Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eranes-Rogue

3 posters

Goto down

Eranes-Rogue Empty Eranes-Rogue

Příspěvek  Anonymní Wed Oct 01, 2008 8:04 pm

Nick:Eranes
Class:Rogue
Jaké máš zkušenosti s touto class?:Z touto classou mam mnoho zkusenosti pac za ni uz 2 roky hraju
Level:70
Talenty:Combat dagger first weapon
Zkušenosti:Tak konecne se muzu poradne rozepsat hral jsem na oficu a mel jsem tam T4/T5 rogunu Combat sword.Byl jsem v gilde Nightwatch Hyjal prvni 2 bose Kara 12/12 Za 6/6 Gruul Maggy full SSC hydrose TK Void
Jak dlouho hraješ WoW?:2 roky
Předcházejicí guilda/y:na Narniasu jsem vyzkusel Hard to Kill Be Corrupted , ale na oficu hjsem mel velmi dobre gildy Nightwatch , Sunwell , Gnome Pest inc Control
Equip:Rare Epic Pvp mam gear z Kara Badge Heroic (1.5k ap 120 hit rating 22% crit )
Důvod odchodu z předcházející guildy:Duvodem je chovani nekterych hracu jsou to male deti kteri nechapou wow klido si odejdou uprostred raidu. To nemam moc rad jen kdyz se dohodne gilda ze se bude pokracovat jindy: Jinak jsem spolehlivy a slusny kluk

[Real Informace]
Věk:16
Znáš někoho z BL?:Znam jenom od videni postav,ale doufam ze kdyby jste me vzali ze bysme se poznali lip
Pár věcí o sobě:Tak par veci o me. Jsem spolehlivy Mam rad zivot wow vseljake akce diskoteky Holky Fotbalek a kamose.
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Eranes-Rogue Empty Re: Eranes-Rogue

Příspěvek  Pufftik Wed Oct 01, 2008 8:49 pm

a zasa Sad znova musime rozhodovat medzi: Krasne vybavenou + sikovnou rogunou alebo s tym ze sa nam roguny/meelecka v guilde premnozili. Som ZA PRIJATIE pokial budes na VT
Pufftik
Pufftik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 743
Join date : 02. 08. 08
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Eranes-Rogue Empty Re: Eranes-Rogue

Příspěvek  Amigo^ Thu Oct 02, 2008 9:54 am

nino napsal:a zasa Sad znova musime rozhodovat medzi: Krasne vybavenou + sikovnou rogunou alebo s tym ze sa nam roguny/meelecka v guilde premnozili. Som ZA PRIJATIE pokial budes na VT

Hmm, těžko říct. Vzít tě můžeme, nedokážeme ti však zaručit, že se dostaneš do raidu. Max. do Kara to je celkem bez problémů. Ale počínaje ZA, lidi se perou a perou a perou, jen aby se dostali do raidu. Na druhou stranu by se nemusela opakovat včerejší situace z SSC, kdy jsme šli v 20 lidech(+-3). Jako jedna ze zhruba 3 aktivních rogun, říkám NE. Je mi líto. To je zkrátka úděl rogun, nahradili je fury/arms DPS warrové, shadow priesti apod. V PreTBC byla roguna pro raid nepostradatelná, největší dmg dealer spolu s mágem. BC z ní udělal nepotřebný odpad, vhodný maximálně pro PvP. Ale už ani zde není overpowered, jak bývala. Pokud se ve WotLK roguna nevzchopí, jen hlupák za ní bude hrát ... Zkrátka a jak jsem řekl, staré dobré PreTBC časy Rolling Eyes

Nicméně počkej si na vyjádření CL(Jeddite)
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 34
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Eranes-Rogue Empty Re: Eranes-Rogue

Příspěvek  Jeddite Thu Oct 02, 2008 12:57 pm

Zdravim

Vcera sme prijali noveho rogua a myslel som, ze uz bude asi posledny, kedze meele dmg sa nam guilde pomaly kopi. Ale vyzera to ze ta bavi skor PvE a raid len tak neleavujes, co je len dobre. Postni sem prosim Ta este tvoj talent build.
Jeddite
Jeddite
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 183
Join date : 05. 08. 08
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Eranes-Rogue Empty Re: Eranes-Rogue

Příspěvek  Amigo^ Tue Oct 07, 2008 1:03 pm

6 dní bez odpovědi Shocked Nezdá se, že by tento týpek chtěl dál přihlášku řešit. Nechám to tu otevřené do zítřejšího rána. Potom budeš nucen přihlášku udělat znova, nebo mi napsat PM a já ji přesunu zpět a unlocknu.
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 34
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Eranes-Rogue Empty Re: Eranes-Rogue

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru