Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ellay - DRUID - Nepřijatý

5 posters

Goto down

Ellay - DRUID - Nepřijatý Empty Ellay - DRUID - Nepřijatý

Příspěvek  ellay Wed Mar 09, 2011 8:09 pm

[WoW]
Nick: Ellay
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): PvE
Class: Druid
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Napiši to takhle: wow hraji 4tým rokem jak uvedu níže, tudíž jsem vyzkoušel všechny classy, druida hraju dohromady rok a půl což si myslím že je dostačující doba na sblížení se s touhle classou.

Talenty: Balance 58/0/13 - neni problém předělat na resto, mám tam stejně hodnotný EQUIP
Staty: UN-BUFF 1983 spell power, 195hit, 19,28crit, 467haste
Zkušenosti v dungoch: Zkušenost s TBC raidy - mám zasebou všechny dungeony krom SWP a co se týče BT tak znám jen půl. Co se týče wotlku tak jsem byl všechny zatím dostupné dungeony, OS, EOE, NAXX full clear samozřejmostí
Jak dlouho hraješ WoW: WoW hraju od patche 1.1.2 je to asi 3tim-4tym rokem, samozřejmě měl jsem i pauzu od téhle hry, ale už je to ve mě vsugerované, nedá se nic dělat.
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): Full epic EQ, jinak drop NAXX, OS, EOE

Předcházejicí guilda/y: Byl jsem v guildě Endless Agony.
Důvod odchodu z předcházející guildy: Opustil jsem ji za ele shamana, ale protože byla kamaráda(dřive za nej nehral) tak se rozhodl wow zase hrat tak mi domluvil a dal hvezdy na tohodle druida (určitě dokážu napsat, že za tuhle class hrát umim a znam ji) jak jsem výše uváděl. Jestě si myslím, že bude férové napsat tohle a doufám že to vezmete s klidnou hlavou protoze je potřeba aby jste to věděli: postavu jsem zde koupil, měl jsem ele shamana jak sem rikal. Já osobně jsem proti kupování postav, ale když je to zavedené tak by se to mělo využivat tenhle system kpovani postav, myslím si, že kdy člověk za postavu umi tak je jedno ze ji koupil, je to spis horsi v tom druhem pripadu, kdyz postavu koupi a neumi za ni.

[Real Informace]
Věk: nebudu lhát, za tenhle věk se nestydím "15" Ano, já vím. 15let - lidi mají zkušenosti s touhle věkovou kategorijí, no dodal bych, že špatnou zkušenost. Samozřejmě já s tím nic nenadělám a tak to zůstává na vašem uvážení
Znáš někoho z Exalted?: Co se týče lidí v guilde tak nikoho neznám, jen když se řekne jméno tak je možné že vím o koho se jedná.
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Tak jmenuji se David, pocházám z Moravy, přesněji z malého města Slavičín, které leží asi 35km od Zlína. WoW je pro mě taková "droga" se kterou jsem chtěl už v minulosti skončit, ale šlo to velmi špatně a už to prostě nešlo odemě a tak jsem zase začal hrát, ale samozřejmě umím řict "NE." A proto dávám přednost svým kamarádům a blízkým, mám rád zábavu všeho druhu a také zkouším rád nové věci, ale čas ztrávený u PC je vždy na WOWKU a tak tenhle volný čas který mi neurčuje nikdo než-li já (od 14ti do 0:00+++) bych chtěl ztrávit s touhle guildou, přesněji s vámi. Doufám, že se pořádně rozmyslíte a poté se rozhodnete správně.


Naposledy upravil ellay dne Wed Mar 09, 2011 8:25 pm, celkově upraveno 1 krát

ellay
Scout
Scout

Počet príspevkov : 2
Join date : 09. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Ellay - DRUID - Nepřijatý Empty Re: Ellay - DRUID - Nepřijatý

Příspěvek  JudgeDeath Wed Mar 09, 2011 8:22 pm

PROTI
sry,ale doomkinu(mame 3) je dost

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Ellay - DRUID - Nepřijatý Empty Re: Ellay - DRUID - Nepřijatý

Příspěvek  Amnesty Wed Mar 09, 2011 10:45 pm

Patch 1.1 byl před šesti lety Wink jinak za mě taky proti nedávno se nabral jiný resto / balance druid
Amnesty
Amnesty
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 439
Join date : 10. 04. 10
Age : 34
Bydlisko : Konec Světa..

Návrat nahoru Goto down

Ellay - DRUID - Nepřijatý Empty Ellay

Příspěvek  ellay Wed Mar 09, 2011 10:50 pm

Amnesty napsal:Patch 1.1 byl před šesti lety Wink jinak za mě taky proti nedávno se nabral jiný resto / balance druid
Ano, ale servry byly ještě dlouho poté a tak bylo možné hrávat na classic serverech, samouřejmě chápu že druidů máte dost, ale kdyby se cokoli změnilo tak pod jménem ELLAY mě zastihnete každý den

ellay
Scout
Scout

Počet príspevkov : 2
Join date : 09. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Ellay - DRUID - Nepřijatý Empty Re: Ellay - DRUID - Nepřijatý

Příspěvek  Xtrem Wed Mar 09, 2011 11:04 pm

Edit Stejk:
V těchto místech Xtrem střelil mimo. V rámci zachování pravidel chování v přihláškách zde zanechám pouze jeho názor na přijetí.

PROTI
Xtrem
Xtrem
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 192
Join date : 25. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Ellay - DRUID - Nepřijatý Empty Re: Ellay - DRUID - Nepřijatý

Příspěvek  Vrabko Thu Mar 10, 2011 1:27 am

Na 15 ročného máš hodne inteligentný prejav, to sami páči. Andriana ako CL druidov napísal, že druidov je hodne veľa. Verím, že sa uchytíš inde. GL HF.
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Ellay - DRUID - Nepřijatý Empty Re: Ellay - DRUID - Nepřijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru