Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Janea - Paladin (horda!) - Nepřijatý

3 posters

Goto down

Janea - Paladin (horda!) - Nepřijatý Empty Janea - Paladin (horda!) - Nepřijatý

Příspěvek  Janea Mon Mar 14, 2011 8:52 pm

[WoW]
Nick:Janea
Level:80
Zameranie (PvP/PvE):PVE
Class:Paladin
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Zacinal som s retri, v 40lvl som si kupil dual a tankoval som dungy. Od lvl 60 sa povazujem za tanka, mam na to equip 4342gs aj skill. Pred tyzdnom som si zrusil retri kedze som ho nemal kde vyuzit a prehodil som si to na holy. V terajsej guilde je minimum holy paladinov tak vsetok equip na heal co by siel na disench som vzal za minimum DKP a tak mam kombinovany equip z naxxu, eoe, reputacie na heal s hodnotou 3900gs. Uchadzam sa o poziciu MT/offTANK. Rad by som pokracoval v rozvoji a bol zaradeny do progressu Ulduaru, kedze Naxx a EoE ma uz davno nemotivuju.

Talenty:0 / 57 / 14
Staty:(unbuffed) armor - 24918, stamina - 32284[/b], defense - 550 (s trinketom 567), dodge - 21.01%, parry - 21,35%, block - 21.25%
Zkušenosti v dungoch:heroicy, vsetky NR raidy full clear 10, 25man, os+3
Jak dlouho hraješ WoW:tento rok je to myslim piaty rok. zacinal som na Vsetine, potom som presiel na Twinstar. mam viacero postav (2x80lvl, 2x70lvl, 1x29lvl)
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.):cely som epic. bol som full valorous ale vymenil som si niektore casti.

Předcházejicí guilda/y:Templars of Blood
Důvod odchodu z předcházející guildy:Vedenie uprednostnuje vyber hracov do raidov nie podla equipu, skillu a dmg, ale podla toho koho maju radsej. Celkovo vladne v guilde napata atmosfera a ja sa pri hre chcem zabavit, nie nervovat. Ako som pisal v titulke patrim k Horde ale velmi sa tym nechvalim. Som hordak uz zopar rokov a stereotyp ma zabija. Rad by som spoznal novy kolektiv ludi a druhu stranu tohto virtualneho sveta. Ak by ste vyhoveli mojej ziadosti, co najskor si prehodim frakciu. Uprednostnil by som rasu Human, kedze zvysne paladin rasy mi nie su az take sympaticke.

[Real Informace]
Věk:26
Znáš někoho z Exalted?:nie
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie):Som externy student Vysokej skoly, v maji mam statnice, idem si po titul BC, zatial Smile Kedze studujem dialkovo mam cas na pracu. Zamestnava ma otec v jeho firme. Pracujem do vecera, potom mozem raidovat. Problem v dochadzani na raid nie je, s vynimkou vikendov, kedy sa plne venujem mojej priatelke - kedze byvame od seba dost daleko (60km) a je to jediny cas, ktory na seba mame.

Dakujem za pozornost Wink

Janea
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 14. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Janea - Paladin (horda!) - Nepřijatý Empty Re: Janea - Paladin (horda!) - Nepřijatý

Příspěvek  Vrabko Tue Mar 15, 2011 1:18 am

Hlavný raid time máme cez víkend.
Paladinom máme plný stav.
Na progrese by si sa na 80 per nezúčastnil - vyplýva z druhej vety.
Druhá 25 grupa do UL sa bude skládať tipujem až časom. - s tým by si mal asi veľký problém, keď zle znášaš stereotyp.
Si starší hráč, čo by mohla byť aj výhoda, hlavne u tankov a celkovo kolektívu (je nas 25+ viac v guilde)

Za mňa PROTI už z uvedených dôvodov, ale radím ti počkať na vyjadrenie Volrina (CL) a Ungolianta (GuM)
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Janea - Paladin (horda!) - Nepřijatý Empty Re: Janea - Paladin (horda!) - Nepřijatý

Příspěvek  Janea Tue Mar 15, 2011 1:28 am

Vrabko napsal:Hlavný raid time máme cez víkend.
Paladinom máme plný stav.
Na progrese by si sa na 80 per nezúčastnil - vyplýva z druhej vety.
Druhá 25 grupa do UL sa bude skládať tipujem až časom. - s tým by si mal asi veľký problém, keď zle znášaš stereotyp.
Si starší hráč, čo by mohla byť aj výhoda, hlavne u tankov a celkovo kolektívu (je nas 25+ viac v guilde)

Za mňa PROTI už z uvedených dôvodov, ale radím ti počkať na vyjadrenie Volrina (CL) a Ungolianta (GuM)

S tym vikendom to bude problem, nepokazim si vztah kvoli hre. V terajsej guilde aj co poznam su vikendy volne aby sa hraci odragovali a sli von medzi ludi. Cize toto mi nevyhovuje. Ale aj tak dakujem za ochotu Wink

Janea
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 14. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Janea - Paladin (horda!) - Nepřijatý Empty Re: Janea - Paladin (horda!)

Příspěvek  volrine Tue Mar 15, 2011 8:07 am

V současné době je stav paladinů opravdu plný.
Proti
volrine
volrine
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 223
Join date : 11. 08. 09
Bydlisko : UH

Návrat nahoru Goto down

Janea - Paladin (horda!) - Nepřijatý Empty Re: Janea - Paladin (horda!) - Nepřijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru