Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moumou - Neprijatý

+4
Jeddite
Arranion
Sardukar
Amigo^
8 posters

Goto down

Moumou - Neprijatý Empty Moumou - Neprijatý

Příspěvek  Anonymní Fri Oct 03, 2008 5:09 am

Nick:Moumou
Class:Rogue
Rogue je vybaven fialovo modrym eq..v Dungeonech zastavam funkci Markovace monster...na Dungeony sem vybaven vecmi jako ttp://www.wowhead.com/?spell=44391 a http://www.wowhead.com/?spell=9273 ktere jsou k dispozici pro potreby raidu. Jinak jsem netradicne vybaven dvoumi http://www.wowhead.com/?item=32028 a tudis nastaven na plne PvE. Skilli plne vyskilovany Engineering a Mining. Mam i plno zkusenosti se ziskavanim materialu . V boji davam prednost dlouhym stunum cile.Svoje zkusenosti bych chtel spise ukazat nez sepisovat.Tedy doufam ze budu mit moznost:) Aggro metr a Raid calendar pouzivam s dalsimi beznymi addonymi od Tinanu,Atlasu,MetaMap,Guild info a guild map.
Level:70
Talenty:Sub 5/13/43 Talenty prispusobuju stylu sveho boje ne naopak !
Zkušenosti: SSC,ZA,Kara,Hyjal vsechny druhy Battlegroundu.... znam vetsinu bossu ze sveta Wow.
Jak dlouho hraješ WoW?: od doby prvniho Crack serveru
Drive sem delal Game mastera ceho sem nechal protoze chci wow hrat a ne ho ovladat(kdo zna vi o cem mluvim).Na Narnias sme prisli z Mystikucz kde byl bohuzel wipe,patrili sme na tomto serveru k nejmocnejsim guildam Hordy a v teto guilde jsem byl Guild masterem. A zase opet bych vam chtel sve skusenosti ukazal ve svete wow nez bych je tu vypisoval:)
Předcházejicí guilda/y: Wraiths
Důvod odchodu z předcházející guildy: mala iniciativa pro dobiti velkych raidu a moji pratele v Exalted
Statistiky: 1405 AP, 118 hit rating, 10k HP, 3301 armor, 36% dodge sance,633stamina,566 agi, 22% critik sance
[Real Informace]
Jmeno:Tomas
Věk:22
Znáš někoho z BL?: par lidicek
Pár věcí o sobě:Sem pracujici nezavisli clovek a fanda warcraftu.
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Moumou - Neprijatý Empty Re: Moumou - Neprijatý

Příspěvek  Amigo^ Fri Oct 03, 2008 9:21 am

Tak já se tedy vyjádřím v bodech:

1)Markovače monster u nás zastávat nebudeš. Postačí si jako roguna pohlídat aggro a řídit se taktikou.

2)První link nejde, ale předpokládám, že je to repair bot. Spolu s kabelama to jsou určitě užitečný věci po takovém wipu.

3)Pokud dáváš přednost stunům, měl bys podle mě jet combat a ne subtlety. Ale proti gustu …

4)Statistiky máš průměrný, možná lehce nadprůměrný. Equip jakžtakž.

5)Co bude tvým nepřítelem je silná konkurence. Teď se s příháškami zase roztrhl pytel a je tu spusta rogun, které musíme odmítat. Tim tě ale nechci odradit.

6)Máš VT ?

7)Můžeš postnout svůj talent build ? www.wowhead.com

To je asi tak všechno, až odpovíš, budeme pokračovat v diskusi.
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 34
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Moumou - Neprijatý Empty Re: Moumou - Neprijatý

Příspěvek  Anonymní Fri Oct 03, 2008 1:43 pm

Pouzivani Ventrila a Ts je samozrejmosti. Davam prednost VT ktere je velice dobre prizpusobitelne kazdemu dle jeho chuti. Buidl mych talentu si muzete prohlidnout zde http://www.wowhead.com/?talent=f0xZ0xxboZxMe0GMRceot . Build je postaven na shadow stepu a jeho moznosti zachranit napr. maga,healera pri nechtenem prebrani agga.
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Moumou - Neprijatý Empty Re: Moumou - Neprijatý

Příspěvek  Sardukar Fri Oct 03, 2008 2:01 pm

Moumou napsal:Pouzivani Ventrila a Ts je samozrejmosti. Davam prednost VT ktere je velice dobre prizpusobitelne kazdemu dle jeho chuti. Buidl mych talentu si muzete prohlidnout zde http://www.wowhead.com/?talent=f0xZ0xxboZxMe0GMRceot . Build je postaven na shadow stepu a jeho moznosti zachranit napr. maga,healera pri nechtenem prebrani agga.
Neviznám sa síce velmo do rogún no ja v tom vidím čisté pvp a to že je to založené na shadowstepu čo má akože zachrániť nekoho pred aggrem pochybuju osobne ked ja preaggrujem tak mi ani 10 tvojich shadowstepov nepomôže. proste vidim v tom len PVP build a o tom shadowstepe je to hovorené len koli tomu aby sme ta zobrali do gildy aj s PVP talentami
Sardukar
Sardukar
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 401
Join date : 03. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Banská Štiavnica

Návrat nahoru Goto down

Moumou - Neprijatý Empty Re: Moumou - Neprijatý

Příspěvek  Anonymní Fri Oct 03, 2008 2:08 pm

Sardukar napsal:
Moumou napsal:Pouzivani Ventrila a Ts je samozrejmosti. Davam prednost VT ktere je velice dobre prizpusobitelne kazdemu dle jeho chuti. Buidl mych talentu si muzete prohlidnout zde http://www.wowhead.com/?talent=f0xZ0xxboZxMe0GMRceot . Build je postaven na shadow stepu a jeho moznosti zachranit napr. maga,healera pri nechtenem prebrani agga.
Neviznám sa síce velmo do rogún no ja v tom vidím čisté pvp a to že je to založené na shadowstepu čo má akože zachrániť nekoho pred aggrem pochybuju osobne ked ja preaggrujem tak mi ani 10 tvojich shadowstepov nepomôže. proste vidim v tom len PVP build a o tom shadowstepe je to hovorené len koli tomu aby sme ta zobrali do gildy aj s PVP talentami

Kdybych byl ciste PVP tak mam natalentovany Ambush...tahle se k mobovi dostanu hned a hned ho vystunuji a tank nebo off si ho v klidu muze vzit zpet.A muze se to zdat jako PVP me se to zda a jevi ve hre jako oboji.
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Moumou - Neprijatý Empty Re: Moumou - Neprijatý

Příspěvek  Arranion Fri Oct 03, 2008 2:20 pm

pises ako clevek co hra wow dlho, ale aj tak mi je divne ze chces ist s Sublety do raidu, ved Combat a Ass. ma vacsi dps, na to ze mas iba 118 hit rating nemas Precision, nemas Ruthless a Restles strike co su dobre talenty na dps tak by clovek povedal je ides PvP, ale ty zase na druhej strane nemas Cheat Death ani Hemorrage
vazne nechapem ako moze byt takyto build efektivny ci uz v pvp alebo pve
a ked mage preagruje tak da Ice block, healer dostane bublinu od paladina, a zas nepreagrovavame kazdych 30 sekund aby tam musel byt sublety rogue Very Happy
Arranion
Arranion
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 472
Join date : 05. 08. 08
Age : 36
Bydlisko : Home is where the Hearthstone is.

Návrat nahoru Goto down

Moumou - Neprijatý Empty Re: Moumou - Neprijatý

Příspěvek  Amigo^ Fri Oct 03, 2008 2:25 pm

Tedy talentům se nestačim divit ... Proč vyhazuješ 5 talentů do Deflection, když je můžeš dát do Precision ? Stejně tak nechápu proč dáváš talenty do Dirty Tricks ? To samý Enveloping shadows. Vyhodil jsi 10 talentů, které ti mohli přinýst třeba + 30 DPS, kdybys je umístil vhodněji.

To co říká Sard je pravda. Máš spíše talenty do Arény nebo BG, prostě PvP. Akorát jsi spoustu z nich vyhodil do zbytečností. Jestli chceš být optimální stunner, k tomu jedině combat. Subtlety je stavěný na vysoký jednorázový DMG, combat je menší dmg, ale o stunech. Zkus o tom popřemýšlet. Kdybys chtěl vidět můj build, napiš a já ti ho postnu.

Tohle je podle mě plýtvání a nerozvážné rozhazování talentů ...

EDIT: Jak píše Arra, máš naozaj čudný build Very Happy Shocked
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 34
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Moumou - Neprijatý Empty Re: Moumou - Neprijatý

Příspěvek  Anonymní Fri Oct 03, 2008 2:30 pm

Amigo^ napsal:Tedy talentům se nestačim divit ... Proč vyhazuješ 5 talentů do Deflection, když je můžeš dát do Precision ? Stejně tak nechápu proč dáváš talenty do Dirty Tricks ? To samý Enveloping shadows. Vyhodil jsi 10 talentů, které ti mohli přinýst třeba + 30 DPS, kdybys je umístil vhodněji.

To co říká Sard je pravda. Máš spíše talenty do Arény nebo BG, prostě PvP. Akorát jsi spoustu z nich vyhodil do zbytečností. Jestli chceš být optimální stunner, k tomu jedině combat. Subtlety je stavěný na vysoký jednorázový DMG, combat je menší dmg, ale o stunech. Zkus o tom popřemýšlet. Kdybys chtěl vidět můj build, napiš a já ti ho postnu.

Tohle je podle mě plýtvání a nerozvažné rozhazováí talentů ...

To primo nesnasim delat si talenty podle nekoho to uplne nici jedinecnost postav. Kazda postava i se stejnym povolanim tak muze nabidnou jine schopnosti a dovednosti. Talenty davaji postave primejsi smer a muzete mit natalentovano jak chcete a presto vase hraci umeni nebude dostacovat. Tenhle build mi za pomoci vanishe umozni monstrum udrzet na 20 sec. Pokud jsou talenty jedinou prekazkou predelam se klidne na combat ale nejdrive bych vam chtel dokazat ze i tato kombinace vyhovuje!
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Moumou - Neprijatý Empty Re: Moumou - Neprijatý

Příspěvek  Amigo^ Fri Oct 03, 2008 3:03 pm

Moumou napsal:To primo nesnasim delat si talenty podle nekoho to uplne nici jedinecnost postav.

Radši budeš jedinečná lama než neoriginální imba skiller ? Shocked To mi rozum nebere. Nenapadlo tě třeba vůbec ty talenty nerozdělovat ? Suspect

Moumou napsal:Talenty davaji postave primejsi smer.

To mi prosim tebe vysvětli, co tim myslíš ...

Moumou napsal:Tenhle build mi za pomoci vanishe umozni monstrum udrzet na 20 sec.

Myslíš jako ve stunu ? Jsi roguna, tvůj úděl je uštědřit co největší damage done na bosse, ne ho stunovat(zakázané to neni, ale nic moc s tim stejně nedokážeš).

Pro mě za mě si ten build nech, sice mi přijde nedomyšlený a hloupý, ale výsledek nám ukáže damage meter ... Wink
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 34
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Moumou - Neprijatý Empty Re: Moumou - Neprijatý

Příspěvek  Arranion Fri Oct 03, 2008 3:05 pm

zaujmave, rogue Off tank spec Smile
som zvedavy ako sa vyjadri CL
Arranion
Arranion
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 472
Join date : 05. 08. 08
Age : 36
Bydlisko : Home is where the Hearthstone is.

Návrat nahoru Goto down

Moumou - Neprijatý Empty Re: Moumou - Neprijatý

Příspěvek  Anonymní Fri Oct 03, 2008 3:11 pm

Takze podle vas to ze dokazu vystunovat bosse na dobu kerou healeri a tanci mohou efektivne vyuzit je k nicemu ? A mas pravdu radsi budu natalentovana lama kerou ze sebe udelam ja nez kdyz ty lamersky talenty od nekoho obtahnu!
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Moumou - Neprijatý Empty Re: Moumou - Neprijatý

Příspěvek  Amigo^ Fri Oct 03, 2008 3:23 pm

Moumou napsal:Takze podle vas to ze dokazu vystunovat bosse na dobu kerou healeri a tanci mohou efektivne vyuzit je k nicemu ? A mas pravdu radsi budu natalentovana lama kerou ze sebe udelam ja nez kdyz ty lamersky talenty od nekoho obtahnu!

Hah, to mi stačilo, jsem PROTI přijetí. Nehledíme na to, že budeš mít puntíkovaný ponožky a růžovou podprsenku, přestože budeš "Originální". Chceme schopný hráče a né originály Smile Navíc mě štve tvoje ignoranství.
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 34
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Moumou - Neprijatý Empty Re: Moumou - Neprijatý

Příspěvek  Anonymní Fri Oct 03, 2008 3:27 pm

Amigo^ napsal:
Moumou napsal:Takze podle vas to ze dokazu vystunovat bosse na dobu kerou healeri a tanci mohou efektivne vyuzit je k nicemu ? A mas pravdu radsi budu natalentovana lama kerou ze sebe udelam ja nez kdyz ty lamersky talenty od nekoho obtahnu!

Hah, to mi stačilo, jsem PROTI přijetí. Nehledíme na to, že budeš mít puntíkovaný ponožky a růžovou podprsenku, přestože budeš "Originální". Chceme schopný hráče a né originály Smile Navíc mě štve tvoje ignoranství.

Nechapu proc ty neco posuzujes z toho co se pise kdyz de o veci ve hre ? Toho asi moc nezjistis. Rekl sem ti ze se klidne pretalentuju dle potreby ....
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Moumou - Neprijatý Empty Re: Moumou - Neprijatý

Příspěvek  Amigo^ Fri Oct 03, 2008 3:38 pm

Nech si talenty, jak ti vyhovujou. Na víkend jedu do pryč, ale v pondělí můžeme dát třeba duel, zajít nějakej AC hero dung, ať vidim tvůj DMG a jak svůj char ovládáš... ok ?
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 34
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Moumou - Neprijatý Empty Re: Moumou - Neprijatý

Příspěvek  Anonymní Fri Oct 03, 2008 3:44 pm

Ja uz jen dnes pockam jestli budu vasemu GuM vyhovovat ci ne...potom si dam s tebou duel i kdyz je to od tebe docela divne kdyz sis prosel uz urcite nake raidy....no nebudu se k tomu vyjadrovat....Hero projit muzem take nevidim v tom prekazku a ani selhani z me strany...
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Moumou - Neprijatý Empty Re: Moumou - Neprijatý

Příspěvek  Amigo^ Fri Oct 03, 2008 3:56 pm

Moumou napsal:Ja uz jen dnes pockam jestli budu vasemu GuM vyhovovat ci ne...potom si dam s tebou duel i kdyz je to od tebe docela divne kdyz sis prosel uz urcite nake raidy....no nebudu se k tomu vyjadrovat....Hero projit muzem take nevidim v tom prekazku a ani selhani z me strany...

Nedáš mě, ale uvidim skill a taktiku. Dáš mě - tvoje obrovské + a taky respect Wink O nic mi nejde.
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 34
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Moumou - Neprijatý Empty Re: Moumou - Neprijatý

Příspěvek  Jeddite Fri Oct 03, 2008 4:56 pm

Zdravim

Tvoj talent build prezradil vsetko co som potreboval vediet, je fajn ze sa snazis byt originalny a mas vlastny build, ale to este neznamena ze build bude pouzitelny, chybaju ti v nom dolezite talenty a naopak niektore mas zbytocne vytalentovane, nehnevaj sa ale potrebujeme skusenych roguov a z talentov ktore si si zvolil vo svojom builde a ktory si tu obhajujes to tak nevyzera, takze aj napriek pekne napisanej prihlaske musim povedat NIE.
Jeddite
Jeddite
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 183
Join date : 05. 08. 08
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Moumou - Neprijatý Empty Re: Moumou - Neprijatý

Příspěvek  Storm Fri Oct 03, 2008 6:17 pm

Moumou muzes mi prosim napsat nazev te guildy z Mystiq.cz?
Storm
Storm
Knight
Knight

Počet príspevkov : 62
Join date : 28. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Moumou - Neprijatý Empty Re: Moumou - Neprijatý

Příspěvek  Anonymní Fri Oct 03, 2008 7:03 pm

Byla to La Resistance hral sem tam za tanka a dis priesta.
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Moumou - Neprijatý Empty Re: Moumou - Neprijatý

Příspěvek  Ljuderendann Fri Oct 03, 2008 9:19 pm

mno. do rogun mi sice moc neni, ale vyjadrím sa.
V celku sa mi lúbí jeho postoj k talentom. Já sem si built také robil sám.
talentom u roguny nerozumím a nechce sa mi strávit púl hodiny študovaním co je co a naco, ale stun je do PVP a pokád vím, na bosú nefunguje.
dálej z letmého pohledu sem si všimel, že shadow step okrem iného zmenšuje thread o 50% co je teda fakt hodne. A ked preagruje mage, tak to už potom stojí za to. Bárskedy nepomože ani 10s ice blok protože tank neni schoný za tak krátkú dobu prebrat agro. myslíš, že s 1/2 znížením threadu to zvládneš? Já myslím že ne.

Ostatne ked sa anihilovi chce ťa overovat, nemám nic proti. Ale už včil ti možu povidat, že asi sa k nám nedostaneš.
Ljuderendann
Ljuderendann
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 417
Join date : 15. 08. 08
Age : 37
Bydlisko : doma

Návrat nahoru Goto down

Moumou - Neprijatý Empty Re: Moumou - Neprijatý

Příspěvek  Storm Fri Oct 03, 2008 9:52 pm

aha La ressistance....ta mezi nejmocnejsi rozhodne nepatrila Razz tam jedina dobra byla tak Dies Irae...
Storm
Storm
Knight
Knight

Počet príspevkov : 62
Join date : 28. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Moumou - Neprijatý Empty Re: Moumou - Neprijatý

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Fri Oct 03, 2008 10:03 pm

Slibil jsem Ti vyjadreni k prihlasce na foru, byl jsem taky zvedavy, co na to napisou lidi, kteri k rogune maji co rict. Myslim, ze tady bylo probrano asi vse, a ani ja z me pozice to nezmenim...nas Jeddite sice pise malo, na druhou stranu ono to kolikrat ani neni potreba. Jeho usudku verim, z Vasi rozepre s Amigem sem pochopil, v cem to nevyhovuje...takze je mi lito, i kdyz musim ocenit snahu, kterou si i pred sespsanium prihlasky projevil ve hre, rozhodnuti padlo...obecne, abys nemel pocit, ze je to neco osobniho - melee dps je jako hub po desti, i u nas mame spoustu schopnych rogu, nekteri potrebuji dovybavit, zkratka dalsi, aspon zatim, neni potreba...Dekuju za prihlasku...

edit: Locknu to tady zitra, pokud by se jeste nekdo chtel vyjadrit...
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Moumou - Neprijatý Empty Re: Moumou - Neprijatý

Příspěvek  Ampo Fri Oct 03, 2008 10:18 pm

Je to škoda, spĺnaš takmer všetky predpoklady na dobrého hráča. U mňa máš veľké plus hlavne kvôli tvojmu veku, a tomu, že si napísal celkom pekne upravenú prihlášku (fakt oceňujem ľudí, čo používajú aj rôzne funkcie fórka). Smile Ale ako vidíš, nakoniec sa došlo k záveru, že si NEPRIJATÝ, a to hlavne z dôvodu "premnoženia" meele dmg v našej guilde. Good luck...

LOCK
Ampo
Ampo
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 1329
Join date : 02. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Zvolen/Trnava

https://www.youtube.com/user/Amperik

Návrat nahoru Goto down

Moumou - Neprijatý Empty Re: Moumou - Neprijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru