Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Drage - Neprijatý

+2
Pufftik
Arranion
6 posters

Goto down

Drage - Neprijatý Empty Drage - Neprijatý

Příspěvek  Anonymní Sun Oct 05, 2008 5:13 pm

Nick:Drage
Class:Druid
Jaké máš zkušenosti s touto class?: cca 1 rok hrania
Level: 70
Talenty: 0/42/19
Zkušenosti: ZA, Kara, SSC, TK + setky 5 man a nonBC dungy
Jak dlouho hraješ WoW?: od patchu 1.8.0
Předcházejicí guilda/y: All Stars
Equip: full rare okrem wristu-green (vacsinou sa jedna o equip za repku),
Statistiky:14 504 hp v Bear ( momentalne som zamerany na tankovanie), 15k armor, 20.7 dodge , 21 crit
Profese: Alchemy + Herbal full
Důvod odchodu z předcházející guildy: guilda nema perspektivu, preto sme sa rozhodli skusit stastie prave u vas a co to casom hadam vdaka vam aj odraidovat Smile.
[Real Informace]
Věk: 17
Znáš někoho z BL?: bohuzial som este nemal tu cest
Pár věcí o sobě: Mam rad holky a vychladenu 12 ako vacsina chalanov Smile wow ma uz par rokov drzi a myslim ze este daky cas nepusti
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Drage - Neprijatý Empty Re: Drage - Neprijatý

Příspěvek  Arranion Sun Oct 05, 2008 6:12 pm

mas este moc zly EQ na tankovanie, a preco mas az 19 talentvo v restoration ?
Arranion
Arranion
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 472
Join date : 05. 08. 08
Age : 36
Bydlisko : Home is where the Hearthstone is.

Návrat nahoru Goto down

Drage - Neprijatý Empty Re: Drage - Neprijatý

Příspěvek  Anonymní Sun Oct 05, 2008 6:18 pm

pretoze char je momentalne usposobeny aj na dake to pvp nech je equip za honor takze tam mam reduce cast na heal, reduce shapeshift cost, furor, improved mark a omen.. na full tank som nereseltol vzhladom na to ze na 5 man to nebolo potrebne a tank som zvladal v poho aj s tymto buildom.
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Drage - Neprijatý Empty Re: Drage - Neprijatý

Příspěvek  Pufftik Sun Oct 05, 2008 6:20 pm

Zkušenosti: ZA, Kara, SSC, TK + setky 5 man a nonBC dungy

Tie skusenosti mas z akeho serveru ?
a Eqip nieje zly (to si pisal non buffet ze ? :-)
Pufftik
Pufftik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 743
Join date : 02. 08. 08
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Drage - Neprijatý Empty Re: Drage - Neprijatý

Příspěvek  Anonymní Sun Oct 05, 2008 6:23 pm

buffed len s mojim markom a k tomu sa daju pridat poty a elixiri ktorymi sa dokazem sam zasobovat. Skusenosti su z woody wow alebo ak poznate byvaleho Rumpel wow.
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Drage - Neprijatý Empty Re: Drage - Neprijatý

Příspěvek  BlackRider Mon Oct 06, 2008 3:44 pm

No celkem pěkné HP, na to že Equip by měl být modro-zelený. Zajímalo by mě, z čeho ty HP máš. Protože já mám full modrý/4epicy a v bearovi mám pouhých 12,2k HP. Předpokládám že máš taky málo agility, protože s 20% dodge nemůžeš tankovat, když jako medvěd nemáš parry ani block. Já mám 33% dodge.

Přijetí ferala by nebylo špatné, zatím jsme 2 akitvní (BlackDruid, pvnzor). Ale nejsem CL a moje slovo nemá váhu. A na tom Equipu by bylo třeba zapracovat, vím že jsem tady šel taky s takovým EQ, ale pokud vím tak jsem byl snad jediný aktivní feral a ten se hodí skoro v každý 25tce.

BlackRider
Knight
Knight

Počet príspevkov : 84
Join date : 31. 08. 08
Age : 29
Bydlisko : Třinec

Návrat nahoru Goto down

Drage - Neprijatý Empty Re: Drage - Neprijatý

Příspěvek  Anonymní Mon Oct 06, 2008 4:01 pm

vysoke hp je z socketov +12 stam a enchantov +10 stam z lw...samozrejme je mi jasne ze v 10+ man dungoch s tym dodge moc nenatankujem ale guilda sa orientovala hlavne na 5 man a hero a tam sa s tym dalo v poho vystacit. Viem ze moj equip je na tankovanie takeho kara a vyssie nedostacujuci ale da sa stym zvladat off tankovanie. Samozrejme kazdy den makam na tom aby som ho zlepesil Smile btw v sucasnosti je to uz 15.5k hp so zachovanim ostatnych statov na rovnakej urovni
Wink
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Drage - Neprijatý Empty Re: Drage - Neprijatý

Příspěvek  Amigo^ Mon Oct 06, 2008 4:15 pm

Drage napsal:vysoke hp je z socketov +12 stam a enchantov +10 stam z lw...samozrejme je mi jasne ze v 10+ man dungoch s tym dodge moc nenatankujem ale guilda sa orientovala hlavne na 5 man a hero a tam sa s tym dalo v poho vystacit. Viem ze moj equip je na tankovanie takeho kara a vyssie nedostacujuci ale da sa stym zvladat off tankovanie. Samozrejme kazdy den makam na tom aby som ho zlepesil Smile btw v sucasnosti je to uz 15.5k hp so zachovanim ostatnych statov na rovnakej urovni
Wink

Stejně se nám už dlouho nestalo, že by Kara a náročnější instance tankoval někdo jiný než protect warr... S tim si nelam hlavu.
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 34
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Drage - Neprijatý Empty Re: Drage - Neprijatý

Příspěvek  Arranion Mon Oct 06, 2008 8:43 pm

Amigo^ napsal:Stejně se nám už dlouho nestalo, že by Kara a náročnější instance tankoval někdo jiný než protect warr... S tim si nelam hlavu.
Amiho zase druid bossa neutankuje, ale na addov je dobry co sme videli aj v SSC nedavno

ByAmigo: nechci posthuntit, jak mě Exo nazval, tak raději budu editovat topicy jiných, kde bude moje odpověď ... Dost nerad slyším, že o mě většina z vás má mínění posthuntera a spammera. Snad tomu tímto zamezím.

K věci: Ano, na addy je super. Jako off tank se ferálek hodí vždycky.
Arranion
Arranion
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 472
Join date : 05. 08. 08
Age : 36
Bydlisko : Home is where the Hearthstone is.

Návrat nahoru Goto down

Drage - Neprijatý Empty Re: Drage - Neprijatý

Příspěvek  Anonymní Tue Oct 07, 2008 3:58 pm

mno nerad otravujem ale nvm v okam stave je vlastne moja prihlaska? zatail ziadne priame vyjadrenie ano/nie No
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Drage - Neprijatý Empty Re: Drage - Neprijatý

Příspěvek  Amigo^ Tue Oct 07, 2008 4:02 pm

Drage napsal:mno nerad otravujem ale nvm v okam stave je vlastne moja prihlaska? zatail ziadne priame vyjadrenie ano/nie No

Hold on soldier ... Trpělivost, trpělivost. Ostatně určitě vidíš, kolik přihlášek se teď řeší. Holt jsme hodně žádaná guilda Smile
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 34
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Drage - Neprijatý Empty Re: Drage - Neprijatý

Příspěvek  Ampo Tue Oct 07, 2008 10:31 pm

Amigo^ napsal:Holt jsme hodně žádaná guilda Smile

Vzdávam ti hold za túto vetu.Very Happy Jo a ty, čo sa uchádzaš o našu guildu, musíš len čakať. Smile
Ampo
Ampo
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 1329
Join date : 02. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Zvolen/Trnava

https://www.youtube.com/user/Amperik

Návrat nahoru Goto down

Drage - Neprijatý Empty Re: Drage - Neprijatý

Příspěvek  Stejk Thu Oct 09, 2008 5:02 pm

Jsem proti. Osobně se mi líbí představa, že budeme mít jednoho medvědoviče, ale i pro něj platí pravidla pro vstup. Nemůžeme si dovolit nabírat lidi co ještě nestihli nabrat ani EQ za BoJ. Co by u nás dělal? Do raidu by nemohl, protože s rare tam prostě neutankuje nic a 5 many může i bez nás. Vím, že každý hráč má chuť s čerstvou 70tkou vlítnout do raidu, ale tak snadné to fakt není. Ta fáze s BoJ je opravdu základ a já nebudu nabírat dalšího hráče jen aby seděl před raidem a čekal.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Drage - Neprijatý Empty Re: Drage - Neprijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru