Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ariel - Priest - Neprijatý

+7
Smradoch
Xtrem
kinxslion
Cirion
Fudzi
Vip
Ariel
11 posters

Goto down

Ariel - Priest - Neprijatý Empty Ariel - Priest - Neprijatý

Příspěvek  Ariel Thu Jun 30, 2011 12:54 am

[WoW]
Nick: Ariel
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): Primárně PvE, sekundárně PvP
Class: Priest
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Dostačující (tzn. velké)

Talenty: PvE Holy, PvP Shadow
Staty: 18k-19k hp i many, 2151 SP, 16,15% crit, 156 haste, 697 MR, na svých buffech, +chci přegemovat (příp. uvažuju o discipline >.<)
Zkušenosti v dungoch: Velké a všechno (vanilla, TBC, WotLK), až po UD, tam jsem ještě nebyl, ale myslím, že by nebyl problém.
Jak dlouho hraješ WoW: Necelých 6 let, začátky Stonecastle a jiné prastaré servery, trošku M&M, hodně Deffender (období PvP slávy), Sargeras, Twinstar (od prvního dne)
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): Full Valo, Damnation, enchy, gemy, GS nevím, neuznávám.

Předcházejicí guilda/y: Na TS jsem zakládal Fallen Angels (2roky+ zpět), pak jsem byl v Deathbringers, poté In Flames (a jejich přemístění do PayBack) a teď jsem v Universum > playing for fun, progress 0.
Důvod odchodu z předcházející guildy: Ještě tam jsem, ale zase jsem začal více hrát a zjistil jsem (zase), že for fun je to sranda, ale když hrajete s lidmi, kteří nezvládají základní úkony a principy, tak se to prostě nedá. Hledám G, ve které jsou lidi na nějaké herní úrovní, dokáží projít takové banality jako vlny v OS bez failů a kde mají progress trošku na úrovni, ale zase nežijí jenom tím. Pohoda a atmosféra je víc než důležitá.

[Real Informace]
Věk: 21
Znáš někoho z Exalted?: Hodně lidí, ale ne nějak osobně, většinou, co jsem za existenci TS "potkával" na raidech, na world chatu apod. Přímo si nejsem jist. Jenom s Ljuderendannem chodím arény 2v2.
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Jsem student uměleckých oborů v Olomouci, pocházím a pořád je můj domov Karviná (i když většinu času přes školu jsem v Olmu). WoW hraju dlouho, původně jsem druid, ale pod palcem mám druida, priesta, locka, rogunu, DK (mám 80lvl alta) a zvládám shamana. K tomu real životu, je mi blbé tady cokoliv o sobě vypisovat, prtž je to moc osobní, ale co by mohlo ovlivnit moje hraní...tak jsem komunikativní, nápomocný, většinou nekonfliktní, ale zase nerad "poslouchám" blbosti, občas vznětlivý, ale proto hledám nějakou guildu s větší mozkovou aktivitou než pomeranč. Mám svérázný smysl pro humor. Dá se říct, že nemám v konfrontaci s rozumnými lidmi problém. Mám hodně složitý a psycho život, který do WoW netahám. Vybral jsem si Exalted, neboť si myslím, že za celou dobu své existence dělá čest svému jménu a někteří jednotliví členové měli/mají mé herní uznání.
Toť zřejmě vše.

//* Nejsem prací prášek ani malá mořská víla a nemám s tím nic společného.

Ariel
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 30. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Ariel - Priest - Neprijatý Empty Re: Ariel - Priest - Neprijatý

Příspěvek  Vip Thu Jun 30, 2011 8:36 am

Ave,

tvuj gear je na slabsi urovni nez aby me nadchnul. Co se znalosti taktik tyce, pises pouze o zkusennostech z praxe predpokladam, jak jsi na tom s teoretickou znalosti taktik Uldaru ?

Ad lidske chyby v raidu ktere se stale opakuji a pritom se zda ze je to banalita ... I to te u nas muze potkat, lide jsou nevypocitatelni a chyby delat muze ( i kdyz to nevidime moc radi) kazdy.

Jeste me zajima tvuj herni cas (standart a ted pres prazdniny) ... nas raid time je 19-23. V prubehu celeho tydne je potrebne byt alespon 4/7 .. jinak nema ani vyznam se hlasit.
Vip
Vip
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 469
Join date : 04. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Ariel - Priest - Neprijatý Empty Re: Ariel - Priest - Neprijatý

Příspěvek  Ariel Thu Jun 30, 2011 11:53 am

Zdravím.

Vzhledem k tomu, že jsem nebyl UD a vy všichni z něj máte skoro farmu, tak je jasné, že můj EQ nenadchne.

Teoreticky na tom nejsem nijak, ale počítám, že si tak zhruba říkáte před každým bossem co a jak, prtž ne všichni z 25 lidí to mají v malíku, takže tohle by mi stačilo. Případné teoretické doučení taktik není problém.

Jistě, to chápu, ale počítám s tím, že newipujete 10x za Naxx apod... Samozřejmě na to mám reálný pohled, chyby může dělat každý...

Herní čas je proměnlivý. Přes školní rok mohu hrát takřka pořád a 19-23 není problém ani přes prázdniny. Nerad něco slibuji, když si nejsem jistý, ale 4/7 myslím splňuji.

Ariel
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 30. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Ariel - Priest - Neprijatý Empty Re: Ariel - Priest - Neprijatý

Příspěvek  Fudzi Thu Jun 30, 2011 1:24 pm

No taktika sa pred bossmi skoro nehovori len nejaky doplnok k hard modu ... a fakt jako hovorit taktiku na bossov jak yogg saron abo tak pochybujem ze by nekdo zacal Very Happy
Do naxxu sa uz nechodieva, len obcas s altami s worldom ... to iste OS, EOE

mozem povedat len za seba lepsie posudi VIP ale mne sa zda ze nemame v guilde tak krizovu situaciu s heal priestmi aby sme brali niekoho bez akejkolvek skusenosti s ulduarom
Fudzi
Fudzi
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 115
Join date : 06. 01. 11

Návrat nahoru Goto down

Ariel - Priest - Neprijatý Empty Re: Ariel - Priest - Neprijatý

Příspěvek  Cirion Thu Jun 30, 2011 1:28 pm

Taktiky sa pred bosmi nehovoria, máš vedieť čo robiť.
Naxx sa nechodí..
Myslím že priestov netreba, minule ste tam boli piati (Shortly, Shaddy, Fudzi, Liliana, Smradoch..) to myslím bohate stačí.
Nemáš rád keď ti niekto hovorí čo máš robiť? Chyba.. Nemáš rád banality a blbé reči na mumble? Utekaj.
Cirion
Cirion
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 202
Join date : 15. 02. 11
Age : 32
Bydlisko : Trinásta hviezda vľavo od polárky :)

Návrat nahoru Goto down

Ariel - Priest - Neprijatý Empty Re: Ariel - Priest - Neprijatý

Příspěvek  Ariel Thu Jun 30, 2011 1:37 pm

Fudzi: Říkám, není problém se je doučit, ale pokud máte priestů plno, tak to beru jako vyřízenou věc, jen jsem psal ingame někomu od vás a říkal, že pořád nabíráte a zkusit přihlášku můžu, tak jsem zkusil.
Cirion: Nejdřív si pořádně přečti na co reaguješ, nic takového jsem nepsal.

Takže to chápu jako nepřijat. Díky za váš čas a hodně štěstí.

Ariel

Ariel
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 30. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Ariel - Priest - Neprijatý Empty Re: Ariel - Priest - Neprijatý

Příspěvek  kinxslion Thu Jun 30, 2011 1:39 pm

No koukam, ze to chlapec vzdal hodne rychle Very Happy
kinxslion
kinxslion
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 179
Join date : 05. 09. 10
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Ariel - Priest - Neprijatý Empty Re: Ariel - Priest - Neprijatý

Příspěvek  Ariel Thu Jun 30, 2011 1:48 pm

kinxslion: Když to vezmu z nabytých faktů, tak priestů máte až až, EQ nemám oslnivý a taktiky na UD neznám. Což jsou celkem zásadní problémy. Takže ne zase tak hodně rychle.

Ariel
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 30. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Ariel - Priest - Neprijatý Empty Re: Ariel - Priest - Neprijatý

Příspěvek  Fudzi Thu Jun 30, 2011 2:32 pm

ale jo vzdavas Smile precihaj si vela vela prihlasok dozadu co tu ludia pisali myslim ze by si ich mal videt Smile slabe clanky to vzdy vzdaju po negativnych komentaroch a nepockaju ani na konecny verdikt osoby ktora o tom rozhoduje Rolling Eyes
Fudzi
Fudzi
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 115
Join date : 06. 01. 11

Návrat nahoru Goto down

Ariel - Priest - Neprijatý Empty Re: Ariel - Priest - Neprijatý

Příspěvek  Xtrem Thu Jun 30, 2011 2:38 pm

Ariel napsal:kinxslion: Když to vezmu z nabytých faktů, tak priestů máte až až, EQ nemám oslnivý a taktiky na UD neznám. Což jsou celkem zásadní problémy. Takže ne zase tak hodně rychle.
Co tak s tym nieco urobit pozriet si aspon tie taktiky ?...eq nieje dolezity , ale ked tam ludia nevedia co kedy robit tak to ide tazko ...
Xtrem
Xtrem
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 192
Join date : 25. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Ariel - Priest - Neprijatý Empty Re: Ariel - Priest - Neprijatý

Příspěvek  Smradoch Thu Jun 30, 2011 3:17 pm

Stav jak ho vidím já:

máme aktivní 3 shadow priesty + 1 off shadow což je poměrně dostačující z dmg stránky. Holy máme jednoho velmi aktivního, který nabírá eq a je domestikován (přiznám se, že z mého pohledu je výchova jednoho priesta v raidu dostatečná, dva si nedokážu představit). Pak tu máme aktivního disco priesta a z dovolené se nam vrátí další holy + disco. "Teoreticky" lze uvažovat v těchto letních měsících o nabrání dalšího disco+holy (oboje pve). Nicméně díky dual talentům se nám daří úspěšně improvizovat a raid není bohužel natahovací.
Smradoch
Smradoch
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 870
Join date : 08. 11. 09
Age : 39
Bydlisko : vstanu z podlahy a posadím se do křesla

http://omgprocmnezasezabilhordakkdyzjsembylafkvBG.cz

Návrat nahoru Goto down

Ariel - Priest - Neprijatý Empty Re: Ariel - Priest - Neprijatý

Příspěvek  Vrabko Thu Jun 30, 2011 4:36 pm

Môj názor: STOP STAV invitovania do guildy okrem LOCKA, SHAMANA, HUNTRA.

Vyhneme sa tým zbytočnému ponižovaniu aj toho málo ľudí čo si k nám dajú prihlášku a samozrejme to dáme vedieť na naše fórko TS.

Inak som proti. Díky za tvoj záujem, hodne štastie v hre aj v živote.
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Ariel - Priest - Neprijatý Empty Re: Ariel - Priest - Neprijatý

Příspěvek  Amnesty Thu Jun 30, 2011 5:21 pm

Vrabko jedinej kdo udela zaver v teto prihlasce je Betadina(Vip) nebo Ungo,pockej si na jeho finalni vyjadreni.

Jinak za me taky spise proti
Amnesty
Amnesty
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 439
Join date : 10. 04. 10
Age : 34
Bydlisko : Konec Světa..

Návrat nahoru Goto down

Ariel - Priest - Neprijatý Empty Re: Ariel - Priest - Neprijatý

Příspěvek  Ariel Thu Jun 30, 2011 5:59 pm

Nevzdávám, jenom se na to dívám reálně a chápu to.
Děkuji, vám taky hodně štěstí ve všem. .))

Ariel
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 30. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Ariel - Priest - Neprijatý Empty Re: Ariel - Priest - Neprijatý

Příspěvek  Vip Fri Jul 01, 2011 8:20 am

Dekuji ti za odpovedi na me otazky.

Mas li dale zajem o pobyt v nasi guilde, klicove pro tebe je abys znal taktiky bossu v Ulda alespon po teoreticke strance, a po te me kontaktoval ve hre. Probereme stav lidi, tve i nase moznosti. Bude li tvuj zajem i nadale trvat, ozkousim si tvoje healschopnosti a vyzkousim te z taktik. Bude li toto v poradku zacneme se bavit o tvem prijeti.

Nazory ostatnich kteri sem pisi maji pouze informativni vahu, nikoli klicovou pro rozhodovani. Vzhledem k tomu ze te nikdo z lidi z guildy primo nezna ci te primo nepodporil je veskera snaha o prokazani tvych schopnosti jen na tobe.
Vip
Vip
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 469
Join date : 04. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Ariel - Priest - Neprijatý Empty Re: Ariel - Priest - Neprijatý

Příspěvek  m0derN Fri Jul 01, 2011 10:14 am

Vip napsal:Dekuji ti za odpovedi na me otazky.
Vzhledem k tomu ze te nikdo z lidi z guildy primo nezna ci te primo nepodporil je veskera snaha o prokazani tvych schopnosti jen na tobe.

O tom aké má Ariel schopnosti v raide neviem síce nič, ale pamätám si ho ešte zo spoločného realmu, keď som bol chvíľu vo Fallen Angels. Dokonca mi pomáhal plniť quest v HP. Je to milý človek a určite vhodný do kolektívu. Otázkou je ako sa postaví k svojim povinnostiam voči guilde a raidovaniu.
m0derN
m0derN
Knight
Knight

Počet príspevkov : 98
Join date : 25. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Ariel - Priest - Neprijatý Empty Re: Ariel - Priest - Neprijatý

Příspěvek  Ariel Sat Jul 02, 2011 6:16 pm

Děkuji za možnosti a zřejmě se o tohle všechno nějak pokusím, ale teď budu od pondělí/úterý na pár dní bez internetu, takže spíše až potom. Napíšu .))

To Modernus: Děkuji, taky si tě pamatuji, snad prokážu co mám úspěšně. Smile

Ariel
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 30. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Ariel - Priest - Neprijatý Empty Re: Ariel - Priest - Neprijatý

Příspěvek  Ungoliath Thu Jul 07, 2011 11:41 pm

počkáme si na to jak se ingame domluví s vipem, pak se uvidí

Ungoliath
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 131
Join date : 07. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Ariel - Priest - Neprijatý Empty Re: Ariel - Priest - Neprijatý

Příspěvek  Vip Tue Jul 12, 2011 8:12 pm

I na muj vkus dlouho bez kontaktu ci infa na foru ...
limit do 15.7. pak to uzavru

bez nasledneho zajmu
Neprijat

Lock and Move
Vip
Vip
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 469
Join date : 04. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Ariel - Priest - Neprijatý Empty Re: Ariel - Priest - Neprijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru