou šachy, cvičení, hudba a gay por... (to měl byt vtip). Ještě bych dodal jednu věc, že nesnáším namyšlené lidi co si myslí že sežrali svět a nehodlám je tolerovat. Pokud vám něco co jsem napsal nedává smysl, tak se tomu nedivte je to tak.
PS: Omluvte mne za chyby, jsem diskok.. píši to tak přirozeně přirozením. Pokud se chcete na něco zeptat, nebo je vám něco nejasné, stačí mi napsat do hry. Komunikační programy mám a to v tomto následujícím označení : ventrilo, ts2, 3, skype, mumble a kdo ví co ještě. Internet mám z NASA, mikrofon od Tiny Turner ale 5x přejetý kolečkovým křeslem, takže nefunguje. (Plánuju si koupit pořádný headset až mě někdo dostane od wowka, jsem totiž zakletá princezna.)

Kellx
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 04. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Kellx - Hunter - Přijatý Empty Re: Kellx - Hunter - Přijatý

Příspěvek  Vrabko Mon Jul 04, 2011 1:36 pm

Huntra potrebujeme, dobrého huntra obvzlášť a aktívneho huntra ani nehovorím, som PRE
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Kellx - Hunter - Přijatý Empty Re: Kellx - Hunter - Přijatý

Příspěvek  Cirion Mon Jul 04, 2011 1:37 pm

Ty sem zapadneš veľmi rýchlo : )
Pre alien
Cirion
Cirion
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 202
Join date : 15. 02. 11
Age : 32
Bydlisko : Trinásta hviezda vľavo od polárky :)

Návrat nahoru Goto down

Kellx - Hunter - Přijatý Empty Re: Kellx - Hunter - Přijatý

Příspěvek  JudgeDeath Mon Jul 04, 2011 1:54 pm

PRO

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Kellx - Hunter - Přijatý Empty Re: Kellx - Hunter - Přijatý

Příspěvek  Stejk Mon Jul 04, 2011 2:11 pm

Obdivuhodně napsaná přihláška. Všechny podstatné informace ukryty pod mnoha slovy a zápory podány kladně. Typický Ostravák. Vsadím se, že tvoje radnice má zelenou barvu.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Kellx - Hunter - Přijatý Empty Re: Kellx - Hunter - Přijatý

Příspěvek  Xtrem Mon Jul 04, 2011 2:48 pm

PRE bounce
Xtrem
Xtrem
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 192
Join date : 25. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Kellx - Hunter - Přijatý Empty Re: Kellx - Hunter - Přijatý

Příspěvek  Amnesty Mon Jul 04, 2011 3:16 pm

PRO Like a Star @ heaven
Amnesty
Amnesty
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 439
Join date : 10. 04. 10
Age : 34
Bydlisko : Konec Světa..

Návrat nahoru Goto down

Kellx - Hunter - Přijatý Empty Re: Kellx - Hunter - Přijatý

Příspěvek  Tryxie Mon Jul 04, 2011 3:18 pm

co dodat, hunter takehoto kalibru bude len prinosom PRE
Tryxie
Tryxie
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 245
Join date : 02. 04. 09
Age : 31
Bydlisko : Martin

Návrat nahoru Goto down

Kellx - Hunter - Přijatý Empty Re: Kellx - Hunter - Přijatý

Příspěvek  Reesee Mon Jul 04, 2011 3:25 pm

hmm a ta predchazejici guilda na Twinu nejaka byla ? napsal si peknou slohovku ale toto sem tam nejak nenasel lol!
kazdopadne huntru je jak safranu...

jen btw nesedeli ste s Leexym vedle sebe kdyz ste to psali ?
Reesee
Reesee
Scout
Scout

Počet príspevkov : 22
Join date : 27. 01. 11

Návrat nahoru Goto down

Kellx - Hunter - Přijatý Empty Re: Kellx - Hunter - Přijatý

Příspěvek  Fudzi Mon Jul 04, 2011 4:32 pm

Dlha prihlaska a snad sa budes vedet prezentovat aj vykonmi a ne len slovami Smile
PRO
Fudzi
Fudzi
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 115
Join date : 06. 01. 11

Návrat nahoru Goto down

Kellx - Hunter - Přijatý Empty Re: Kellx - Hunter - Přijatý

Příspěvek  Ungoliath Mon Jul 04, 2011 4:41 pm

PRO

Ungoliath
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 131
Join date : 07. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Kellx - Hunter - Přijatý Empty Re: Kellx - Hunter - Přijatý

Příspěvek  noger Mon Jul 04, 2011 5:06 pm

Kellx napsal:

Zameranie (PvP/PvE):PvE (ale občas si zajdu bg nebo arénku abych neurazil)

Nemas ty nahodou titul of the Alliance?
noger
noger
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 103
Join date : 04. 10. 09
Age : 30
Bydlisko : Mam :)

Návrat nahoru Goto down

Kellx - Hunter - Přijatý Empty Re: Kellx - Hunter - Přijatý

Příspěvek  Vip Tue Jul 05, 2011 11:29 am

Tva prihlaska se mi velice libi. Vtipne, chytre i obsazne, to ocenuji ... Navic te schvalil Stejk a to uz je hodne vzacne Twisted Evil

PRO alien
Vip
Vip
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 469
Join date : 04. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Kellx - Hunter - Přijatý Empty Re: Kellx - Hunter - Přijatý

Příspěvek  Stejk Tue Jul 05, 2011 12:26 pm

Já nic neschválil a dokonce jsem nebyl ani pro. Přihláška je dlouhá, ale důležité info v ni chybí.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Kellx - Hunter - Přijatý Empty Re: Kellx - Hunter - Přijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru