Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nort - Warrior - Neprijatý

+3
Stejk
fidget
Nort
7 posters

Goto down

Nort - Warrior - Neprijatý Empty Nort - Warrior - Neprijatý

Příspěvek  Nort Sun Feb 06, 2011 1:04 am

[WoW]
Nick: Nort
Level:80
Zameranie (PvP/PvE):PvE, PvP časem
Class:Warrior
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Sic koupená, ale za tyden jsem se za ni naučil raz dva, jakoukoli spec.

Talenty: Fury/Prot
Staty:Fury: 20k hp, 3k AP, 30% crit
Zkušenosti v dungoch: Všecko krom VH, OC, EOE prochozeny skrz na skrz
Jak dlouho hraješ WoW: 3 leta
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): Teprve modry z NR Sad na dmg mam jen Savage Saronite set na 78 ale pomalu sbiram lepsi EQ a tezim surky na itemy z BS

Předcházejicí guilda/y:Stridal jsem jen low guildy. Na byvale postave jsem byl v Lords of phoenix wild (zanikla) a pote jsem byl main heal v In Flames.
Důvod odchodu z předcházející guildy:

[Real Informace]
Věk: 18
Znáš někoho z Exalted?: Znam spoustu lidi jiz z TBC casu ikdyz vetsina z nich nezna asi me, nejvic tak znam Giganta, Ungolianta, Asuvu, Fidgeta, Melwen..
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Tak za prve chci rict, ze se omlouvam ze pisi bez diakritiky, umim psat i s ni, ale na spouste webovych strankach to dela rachoty Wink WoW hram jiz 3 rokem, privedl me k tomu kamos a od te doby sbiram zkusenosti, vyzkousel sem temer vsechny classy, hordu i alianci, pvp i pve, zkratka vse. Zacal jsem hrat na Narniasu a v prvni den spusteni Twinstaru jsem presel sem, zustal jsem na Phobosu, ikdyz sem i chvili hral na Deimosu. Umim pouzivat TS3 i VNT, mumble sem nikdy nemel ale neni problem se to naucit za 5 minut Smile 18 let mi opravdu je, klidne prilozim kopii sveho ridicaku Very Happy nerikam ze hraju deno denne (skola, povinnosti doma ap.) ale kdyz to jde hraju rad, dlouho a casto (a taky z toho sili moje matka Very Happy) Hlasim se do vasi guildy, protoze vim ze jste velmi dobri, jedna z prednich guild na Twinu jiz od TBC. Mam zajem o poradne PvE a zadne progresovani bossu ktere jsem si uzil kdysi s In Flames Smile Tot asi vse, nic vic me nenapada Very Happy

Nort
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 06. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Nort - Warrior - Neprijatý Empty Re: Nort - Warrior - Neprijatý

Příspěvek  fidget Sun Feb 06, 2011 1:20 am

odkud znáš mě Very Happy?
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Nort - Warrior - Neprijatý Empty Re: Nort - Warrior - Neprijatý

Příspěvek  Stejk Sun Feb 06, 2011 1:55 am

Nort napsal:
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Sic koupená, ale za tyden jsem se za ni naučil raz dva, jakoukoli spec.

Neříkám, že je war nějak extra složitý a nemám nic proti nákupu postav, mám ale raději když lidi hrají něco, co si sami levelovali. Obvykle si takového charu váží víc a mají menší tendence vrazit ho po dvou měsících do frcu. To že ses za týden naučil každý spec mi navíc zní trochu moc sebevědomě. Jinak ale hezká přihláška a oceňuji upřímnost.

Za mě proti.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Nort - Warrior - Neprijatý Empty Re: Nort - Warrior - Neprijatý

Příspěvek  Nort Sun Feb 06, 2011 2:09 am

Stejk napsal:
Nort napsal:
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Sic koupená, ale za tyden jsem se za ni naučil raz dva, jakoukoli spec.

Neříkám, že je war nějak extra složitý a nemám nic proti nákupu postav, mám ale raději když lidi hrají něco, co si sami levelovali. Obvykle si takového charu váží víc a mají menší tendence vrazit ho po dvou měsících do frcu. To že ses za týden naučil každý spec mi navíc zní trochu moc sebevědomě. Jinak ale hezká přihláška a oceňuji upřímnost.

Za mě Tak jako hraju wowko už velmi dlouho a není problém pro ně se naučit za cokoliv, navíc jak už jsem zmínil, měl sem již v ruce každou class a netrvá mi dlouho pochopit co jakej spell dělá a kdy a jak ho použít Smile Vyexpil sem už spoustu postav a už mě to expení moc nebere Very Happy Už si chci užít raidy Smile.

Nort
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 06. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Nort - Warrior - Neprijatý Empty Re: Nort - Warrior - Neprijatý

Příspěvek  Nort Sun Feb 06, 2011 2:10 am

fidget napsal:odkud znáš mě Very Happy?

Ani nevím, prostě odvidění, z dungů a podobně..jen si pamatuju, že sem jednou po tobě chtěl port a tys mě nutil vylízt v SW před bankou na rozcestník (jak se tam skáče po bednách) a že tam mi ho uděláš Very Happy

Nort
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 06. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Nort - Warrior - Neprijatý Empty Re: Nort - Warrior - Neprijatý

Příspěvek  Vip Sun Feb 06, 2011 10:33 am

PROTI
kdyz tak dobre znas vsechny classy tak bys i mohl vedet ze vylevelovat 0-80 je tak na 14 dni az 3 tydny kdyz na to mas tolik casu. Mou duveru jsi neziskal.
Vip
Vip
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 469
Join date : 04. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Nort - Warrior - Neprijatý Empty Re: Nort - Warrior - Neprijatý

Příspěvek  Smradoch Sun Feb 06, 2011 1:19 pm

Mně osobně je úplně jedno, jestli je postava koupená (tuto službu nabízí twinstar, tak proč ne?aneb náklady obětovaných příležitostí).

To co mi vadí je absence statů v přihlášce (jejich hodnota není důležitá), pro mě je to především informační zdroj jak hráč rozumí své postavě ( preference statů). Basketball
Smradoch
Smradoch
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 870
Join date : 08. 11. 09
Age : 39
Bydlisko : vstanu z podlahy a posadím se do křesla

http://omgprocmnezasezabilhordakkdyzjsembylafkvBG.cz

Návrat nahoru Goto down

Nort - Warrior - Neprijatý Empty Re: Nort - Warrior - Neprijatý

Příspěvek  Nort Sun Feb 06, 2011 1:55 pm

Smradoch napsal:Mně osobně je úplně jedno, jestli je postava koupená (tuto službu nabízí twinstar, tak proč ne?aneb náklady obětovaných příležitostí).

To co mi vadí je absence statů v přihlášce (jejich hodnota není důležitá), pro mě je to především informační zdroj jak hráč rozumí své postavě ( preference statů). Basketball

Hit rating: 207 (6.3%) už mám 2 epicy a nějáky itemy na 80.

Nort
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 06. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Nort - Warrior - Neprijatý Empty Re: Nort - Warrior - Neprijatý

Příspěvek  Amnesty Sun Feb 06, 2011 2:33 pm

Za mě taky PROTI

nechci aby byl někdo v guilde s koupenou postavou která jak psal Vip trvá vyexpit pár dní.
Amnesty
Amnesty
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 439
Join date : 10. 04. 10
Age : 34
Bydlisko : Konec Světa..

Návrat nahoru Goto down

Nort - Warrior - Neprijatý Empty Re: Nort - Warrior - Neprijatý

Příspěvek  Nort Sun Feb 06, 2011 3:09 pm

Amnesty napsal:Za mě taky PROTI

nechci aby byl někdo v guilde s koupenou postavou která jak psal Vip trvá vyexpit pár dní.

No vidím, že tady mám smůlu Smile Tak budu muset zkusit jinou guildu no Smile

Nort
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 06. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Nort - Warrior - Neprijatý Empty Re: Nort - Warrior - Neprijatý

Příspěvek  Stejk Sun Feb 06, 2011 5:40 pm

Finální rozhodnutí tady teď dělá Ungo ve funkci GuM. Fidget totiž uřkl naše CL za wary a ti se pomátli a živí se omítkou z ústavních zdí. Doporučuji počkat na jeho rozhodnutí.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Nort - Warrior - Neprijatý Empty Re: Nort - Warrior - Neprijatý

Příspěvek  fidget Sun Feb 06, 2011 6:04 pm

Njn když jsem je teda odstranil tak jsem přišel na jejich místo ne Very Happy?
Jinak podle mě je meleček dost + ta koupená postava (malé -)
PROTI
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Nort - Warrior - Neprijatý Empty Re: Nort - Warrior - Neprijatý

Příspěvek  Nort Sun Feb 06, 2011 8:07 pm

Stejk napsal:Finální rozhodnutí tady teď dělá Ungo ve funkci GuM. Fidget totiž uřkl naše CL za wary a ti se pomátli a živí se omítkou z ústavních zdí. Doporučuji počkat na jeho rozhodnutí.

Ingame mi právě řekl, že aktivní fury chybí, jinak bych to asi ani se svým gearem nezkoušel Very Happy No zkusím se ho poté zeptat, uvidíme Smile

Nort
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 06. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Nort - Warrior - Neprijatý Empty Re: Nort - Warrior - Neprijatý

Příspěvek  Ungoliath Sun Feb 06, 2011 8:31 pm

Bohužel nemáme s kupovanými chary dobrou zkušenost, budu tedy ctít nazor většiny, za mě Proti.
Lock and move

Ungoliath
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 131
Join date : 07. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Nort - Warrior - Neprijatý Empty Re: Nort - Warrior - Neprijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru