Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vrabkosák - Shaman - Prijatý

4 posters

Goto down

Vrabkosák - Shaman - Prijatý Empty Vrabkosák - Shaman - Prijatý

Příspěvek  Vrabko Mon Feb 21, 2011 9:04 pm

[WoW]
Nick:Vrabkosak
Level:80
Zameranie (PvP/PvE):PVE/PVP po dueloch s modernom som vypustil nadobro
Class:Resto primarne/ ele sekundárne
Jaké máš zkušenosti s touto class?: moja prvá class, za ktorú som okúsil raidy na Wotlk, progresoval UL a ktorú som po 2 a pol roka hrania musel násilne opustit. Smutne to veci. Potom som si povedal, že si už žiadnu inú postavu nezaložím a na žiadnom inom servery hrať nebudem, pretože wowko je pre deti, kazí morálku, "nebudem malovať obrázky do prihlášky ss cieľom zapáčiť sa nejakej exalted guilde o ktorej nič neviem. Pretože mám na to svoj vek a je to len hra" a ako máte možnosť vidieť aj sa toho držím. kecám. . Skôr ako budem pokračovať v prihláške ozrejmím situáciu. Mnohým som to už načrtol, u niektorých som sa stretol s negatívnymi postojmi a preto som až do teraz váhal. Začnem od najpodstatnejšej veci a tou je fakt, že som túto postavu kúpil. Prečo? Tak v prvom rade preto, lebo podobne ako napr Vipa ma chytila vlna nostalgie a ako je pre neho Hunter pre mňa je shaman. Šom si vedomý toho ako sa u nás pristupuje ku kúpeným charom. Druha vec je tá. Vždy keď sa lognem za shamu vidim sivú kolonku guild a nemožnosť nekoho nasrať mojím emo spamom. A teraz najdôležitejší dôvod. Nepotrebujem spoznavať ľudí v iných guildách , stačí mi ta naša, lepšiu asi nenajdem. Isto je to moja posledná. V prípade ak sa mi nepodarí ho dostat do spolku Exalted tak si podám prihlášku inde (to nie je vyhrážka) ale počítam, že odvšadial ma kiknú Very Happy.Táto postava by bola moj alt číslo 2 ale ak by ste sa nado mnou zlutovali tak bol by to primárne heal pre potreby guilldy a môžem kludne aj slúbiť, že nikde by som ho nepchal, do UL by sa nikdy nepozrel, stačil by mi kľudne aj nax 10.
A k tým skúsenostiam. Moje referencie sú u hordy na phobose v guilde old danger. Nejedného z nich som nasieral thunderstorom na strede EotS.

Talenty:Primary Resto 0/16/55 Ele 57/14/0
Staty:mám na tom pvp modrý equip ale tak jo dolezitosť SP + haste -MP5 resto SP - crit - haste ele
Zkušenosti v dungoch:a jo, niektoré sú fajn, niektoré má nebavia, Ingvarovi v UK smrdí trošku z huby inak pohoda. TS team to nascriptoval na úrovni.
Jak dlouho hraješ WoW:vyše 4 roky? sám neviem. Doteraz som myslel, že to je realita a nie hra.
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.):1 epic - neck zo SFK zvyšok modrý set.

Předcházejicí guilda/y:bol som asi v 4 guildach ale môzem Vás ubezpečiť v Exalted som najdlhšie
Důvod odchodu z předcházející guildy:som bol na nich velký skiller. Very Happy

[Real Informace]
Věk:28 aj 1 mesiac.
Znáš někoho z Exalted?:Vrabko, Rytoška. Chcel by som Vás spoznať viac. Okrem Fidgeta!!! (zo zrazu poznám plno osobne)
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie) :Tak ako som napísal, keď sa nezhodnete, nič sa nedeje pojdem, k iným guildám donášať na ľudí z Exalted. Very Happy (Phobos killers - tam už mám prihlášku pre istotu) Je mi na tej psotave smutno bez guildy, fakt nemám nervy na expenie novej postavy od 0 - 80. Je to moja vysoko nostalgická postava.(doteraz mám screeny vyeqipovaného shamana Vrabka) a zároveň POSLEDNÁ ktorú mám na svojom ACC. Stačí mi chodiť len Nax (aspoň ďalší dôvod sa tam po otvorení UL pozrieť , keď už tam z guildy nikto nebude ani páchnuť. Teda ak ma bude treba na heal, som vždy ready ale nepredpokladám. som z toho tak nervný, že asi to stiahnem Suspect
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Vrabkosák - Shaman - Prijatý Empty Re: Vrabkosák - Shaman - Prijatý

Příspěvek  JudgeDeath Mon Feb 21, 2011 11:10 pm

pro ofc a koupenej char nevadi,kdyz je to alt a nechces ho po eq prodat...

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Vrabkosák - Shaman - Prijatý Empty Re: Vrabkosák - Shaman - Prijatý

Příspěvek  Amnesty Mon Feb 21, 2011 11:18 pm

pro Exclamation
Amnesty
Amnesty
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 439
Join date : 10. 04. 10
Age : 34
Bydlisko : Konec Světa..

Návrat nahoru Goto down

Vrabkosák - Shaman - Prijatý Empty Re: Vrabkosák - Shaman - Prijatý

Příspěvek  Vrabko Mon Feb 21, 2011 11:35 pm

Keby som za neho nestíhal hrať tak nepodávam prihlášku, kedže som vedel, že nie každému to môže voniať.
Postavy nikdy nepredám, keď prestanem hrať, postavy odobzdám guilde, to som už viackrát spomenul.
Mimochodom na paladina som dostal serióznu ponuku Very Happy (poznámka: viac ako Karthay)
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Vrabkosák - Shaman - Prijatý Empty Re: Vrabkosák - Shaman - Prijatý

Příspěvek  m0derN Wed Feb 23, 2011 12:36 pm

Nabrááááť . Na Vrabka je spoľah, neni o čom Smile Ale v Ulduare zatiaľ miesto asi mať nebudeš.
P.S. nechcel som ťa odradiť od PvP.

m0derN
m0derN
Knight
Knight

Počet príspevkov : 98
Join date : 25. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Vrabkosák - Shaman - Prijatý Empty Re: Vrabkosák - Shaman - Prijatý

Příspěvek  Vrabko Wed Feb 23, 2011 2:36 pm

Do UL sa nehrniem. Treba mať aj nejaký class, čo aj po UL bude chodiť Nax. Okrem toho začínam dráhu healera.
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Vrabkosák - Shaman - Prijatý Empty Re: Vrabkosák - Shaman - Prijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru