Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ecphronia - Paladin - Neprijatý

+9
Yetty
m0derN
Koty
Stejk
Amnesty
Pupi
fidget
JudgeDeath
ecphronia
13 posters

Goto down

Ecphronia - Paladin - Neprijatý Empty Ecphronia - Paladin - Neprijatý

Příspěvek  ecphronia Wed Mar 02, 2011 5:21 pm

[WoW]
Nick: Ecphronia
Level: 80 (ale cítím se na 95 :-D )
Zameranie (PvP/PvE): PvE, prý mi jde i PvP, ale fujky fuj :-D
Class: Paladin Retri/buhvi co, byl jsem tank, teď jsem heal, ale jinak je mi celkem jedno co budu, heal jedu hlavně holy light mých 26-27k many snad full buffed (tak dlouho heal nejsem) s GS 3900 a nějaké drobné bych řekl je slušných obzvlašť když jsem se naučil šetřit manou a vyčerpám dokonce i resto druida jak jsem před nedávnem zjistil :-D každopádně k tanku se rád vrátím, bude li třeba
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Anthorie - Twinstar, cca 1-2 roky s malými pauzami jedu jen a pouze palacha a jelikož na něm není nic moc co poznávat (řekněme si to po pravdě) takže ho znám jistě dostatečně dobře a i kdyby, když něco dělám, tak si o té věci či činnosti rád něco nastuduji. Navíc nenahlédl jsem jen a pouze do svaté bible jenž skýtá tajemství světla a prazdroj paladinské moci :-D hmmm tak tu marně přemýšlím jestli když všichni uráží paladiny a říkají jim bugeři atd, jestli nezměnit classu... i když to u mě snad ani nehrozí :-D jinak ze zkušenosti vím že paladini nejsou buggeři, bublinu lze nejednou classou zrušit, nebo ji dokonce ukrást LoH většinou stejně používam jen na doplnění many a HP když jen tak v Dala blbnu a náhodou spadnu no mezi boji v raidech, protože ruku na srdce při používání několika dmg spellů není moc času a ano, i paladini mají plno spellů jen někteří ani nevědí k čemu polovina z nich je :-D

Talenty:Retri PvE 11/5/55 Holy PvE 51/5/15 viz armory link Ecphronia
Staty: Retri - Str 1451 Agi 208 Sta 1347 Spd 2.94 AP 3675 Hit 248 Crit 34.54% Exp 15, Holy - Sta 906 Int 1199 Spi 119 SP 1890 Crit 26.51 Haste 422 Mana Regen 201
Zkušenosti v dungoch: mno co tak říci více než že bych je znal? :-D HCčka sice už krapet zapomínám ale OS, EoE, VoA a Naxx, vse jak 10 tak 25 znám velmi dobře, s ulduarem jsem se sice nesetkal krom psaných taktik ale naxx jsem se též naučil ihned bez znalosti taktik, navíc rád je dostuduji a stejně pochybuji že se na progress dostanu :-D každopádně u naxxu jsem měl tu čest, jakožto i s OS a EoE s několika druhy taktik, (thaddius přebíhání do čtverce nebo rovně, Grobbulus tahání u stěny nebo po mříži atd... ale klidně se přizpůsobím...) jinak ragefire chasm a deadmines mám full clear aby náhodou nedošlo k záměně :-D
Jak dlouho hraješ WoW: stejně tak dlouho co hraji palacha, tedy 1-2 roky s mírnými přestávkami :-D hmmm i když někdy bych s tím raději švihnul :-)
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): na retri mám GS 4328, chybí mi jen plášť z Kela který buď nepadl nebo padl v mé absenci jinak co jsem tak okrajově nasbíral z holy a prot tak obojí se pohybuje tak 3,8k - 3,9k, viz armory nebo osobní kontakt, každopádně retri je má devíza a kéž se objeví někdo kdo mě předběhne v DPS když jsem ve formě :-D (DPS neuvedu, protože se liší od skupin mobek a bossů po jednotlivé bosse (třeba Thaddius je lahůdka :-D) počet epic itemů... ony sou i jiný? já slýchával zvěsti ale myslel jsem že to jsou jen pohádky :-D ne tak v holy mam modrý ilvl trinket protože mi přidává hodně intelectu a doplňuje mi manu a botky, protoze se mi asi líbí nebo nevím, asi jsem byl líný :-D možná je to tím že můj main byl a vždy bude retri a prot momentálně nemám ani jako off...

Předcházejicí guilda/y: Meritum Sacrum
Důvod odchodu z předcházející guildy: Vlastní blbost? co jiného říci? no jistá Ravi mě tam dostala, jinak bych skončil, tedy pokud bych si vůbec hledal guildu, jinde a tak mi přišlo fér odejít, a tady tedy zkouším štěstí, je nezvyk mít Ravi jen ve friend listu a ne v guild seznamu :-D Jinak MS je dle mě velmi dobrá guilda,, bohužel už mne tam nic moc nedrželo a bylo asi na čase jít o dům dál, samozřejmně nemám problém s tím, držet s nimi kontakt, bývám nekonfliktní takže i v tom není problém a ti lidé mě stále berou krom neustálého přemlouvání k návratu :-D mno ale co už no, stalo se, tak zkouším no... každopádně žádný problém zde nenastal, všichni věděli že s Ravi leavnu nejspíše i já a to věděli už od přijetí, prý i uzavírali sázky jestli to udělám... chudák phox co prohrál :-D

[Real Informace]
Věk: hmmm můj oblíbenej hospodskej ho zná a já to zjistil až jak jsem se podíval do mobilu kde ho mám schválně v kalendáři zapsaný, tedy 22 let :-D
Znáš někoho z Exalted?: já už za tu dobu ani sám nevím koho znám a koho ne, ale asi pouze od vidění, každopádně velmi mě zarazilo zjištění že jsem tu již zaregistrovaný ale nic takového si nepamatuji... ale jak jsem psal, jsem nekonfliktní a když bude dobrý kolektiv, rád se přizpůsobím a snad i nějací přátelé budou... hmmm snad tam máte dost holek, s němi si vždy rád popovídám :-D v každém případě znám nově příchozí Ravi jenž mohla také do přihlášky napsat že získáte dva za cenu jednoho, schopný heal a schopného dmgina (kterým snad bezesporu jsem) za cenu jednoho :-D každopádně veškeré raviiny řeči o tom že jsem lama ignorujte, to je jen proto že mi závidí :-D ale je fakt že v healu se s ní rovnat nechci, nejen že nemám dostatečný equip a snad také nemám i dostatečné zkušenosti a skill :-( ale snad jednou... :-D
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): 22 letý blázen co hraje už nějakou tu dobu tuto někdy dobrou, někdy zase špatnou hru, jenž mnozí proklínají kvůli závislosti jiní zase vyprávějí o jejím kazivém vlivu na mládež, ale jak já říkám, nic není nebezpečné dokud ta daná věc nezmutuje ještěrku do podoby godzilly :-D jinak nemám moc rád ticho, mám rád pohodový kolektiv, na fórech většinou mám ve zvyku psát romány a snažím se utvářet pohodovou atmosféru jak v guild chatu (tam méně) tak i na mumble, samozřejmně mám ještě TS a ventrilo jak verzi 2 tak i 3 v každém případě vždy rád pomůžu nerad dělám konflikty když to není třeba, potažmo když existuje i jiná cesta řešení, také se mnou není problém se domluvit, a i když možná někteří nesouhlasí tak se považuji za rozumného jedince který rád vyslechne kritiku a pokud ji uznám vhodnou a pravdivou tak se snažím i přizpůsobit, mám rád upřímnost a nade vše nemám rád přetvářku... jak je poznat též o sobě nerad moc mluvím, je to ze dvou důvodů, nejen že nerad kombinuji wow a reálný život, tak také proto že snad není co říct, někdo řekne skromný, jiný zase hlupák, ale to je subjektivní názor, vážím si stejně obou... samozřejmně pokud je pohodový kolektiv a někteří jedinci mi "sednou" což je vcelku lehké tak jistě mohu udělat vyjímku a také velmi rá, vždyť už nejednou se to již stalo :-)
mno to by snad bylo tak vcelku vše, jinak snad by mne mělo býti možno odchytit online i když poněkud nevím kdy, ve hře bývám poněkud nahodile a nikdy nevím kdy mne zrovna chytí ta pověstná hráčská slina ale snad se potkáme :-) hmmm smajlíky mi připomínají, psal jsem již že mám rád srandu a pokud není snažím se jí dopomoct? samozřejmně v rámci mezi aneb sranda musí bejt i kdyby fotra věšeli :-D (a ne nemám žádný rodičovský komplex nebo něco podobného, hmmm jen mě vážně někdy baví psát) :-D mno nic, musím jít už konečně spát, už to tu píšu dosti dlouho :-D

ecphronia
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 01. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Ecphronia - Paladin - Neprijatý Empty Re: Ecphronia - Paladin - Neprijatý

Příspěvek  JudgeDeath Wed Mar 02, 2011 5:48 pm

PROTI
paladinu je hafec

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Ecphronia - Paladin - Neprijatý Empty Re: Ecphronia - Paladin - Neprijatý

Příspěvek  ecphronia Wed Mar 02, 2011 6:09 pm

já jsem malý, moc nesním, jsem přítulný a skladný, já se vlezu kamkoliv :-D navíc nejsem jen tak ledajaký paladin, jsem posypaný sezamovými semínky, heč :-D

ecphronia
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 01. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Ecphronia - Paladin - Neprijatý Empty Re: Ecphronia - Paladin - Neprijatý

Příspěvek  fidget Wed Mar 02, 2011 6:12 pm

přihláška pěkná ale paladinu je fakt hodně....
PROTI
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Ecphronia - Paladin - Neprijatý Empty Re: Ecphronia - Paladin - Neprijatý

Příspěvek  Pupi Wed Mar 02, 2011 6:20 pm

Bohuzel paladinu je opravdu moc, jinak prihlaska pekna Smile
Proti
Pupi
Pupi
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 294
Join date : 12. 04. 10
Age : 32
Bydlisko : Doksany

Návrat nahoru Goto down

Ecphronia - Paladin - Neprijatý Empty Re: Ecphronia - Paladin - Neprijatý

Příspěvek  Amnesty Wed Mar 02, 2011 6:23 pm

Přihláška opravdu pěkná ale jak už se tu zmínilo .. paláti full

proti
Amnesty
Amnesty
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 439
Join date : 10. 04. 10
Age : 34
Bydlisko : Konec Světa..

Návrat nahoru Goto down

Ecphronia - Paladin - Neprijatý Empty Re: Ecphronia - Paladin - Neprijatý

Příspěvek  Stejk Wed Mar 02, 2011 7:16 pm

A co tak dva až tři paladiny kicknout a nabrat nového?
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Ecphronia - Paladin - Neprijatý Empty Re: Ecphronia - Paladin - Neprijatý

Příspěvek  Koty Wed Mar 02, 2011 9:15 pm

Hodne obsahla prihlaska, ale to, co pisou ostatni je bohuzel pravda.
Koty
Koty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 2631
Join date : 21. 12. 08
Age : 32
Bydlisko : Rožnov pod Radhoštěm

Návrat nahoru Goto down

Ecphronia - Paladin - Neprijatý Empty Re: Ecphronia - Paladin - Neprijatý

Příspěvek  ecphronia Wed Mar 02, 2011 9:50 pm

Stejk napsal:A co tak dva až tři paladiny kicknout a nabrat nového?

tsk tak, moje slova :-D

Stejk napsal:Hodne obsahla prihlaska, ale to, co pisou ostatni je bohuzel pravda.

nevadi, muzu napsat jeste obsahlejsi :-D

ecphronia
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 01. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Ecphronia - Paladin - Neprijatý Empty Re: Ecphronia - Paladin - Neprijatý

Příspěvek  Stejk Wed Mar 02, 2011 10:12 pm

Já se dneska kouknu, kolik z těch našich paladinů skutečně hraje.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Ecphronia - Paladin - Neprijatý Empty Re: Ecphronia - Paladin - Neprijatý

Příspěvek  m0derN Wed Mar 02, 2011 10:52 pm

Jedna z najobsiahlejších prihlášok aké som kedy videl.
Mne sa páči jeho postoj, ako sa snaží k nám dostať. Mnohí by nás už poslali do prdele alebo povedali :"dík nájdem si inú guildu" už po treťom príspevku. Moje bezvýznamné +.
m0derN
m0derN
Knight
Knight

Počet príspevkov : 98
Join date : 25. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Ecphronia - Paladin - Neprijatý Empty Re: Ecphronia - Paladin - Neprijatý

Příspěvek  Yetty Wed Mar 02, 2011 10:59 pm

Přestože nějací neaktivní paladini u nás jsou, tak si nemyslím, že by těch aktivních bylo nedostatek (srsly kdy naposledy nám chyběl paladin).
Velice sympatická přihláška, ale bohužel PROTI
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Ecphronia - Paladin - Neprijatý Empty Re: Ecphronia - Paladin - Neprijatý

Příspěvek  Ravi Wed Mar 02, 2011 11:28 pm

Co vam poviem, som nova a moc vyskakovat nemozem, ale ja ho poznam a je to fajn clovek ako i fajn hrac...asi tolko Razz

Ravi
Scout
Scout

Počet príspevkov : 24
Join date : 06. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

Ecphronia - Paladin - Neprijatý Empty Re: Ecphronia - Paladin - Neprijatý

Příspěvek  Vrabko Wed Mar 02, 2011 11:31 pm

Veľmi oceňujem snahu sa k nám dostať. Ale zober to z tejto stránky. Dostaneš sa k nám a pri plnom stave paladinov, ti nemusí byť ponúknuté kvalitné raidovanie. Až sa v guilde konečne presadí preverovanie test rankov a prípadné následné kickovanie tých čo sú skutočne neni prínosom pre guildu, fajn, bol by som za. Prihláška hodne prezrádza o hráčovi, pretože my sme guilda, ktorá si hodne potrpí na tom s kým trávi hru a nejde nám len o to ako človek vie danú class ovládať, lebo všetko sa dá naučiť.
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Ecphronia - Paladin - Neprijatý Empty Re: Ecphronia - Paladin - Neprijatý

Příspěvek  ecphronia Thu Mar 03, 2011 1:08 am

Já to chápu, avšak jak je psáno v pravidlech, není nic ztraceno dokud daný CL neřekne opak, avšak s kvalitami raidu bych tolik nesouhlasil, již v MS tedy v minulé guildě jsem měl dle epgp nejvyžší prioritu, ale na equip už tolik nehledím jako spíše na komunitu se kterou svůj herní čas trávím, každopádně chápu toto rozhodnutí a souhlasím, avšak ještě počkám na vyjádření CL, aneb jak se říká: "Neříkej hop, dokud jsi nepřeskočil" Avšak při jakémkoliv závěrečném verdiktu doufám, že se naše cesty opět v budoucnu zkříží, ale i tak jak jsem psal, stále budu čekat :-D jinak děkuji za vaše názory, jsem za ně rád a některé mi celkem i lichotí.. díky :-)

ecphronia
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 01. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Ecphronia - Paladin - Neprijatý Empty Re: Ecphronia - Paladin

Příspěvek  volrine Thu Mar 03, 2011 8:57 am

Nerikej hop, ani kdyz jsi preskocil.Prvni se podivej do ceho jsi skocil.

V soucasne dobe mam v gilde 7! aktivnich palachu +-2.Alty nepocitam.Nikoho z nich kickovat nebudu(nemam na to ani prava) a tvoje poznamka mi moc vtipna neprijde.Prihlaska je napsana taaaaak dlouze, ze me ani nebavilo si to cist.Je to jako bys zalil talir svickove s 5ti knedlama 5 litry omacky.Pobavil mne pouze ten bod v Ilumination.
Navic je napsana v namachrovanem duchu, ktery podle mne prekracuje hranice zdrave drzosti a to ja nemam rad.
Nicmene kdyz se tim prokousam, tak prihlaska obsahuje vsecko, co chcu a za normalnich okolnosti bych te s kyselym ksichtem nabral.Ale jak pisou ostatni, paladini jsou OPRAVDU v plnem stavu.
PROTI.
volrine
volrine
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 223
Join date : 11. 08. 09
Bydlisko : UH

Návrat nahoru Goto down

Ecphronia - Paladin - Neprijatý Empty Re: Ecphronia - Paladin - Neprijatý

Příspěvek  Vip Thu Mar 03, 2011 11:26 am

CL se vyjadril.
z meho uhlu pohledu ... to ci pises o sobe je sice hezke ale bylo by vhodno aby to bylo i pravdive. Treba tvuj stav many za holypalata 26-27K many pri raidbufu ? .. nezlob se na mne ale to mas leda tak s procem karty. Vychazim li z toho ze mas slabsi nez full gear. Nadto jedes pomerne nevhodne talenty na to jake pouzivas kouzlo jako primar heal. Nicmene at do tebe nereju prilis.
Jak bylo receno, AKTUALNE je paladinu orpavdu kopec. Verim ze se ta situace muze menit vyhledem casu. Kazdopadne bude vhodne kdyz zustanes s Ravi v kontaktu. Ta te jiste bude schopna informovat o tom zmeni li se stav palochu k priznivejsimu pro prijimani novych clenu.

zatim hodne stesti jinde
Vip
Vip
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 469
Join date : 04. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Ecphronia - Paladin - Neprijatý Empty Re: Ecphronia - Paladin - Neprijatý

Příspěvek  ecphronia Thu Mar 03, 2011 1:33 pm

volrine napsal:Nerikej hop, ani kdyz jsi preskocil.Prvni se podivej do ceho jsi skocil.

V soucasne dobe mam v gilde 7! aktivnich palachu +-2.Alty nepocitam.Nikoho z nich kickovat nebudu(nemam na to ani prava) a tvoje poznamka mi moc vtipna neprijde.Prihlaska je napsana taaaaak dlouze, ze me ani nebavilo si to cist.Je to jako bys zalil talir svickove s 5ti knedlama 5 litry omacky.Pobavil mne pouze ten bod v Ilumination.
Navic je napsana v namachrovanem duchu, ktery podle mne prekracuje hranice zdrave drzosti a to ja nemam rad.
Nicmene kdyz se tim prokousam, tak prihlaska obsahuje vsecko, co chcu a za normalnich okolnosti bych te s kyselym ksichtem nabral.Ale jak pisou ostatni, paladini jsou OPRAVDU v plnem stavu.
PROTI.

vím do čeho jsem skočil, napsal bych ti přátelsky kdybys ty udělal to samé, ale jelikož rád uvádím věci na pravou míru takže tedy začnu: nepochopil jsi to rčení, já věděl do čeho jdu, věděl jsem že pala mají stop stav ale nejsem ten co do přihlášky napíše že je tu hlavně kvůli lidem a pak se chce chtě nechtě narvat do raidu, ale neznáš mne, takže to nemůžeš tušit, navíc nikde není psáno že nemůžu zkusit štěstí... arogantnost? nikoliv, nebylo to tak myšleno, to i tvůj příspěvek mi přijde víc arogantní, mám rád přátelskou atmosféru a tak se ji tedy snažím vytvořit a nemám až tak rád tu voji konfrontační atmosféru kde by se každý měl bát cokoliv říci, proto jsem se snažil jednat vtipně a nezávisle, navíc kdo mě zná, ví že se dokáži rozepsat o čemkoliv, každopádně vše co jsem psal jsem myslel vážně, jestli jsi narážel na to že jsem psal že počkám na tvoje rozhodnutí tak to arogance není, jsou to vaše pravidla přijímání hráčů které jsem si též pročetl, mimochodem kde jsem psal o ilumination? jistě, napsal jsem toho hodně ale ani když jsem si to po sobě nyní přečetl, na nic takového jsem nenarazil, takže nevím zda-li jsi to opravdu četl, ale je to tvoje věc jak provozuješ svoji funkci CL a poslední bod, nemachruji, machrování osobně moc nemusím, což mi Ravi jistě potvrdí, vše co jsem psal jsem opravdu myslel vážně a pokud nevěříš mile rád tě o tom přesvědčím a jak jsem již psal, čekal jsem na tvoji odpověd, rozhodnutí chápu a souhlasím s ním, , nemusíte mne pořád odrazovat, vždyť jen jednám v souladu s vašimi pravidly příjmání hráčů, každopádně hodně štěstí.

Vip napsal:CL se vyjadril.
z meho uhlu pohledu ... to ci pises o sobe je sice hezke ale bylo by vhodno aby to bylo i pravdive. Treba tvuj stav many za holypalata 26-27K many pri raidbufu ? .. nezlob se na mne ale to mas leda tak s procem karty. Vychazim li z toho ze mas slabsi nez full gear. Nadto jedes pomerne nevhodne talenty na to jake pouzivas kouzlo jako primar heal. Nicmene at do tebe nereju prilis.
Jak bylo receno, AKTUALNE je paladinu orpavdu kopec. Verim ze se ta situace muze menit vyhledem casu. Kazdopadne bude vhodne kdyz zustanes s Ravi v kontaktu. Ta te jiste bude schopna informovat o tom zmeni li se stav palochu k priznivejsimu pro prijimani novych clenu.

zatim hodne stesti jinde

jak jsem psal výše je to pravda, pokud nevěříš, můžeš se přesvědčit, navíc jistě jsi flash of light paladin, takže jistě nemáš potřebu mít velký mana pool, ale já jedu primárně jen Holy Light, jedu ho teprve 2 týdny možná tři, je to také offspec, takže jej neprovozuji dlouho, ale za tu dobu jsem přesvědčil mnoho lidí, že pokud bych na tom zapracoval lépe, tak bych byl velmi účinný heal, navíc screeny nemám a raidu se momentálně nezůčastním abych ti mohl podat důkaz ale je to též pravda, o čemž ale FoL holyho přesvědčovat nehodlám, neboť je to úplně něco jiného, a podle svých talentů mě jistě neopravuj, jedeš totiž naprosto jiný styl, tedy nevíš nic o tom, jaký vlastně jsem heal a ani nemám potřebu tě z vlastní vůle vyhledávat a měnit tvůj názor. Navíc děkuji že se staráš o to jak udržuji kontakt s Ravi, mimochodem zdá se mi to nevhodné, něco takového psát, avšak neboj, nemíním s ní rušit kontakt ;-)

takže děkuji za zhodnocení, mějte se, hodně štěstí a lock, třeba se ještě někdy potkáme :-)

ecphronia
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 01. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Ecphronia - Paladin - Neprijatý Empty Re: Ecphronia - Paladin

Příspěvek  volrine Thu Mar 03, 2011 3:01 pm

Ano, moje odpoved byla zbytecne arogantni.Asi jsem vstal spatnou nohou, nebo se ze mne stava zruda, beze srandy.
Timto se ti tedy omlouvam a beru zpatky sve stupidni vztekle vykriky.Hodnoceni prihlasky by melo byt bez emoci, ktere ve mne tva prihlaska vyvolala a ktere jsem popsal ve svem postu.
To co jsem mel napsat by bylo:
Stav paladinu je v soucasne dobe naplnen.Myslim, ze vzhledem k tvemu gearu i skillu se uchytis kdekoli jinde.PROTI.

Prosim o lock and move, nez budu muset zas cist nejakou slohovku. Arrow
volrine
volrine
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 223
Join date : 11. 08. 09
Bydlisko : UH

Návrat nahoru Goto down

Ecphronia - Paladin - Neprijatý Empty Re: Ecphronia - Paladin - Neprijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru