Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Xtrem - Dwarf Rogue - Přijatý

+4
JudgeDeath
Koty
Amnesty
Xtrem
8 posters

Goto down

Xtrem - Dwarf Rogue - Přijatý Empty Xtrem - Dwarf Rogue - Přijatý

Příspěvek  Xtrem Fri Feb 25, 2011 8:39 pm

Ako prve chcem napisat , ze to nieje ziaden zart a ze lutujem , ze som odisiel..

Nick: Xtrem
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE):PVE (teraz prevazovalo pvp , ale viete , ze raidy som chodil ked sa dalo )
Class: ROGUE
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Asi moj 3 rogue , skusenosti par rokov ( 2-3 asi ) , nehram zanho od zaciatku mojej "Wowkarskej kariery " , ale viem , ze za nic ine uz hrat nechcem

Talenty: 20/51/0
Staty: ap : 3632 , hit : 330 , crit: 31.08 %, expertise : 20 myslim , ze vsetko potrebne
Zkušenosti v dungoch: Dungeony prejdene vsetky od DM az po EoS ( na ulduar pozeram videa priebezne )
Jak dlouho hraješ WoW: neviem to urcite presne , ale tak 3-4 roky to uzmozu byt
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): t7.5 mam 4 casti okrem hlavy , ostatne veci mam zo vsadial ci uz za repku ( len wrist ) , alebo z naxxu ...( nemam este najlepsie veci ake by sa dalo ziskat teraz na twinstary , ale myslim , ze to celkom staci a nechcem tu pisat GS lebo viem aki ste haklivi nanho )

Předcházejicí guilda/y:za tie 4 mesiace ci kolko co som bol bez Vas sa ich vystriedali zopar teraz som v LIGHT in DARK times
Důvod odchodu z předcházející guildy:Nevedia zlozit 25 man , niesu nato ani ludia , ani ochota ( v niektorych pripadoch ani skusenosti ) takze v takej guilde nevidim perspektivu ...a mna uz ani nebavi wowko bez pve takze nevidim dovod tam ani ostat ..

Real Informace:
Věk:19
Znáš někoho z Exalted?:Myslim , ze poznam drvivu vacsinu z Vas teda az na tych mladych co sa tam dostali teraz niekedy
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie):
Takze pochadzam z jednej malickej dedinky pri Kosiciach , som vystudovany programator ...teraz pracujem v jednej nemeckej firme menom Getrag , ktora sa specializuje na vyrobu prevodoviek do automobilu zvacsa znacky Ford , pracujem tam ako CNC operator ...vo volnom case hram WOW , alebo som v bare na pive s kamaratmi myslim , ze viac Vam s mojho zivota netreba Very Happy

Tak a teraz k tomu mojmu odchodu este raz sa chcem ospravedlnit fakt lutujem nemal som leavovat a spravat sa ako som sa spraval moje spravanie bolo maximalne detinske a hlupe..Tymto sa chcem ospravedlnit hlavne Tasikovi , ktoreho som odsudzoval za to ako vtedy tlacil na Kotyho kvoli tym reputaciam prepac...Dalej sa chcem ospravedlnit Amnesty , zato ako som sa spraval k nemu a takisto aj Andriane ...Myslim , ze viacej ludom som tam neublizil a ked aj ano tak my to prepacte ...fakt by soms a chcel vratit do vasej guildy lebo ma nebavi uz len nonstop chodit PVP , proste bez pve sa wowko ani neda hrat a u Vas je pve snad najlepsie ake som kedy zazil za svoj cas hrania wowka ...Pokial mate u rogun plno tak to pochopim , alebo pokial ma tam uz nechcete aj tak to pochopim , ale bol by som rad znova s vami ...takze takto rozhodnutie je uz len na Vas ...aj tak Dakujem za tie chvile stravene v EXALTED...
Xtrem
Xtrem
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 192
Join date : 25. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Xtrem - Dwarf Rogue - Přijatý Empty Re: Xtrem - Dwarf Rogue - Přijatý

Příspěvek  Amnesty Fri Feb 25, 2011 8:47 pm

odpouštět je lidské . takže za mě PRO , každej jednou udělá chybu...
Amnesty
Amnesty
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 439
Join date : 10. 04. 10
Age : 34
Bydlisko : Konec Světa..

Návrat nahoru Goto down

Xtrem - Dwarf Rogue - Přijatý Empty Re: Xtrem - Dwarf Rogue - Přijatý

Příspěvek  Koty Fri Feb 25, 2011 8:59 pm

Pokud ses uz zklidnil, tak sem taky PRO.
Koty
Koty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 2631
Join date : 21. 12. 08
Age : 32
Bydlisko : Rožnov pod Radhoštěm

Návrat nahoru Goto down

Xtrem - Dwarf Rogue - Přijatý Empty Re: Xtrem - Dwarf Rogue - Přijatý

Příspěvek  JudgeDeath Fri Feb 25, 2011 9:01 pm

hm.Za mne PRO a to i pres to ze jsi d0rf.[emo]Jen bych chtel vedet jak ze jsi mi ublizil ci co?To jsem nepobral.Jestli se ti to nechce psat tu tak muzes ingame /w meh az dovalim dom.[/emo]

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Xtrem - Dwarf Rogue - Přijatý Empty Re: Xtrem - Dwarf Rogue - Přijatý

Příspěvek  m0derN Sat Feb 26, 2011 12:42 am

Júúúúúú cheers
A máš pravdu, to PvP už neni ono, keď máme ramená.
m0derN
m0derN
Knight
Knight

Počet príspevkov : 98
Join date : 25. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Xtrem - Dwarf Rogue - Přijatý Empty Re: Xtrem - Dwarf Rogue - Přijatý

Příspěvek  Vrabko Sat Feb 26, 2011 3:04 am

Jasné, že PRE Aj muži mají své dni.
Andriane si neublížil, ublížil si mne, u tími rečamy že nevyem pravopys.
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Xtrem - Dwarf Rogue - Přijatý Empty Re: Xtrem - Dwarf Rogue - Přijatý

Příspěvek  Xtrem Sat Feb 26, 2011 12:57 pm

Ja ani neviem ako som Vam ublizil len my utkveli v pamati mena ako Amnesty , Andriana , Tasik a mal som pocit , ze sa musim za nieco ospravedlnit tak som napisal , ze mi je luto ako som sa spraval a Vrabka som dost nasieral s tym pravopisom prepac ( z mojej hlavy uz tiez nejako vyprcha ta gramatika ;\ )
Xtrem
Xtrem
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 192
Join date : 25. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Xtrem - Dwarf Rogue - Přijatý Empty Re: Xtrem - Dwarf Rogue - Přijatý

Příspěvek  Gigant Sat Feb 26, 2011 1:34 pm

Jsem PRO přijetí. Ale chvíli tě nechám na ranku Test, kdybys zas dostal svůj den. Od doby co jsi tu nebyl se situace u rogun nezměnila, takže tušíš co a jak (víc v sekci classy). Napiš mi ve hře.

Gigant
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 649
Join date : 25. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Xtrem - Dwarf Rogue - Přijatý Empty Re: Xtrem - Dwarf Rogue - Přijatý

Příspěvek  Stejk Sat Feb 26, 2011 1:56 pm

- LOCK -
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Xtrem - Dwarf Rogue - Přijatý Empty Re: Xtrem - Dwarf Rogue - Přijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru